Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Атырауской области подлежащих субсидированию в 2019-2021 годах
Решение Атырауского областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 282-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 декабря 2018 года № 4299.
В соответствии с подпунктом 5) пунктом 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" и приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 883 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12353) Атырауский областной маслихат VI созыва на очередной XXVII сессии РЕШИЛ:

Атырау облысы бойынша 2019-2021 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 282-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 желтоқсанда № 4299 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14-бабы 1 тармағы 5) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму Министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12353 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, VI шақырылған Атырау облыстық мәслихаты кезекті ХХVII сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Определить перечень социально значимых автомобильных сообщений по Атырауской области, подлежащих субсидированию в 2019-2021 годах:
1) межрайонные (междугородные внутриобластные) автомобильные сообщения по Атырауской области согласно приложению №1;
2) внутрирайонные автомобильные сообщения по Атырауской области согласно приложению №2;
3) городские (сельские) и пригородные автомобильные сообщения по городу Атырау согласно приложению №3.

1. Атырау облысы бойынша 2019-2021 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастардың тізбесі айқындалсын:
1) Атырау облысы бойынша ауданаралық (қалааралық облысішілік) автомобиль қатынастардың тізбесі №1 қосымшаға сәйкес;
2) Атырау облысы бойынша ауданішілік автомобиль қатынастардың тізбесі №2 қосымшаға сәйкес;
3) Атырау қаласы бойынша қалалық (ауылдық) және қала маңы автомобиль қатынастардың тізбесі №3 қосымшаға сәйкес.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Атырауского областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития регионов.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Жубанов
Секретарь маслихата У. Зинуллин
Приложение 1 к решению Атырауского областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 282-VI
Перечень межрайонных (междугородных внутриобластных) автомобильных сообщений по Атырауской области

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау облыстық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ә. Жұбанов
Мәслихат хатшысы Ө. Зинуллин
Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 282-VI шешіміне 1-қосымша
Атырау облысы бойынша ауданаралық (қалааралық облысішілік) автомобиль қатынастардың тізбесі