О внесении изменений и дополнений в решение Жылыойского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана –Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2018-2020 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 30 марта 2018 года № 19-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 апреля 2018 года № 4124
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении бюджетов на 2018 год города Кульсары, поселка Жана –Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана –Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4038, опубликовано 19 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "1 006 626" заменить цифрами "1 366 216";
цифры "368 944" заменить цифрами "387 780";
цифры "5 932" заменить цифрами "34 518";
цифры "631 750" заменить цифрами "943 918";
в подпункте 2):
цифры "1 006 626" заменить цифрами "1 366 216";
в пункте 2
в подпункте 1):
цифры "206 383" заменить цифрами "214 407";
цифры "23 065" заменить цифрами "29 538";
цифры "120" заменить цифрами "537";
цифры "183 198" заменить цифрами "184 332";
в подпункте 2):
цифры "206 383" заменить цифрами "214 407";
в пункте 3
в подпункте 1):
цифры "67 446" заменить цифрами "76 664";
цифры "6075" заменить цифрами "6 422";
цифры "276" заменить цифрами "747";
цифры "61 095" заменить цифрами "69 024";
в подпункте 2):
цифры "67 446" заменить цифрами "76 664";
в пункте 4
в подпункте 1):
цифры "83 290" заменить цифрами "107 943";
цифры "12 699" заменить цифрами "21 412";

Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 19-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 сәуірде № 4124 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің 2018 жылғы бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-1"2018-2020 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4038 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"1 006 626" деген сандар "1 366 216" деген сандармен ауыстырылсын;
"368 944" деген сандар "387 780" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 932" деген сандар "34 518" деген сандармен ауыстырылсын;
"631 750" деген сандар "943 918" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"1 006 626" деген сандар "1 366 216" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"206 383" деген сандар "214 407" деген сандармен ауыстырылсын;
"23 065" деген сандар "29 538" деген сандармен ауыстырылсын;
"120" деген сандар "537" деген сандармен ауыстырылсын;
"183 198" деген сандар "184 332" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"206 383" деген сандар "214 407" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"67 446" деген сандар "76 664" деген сандармен ауыстырылсын;
"6075" деген сандар "6 422" деген сандармен ауыстырылсын;
"276" деген сандар "747" деген сандармен ауыстырылсын;
"61 095" деген сандар "69 024" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"67 446" деген сандар "76 664" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақтың:
1) тармақшасында:
"83 290" деген сандар "107 943" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 699" деген сандар "21 412" деген сандармен ауыстырылсын;

Учесть, что в бюджетах города, поселка, сельских округов предусмотрены целевые трансферты на развития из районного бюджета в сумме 27 001 тысяч тенге – на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года."
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению. 3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).

Аудандық бюджеттен қала, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға - 27 001 мың теңге нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін."
2. Көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ү. Жақашев) жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной
XIХ сессии районного маслихата
У. Жакашев
Секретарь районного маслихата М. Кенганов
Приложение 1 к решению районного маслихата от 30 марта 2018 года № 19-1
Приложение 1 к решению районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана –Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2018-2020 годы"
Уточненный бюджет города Кульсары на 2018 год
Категория
Сумма
тысяча тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс XIХ сессиясының төрағасы
Ү. Жақашев
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 30 наурыздағы № 19-1 шешіміне 1-қосымша
"2018- 2020 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16- 1 шешіміне 1 - қосымша
Құлсары қаласының 2018 жылғы нақтыланған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I . Кірістер

47247
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
47247
Приложение 2 к решению районного маслихата от 30 марта 2018 года № 19-1
Приложение 4 к решению районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана –Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2018-2020 годы"
Уточненный бюджет поселка Жана-Каратон на 2018 год
Категория
Сумма
тысяча тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

47247
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
47247
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 30 наурыздағы № 19-1 шешіміне 2-қосымша
"2018-2020 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-1 шешіміне 4- қосымша
Жаңа-Қаратон кентінің 2018 жылғы нақтыланған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер