О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 198 "О районном бюджете на 2018-2020 годы
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 26 июня 2018 года № 247. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 июля 2018 года № 4202. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата от 22 января 2019 года № 318 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата от 22.01.2019 № 318 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, районный маслихатна XXV сессии РЕШИЛ:
1.Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 198 "Орайонном бюджете на 2018-2020годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4034, опубликовано 15 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 586 010" заменить цифрами "5 720 076";
цифры "2 178 234" заменить цифрами "2 312 300";
в подпункте 2):
цифры "5 708 022" заменить цифрами "5 842 088";
2) в пункте 2:
цифры "1 693 442" заменить цифрами "1 829 528";
цифры "17 446" заменить цифрами "17 296";
цифры "958" заменить цифрами "5 062";
цифры "36 191" заменить цифрами "26 191";
цифры "12 978" заменить цифрами "12 835";
цифры "16 476" заменить цифрами "17 197";
цифры "15 320" заменить цифрами "14 320";
цифры "220 869" заменить цифрами "194 014";
цифры "90 050" заменить цифрами "96 482";
цифры "503 173" заменить цифрами "476 929";
цифры "30 144" заменить цифрами "33 644";
цифры "75 000" заменить цифрами "155 000";
дополнить строками следующего содержания:
86 151 тыс тенге – на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования;

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 198 "2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы № 247 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 шілдеде № 4202 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қаңтардағы № 318 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қаңтардағы № 318 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудандық әкімдігі ұсынған 2018-2020 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ХХVсессиясында ШЕШІМҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 198 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4034 санымен тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1- тармақта:
1) тармақшада:
"5 586 010" сандары "5 720 076" сандарымен ауыстырылсын;
"2 178 234" сандары "2 312 300" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"5 708 022" сандары "5 842 088" сандарымен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
"1 693 442" сандары "1 829 528" сандарымен ауыстырылсын;
"17 446" сандары "17 296" сандарымен ауыстырылсын;
"958" сандары "5 062" сандарымен ауыстырылсын;
"36 191" деген сандар "26 191" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 978" деген сандар "12 835" деген сандармен ауыстырылсын;
"16 476" деген сандар "17 197" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 320" деген сандар "14 320" деген сандармен ауыстырылсын;
"220 869" деген сандар "194 014" деген сандармен ауыстырылсын;
"90 050" деген сандар "96 482" деген сандармен ауыстырылсын;
"503 173" деген сандар "476 929" деген сандармен ауыстырылсын;
"30 144" деген сандар "33 644" деген сандармен ауыстырылсын;
"75 000" деген сандар "155 000" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
жаңартылған білім мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге – 86 151 мың теңге;

19 570 тыс тенге – на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест, и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования;
3) в пункте 3-1);
цифры "31 480" заменить цифрами "26 893", в том числе:
цифры "7 665" заменить цифрой "0";
цифры "2 000" заменить цифрами "1 498";
цифры "8 150" заменить цифрами "7 290";
дополнить строкой следующего содержания:

ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге – 19 570 мың теңге.
3) 3-1) тармақта:
"31 480" деген сандар "26 893" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
"7 665" деген сандар "0" деген санымен ауыстырылсын;
"2 000" деген сандар "1 498" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 150" деген сандар "7 290" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:

"4 440 тысяч тенге -на проведение работ по подготовке к зимнему периоду.".
2. Приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постояннойкомиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов(Б. Рахметов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель очередной
25-сессии районного маслихата
С. Шотпаков
Секретарь районного маслихата М. Мырзашев

"қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізу үшін- 4 440 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Б. Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
25-сессиясының төрағасы
C. Шотпақов
Аудандық мәслихаттың хатшысы М. Мырзашев

005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
172310
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1151
012
Капитальные расходы государственного органа
672
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10500
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося безпопечения родителей
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14305
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
230659
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1498
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях
0
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
273829
464
Отдел образования района (города областного значения)
1057
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1057
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
42774
010
Государственная адресная социальная помощь
42774
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
1314
003
Оказание социальнойпомощи нуждающимся гражданам на дому
1314
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
214364
004
Программа занятости
106963
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры , спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6100
007
Оказание жилищной помощи
519
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1356
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39196
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
172310
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс – шараларды өткізу
1151
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
672
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
10500
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық–медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14305
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
230659
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1498
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
273829
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1057
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1057
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
42774
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
42774
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1314
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1314
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
214364
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
106963
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6100
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
519
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1356
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39196
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

23844
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35523
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
863
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
14320
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
14320
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1034280
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
155000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
155000
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
464
Отдел образования района (города областного значения)
476929
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
476929
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
223913
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
151659
004
Проектирование, развитиеи (или) обустройствоинженерно-коммуникационной инфраструктуры
45340
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательствазанятости 2020
25254
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1660
123
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов

23844
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35523
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
863
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
14320
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
14320
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
1034280
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың , ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
155000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
155000
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
476929
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
476929
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
223913
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
151659
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
45340
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
074
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
25254
091
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
1660
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру

008
Развитие объектов спорта
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
51045
006
Функционирование районных (городских) библиотек
51045
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
2296
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
2296
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
19566
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан ,развития языков и культуры
11406
010
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
870
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7290
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
21795
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11122
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10673
006
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
009
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
102145
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14897
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14897
005
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
006
Капитальные расходы государственного органа
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
66848
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13843
003
Капитальные расходы государственного органа
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1584
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
772
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больныхживотных,продуктови сырьяживотногопроисхождения

008
Спорт объектілерін дамыту
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
51045
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
51045
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
2296
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
2296
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
19566
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11406
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
870
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7290
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
21795
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11122
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10673
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
102145
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14897
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14897
005
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
66848
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13843
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1584
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
772
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу

Приложение 2 к решению районного маслихата от 26 июня 2018 года № 247
Приложение 4 к решению районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 198
Размер финансирования бюджетных программаппаратов акимов сельских округов
(тыс.тенге)
Код программы
Наименование
бюджетных программ
Актугай
Акжайык
Жалгансай
Всего
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 26 маусымдағы № 247 шешіміне 2 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 198 шешіміне 4 қосымша
Ауылдық округтер әкімдері аппараттарыныңбюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері
(мың теңге)
Бағдарламалар коды
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Ақтоғай
Ақжайық
Жалғансай
Барлығы
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент,ауыл ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер