О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2018 года № 29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 3 января 2019 года № 4313.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан и рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2019-2021 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 061 234 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 907 164 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 079 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 188 114 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 896 857 тысяч тенге;
2) затраты – 35 263 831 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 788 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 788 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 091 914 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 091 914 тысяч тенге:
поступление займов – 3 788 тысяч тенге;
погашение займов – 1 693 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 202 597 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 26.03.2019 № 32-3 (вводится в действие с 01.01.2019); от 26.06.2019 № 36-5 (вводится в действие с 01.01.2019); от 17.10.2019 № 39-1 (вводится в действие с 01.01.2019); от 23.12.2019 № 41-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить на 2019 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджет района в следующих объемах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100%.
3. Установить на 2019 год объемы бюджетных изъятий из районного бюджета в областной бюджет в сумме – 20 432 734 тысяч тенге.
4. Предусмотреть на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города, поселка, сельских округов в сумме 656 229 тысяч тенге, в том числе:
поселку Жана-Каратон – 223 322 тысяч тенге;
Жемскому сельскому округу – 88 192 тысяч тенге;

2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қаңтарда № 4313 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 34 061 234 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 907 164 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 079 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 188 114 мың теңге;
трансферттерің түсімдері – 3 896 857 мың теңге;
2) шығындар – 35 263 831 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 3 788 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 3 788 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 091 914 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 091 914 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 788 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1693 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 202 597 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 26.03.2019 № 32-3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледi); 26.06.2019 № 36-5 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледi); 17.10.2019 № 39-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледi); 23.12.2019 № 41-3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2019 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100%.
3. Аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алымдардың 2019 жылға арналған көлемі 20 432 734 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. Аудандық бюджеттен қала, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 2019 жылға 656 229 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Жаңа-Қаратон кентіне – 223 322 мың теңге;
Жем ауылдық округіне – 88 192 мың теңге;

Косчагильскому сельскому округу –152 877 тысяч тенге;
Кара-Арнинскому сельскому округу – 104 206 тысяч тенге;
городу Кульсары- 87 632 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 26.03.2019 № 32-3 (вводится в действие с 01.01.2019); от 26.06.2019 № 36-5 (вводится в действие с 01.01.2019); от 17.10.2019 № 39-1 (вводится в действие с 01.01.2019); от 23.12.2019 № 41-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 3 788 тысяч тенге местным исполнительным органам на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
6. Учесть, что на 2019 год специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год специалистам проживающим и работающим в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты предусмотрено единовременное подъемное пособие в размере семидесятикратного месячного расчетного показателя и бюджетный кредит для приобретения или строительства жилья в размере одной тысячи пятисоткратного месячного расчетного показателя.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2019 год в сумме 403 531 тысяч тенге.
9. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах:
278 443 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы;
10 018 тысяч тенге – на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
262 082 тысяч тенге – на доплату учителям организаций образования, реализующих учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования;
84 556 тысяч тенге – на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования;

Қосшағыл ауылдық округіне – 152 877 мың теңге;
Қара-Арна ауылдық округіне – 104 206 мың теңге көзделсін;
Құлсары қаласына – 87 632 мың теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 26.03.2019 № 32-3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледi); 26.06.2019 № 36-5 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледi); 17.10.2019 № 39-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледi); 23.12.2019 № 41-3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын iске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға – 3 788 мың теңге сомасында бюджеттiк кредиттер беру көзделгені ескерілсін.
6. 2019 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер ескерілсін.
7. 2019 жылғы аудандық бюджетте ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жетпіс еселік айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бір жолғы көтерме жәрдемақы және бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде тұрғын үй сатып алуға немесе салу үшін бюджеттік кредиттер қаралғаны ескерілсін.
8. 2019 жылға жергілікті атқарушы органдарының резерві 403 531 мың теңге сомасында бекітілсін.
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:
ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 278 443 мың теңге;
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 10 018 мың теңге;
жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге – 262 082 мың теңге;
ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге – 84 556 мың теңге;

1 900 тысяч тенге – на увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ;
2 900 тысяч тенге – на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ;
42 732 тысяч тенге –на выплату государственной адресной социальной помощи;
33 209 тысяч тенге – на развитие рынка труда;
6 784 тысяч тенге – на внедрениеконсультантовпосоциальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
27 571 тысяч тенге – на обеспечению прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан.
10. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих объемах:
7 716 тысяч тенге – на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов государственных органов;
16 638 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение учреждений образования;
290 132 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования;
56 714 тысяч тенге – на текущее содержание учреждений образования;
5 100 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение организаций культуры;
36 004 тысяч тенге – на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства;
91 287 тысяч тенге – на текущее содержание организаций спорта.
11. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты развития из областного бюджета в следующих объемах:
100 000 тысяч тенге – на строительство объектов образования;
122 700 тысяч тенге – на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
250 000 тысяч тенге – на реконструкцию автомобильных дорог.
12. Установить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год согласно приложению 4.
13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель XXIX сессии
районного маслихата
А. Муканов
Секретарь районного маслихата М. Кенганов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от "25" декабря 2018 года 29-2
"О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Районный бюджет на 2019 год

мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға – 1 900 мың теңге;
мектептердің педагог-психологтарына педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге – 2 900 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне – 42 732 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 33 209 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге – 6 784 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердiң құқықтарын қамтамасыз етуге және өмiр сүру сапасын жақсартуға – 27 571 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
10. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:
мемлекеттік органдар аппаратын ағымдағы ұстауғажәне материалдық–техникалық жарақтандыруға – 7 716 мың теңге;
білім беру ұйымдарын материалдық–техникалық жарақтандыруға – 16 638 мың теңге;
мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге – 290 132 мың теңге;
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 56 714 мың теңге;
мәдениет ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандаруға – 5 100 мың теңге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларды іске асыруға – 36 004 мың теңге;
спорт ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 91 287 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
11. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:
білім беру объектілерін салуға– 100 000 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға – 122 700 мың теңге;
автомобильдер жолдарын жаңғыртуға – 250 000 мың теңге нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
12. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу процесінде қысқартуға жатпайтын жергілікті бюджеттің бағдарлама тізбесі 4-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
13. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ү. Жақашев) жүктелсін.
14. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың ХXIX
сессиясының төрағасы
А. Мұқанов
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов
"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2018 жылғы "25" желтоқсандағы № 29-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет

10537
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
37266
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
37266
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
31967
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
31967
02
Оборона
10234
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10234
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10234
04
Образование
4363936
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
41554
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
41554
464
Отдел образования района (города областного значения)
4015840
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
676597
003
Общеобразовательное обучение
3122508
006
Дополнительное образование для детей
216735
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
60657
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
60657
464
Отдел образования района (города областного значения)
245885
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
23056
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
171749
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
856
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20000
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
480
023
Методическая работа
14915
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого- медико-педагогической консультативной помощи населению
14829
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
198543
464
Отдел образования района (города областного значения)
1427
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1427
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

10537
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
37266
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37266
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
31967
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31967
02
Қорғаныс
10234
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10234
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10234
04
Білім беру
4363936
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
41554
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
41554
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4015840
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
676597
003
Жалпы білім беру
3122508
006
Балаларға қосымша білім беру
216735
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
60657
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
60657
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
245885
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23056
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
171749
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
856
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
20000
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды)асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
480
023
Әдістемелік жұмыс
14915
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14829
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
198543
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1427
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1427
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5197
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
2000
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3197
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32596
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
32596
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
10318
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
10318
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
34460
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
34460
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
31849
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
31849
02
Оборона
10234
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10234
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10234
04
Образование
4366440
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
41554
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
41554
464
Отдел образования района (города областного значения)
4018434
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
676597
003
Общеобразовательное обучение
3125102
006
Дополнительное образование для детей
216735
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
60567
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
60567
464
Отдел образования района (города областного значения)
245885
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
23056
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
171749
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5197
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2000
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3197
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32596
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32596
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
10318
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10318
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
34460
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34460
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
31849
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31849
02
Қорғаныс
10234
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10234
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10234
04
Білім беру
4366440
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
41554
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
41554
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4018434
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
676597
003
Жалпы білім беру
3125102
006
Балаларға қосымша білім беру
216735
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
60567
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
60567
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
245885
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23056
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
171749
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу

Приложение 4 к решению районного маслихата от "25" декабря 2018 года № 29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год

2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2018 жылғы "25" желтоқсандағы № 29-2 шешіміне 4 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу процесінде қысқартуға жатпайтын аудандық бюджеттің бағдарлама тізбесі