О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 198 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 14 сентября 2018 года № 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 сентября 2018 года № 4243. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата от 22 января 2019 года № 318 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата от 22.01.2019 № 318 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, районный маслихат на XXVIII сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 198 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4034, опубликовано 15 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 720 076" заменить цифрами "5 583 037";
цифры "2 312 300" заменить цифрами "2 175 261";
в подпункте 2):
цифры "5 842 088" заменить цифрами "5 705 049";
2) в пункте 2:
цифры "1 829 528" заменить цифрами "1 692 489";
цифры "5 062" заменить цифрами "5 326";
цифры "86 151" заменить цифрами "91 743";
цифры "19 570" заменить цифрами "23 579";
цифры "194 014" заменить цифрами "79 570";
цифры "96 482" заменить цифрами "98 382";
цифры "476 929" заменить цифрами "429 744";
цифры "204 380" заменить цифрами "208 064";
цифры "11 578" заменить цифрами "10 460";
дополнить строками следующего содержания:
5 759 тыс тенге – на текущее содержание и материально-техническое оснащение организаций культуры;
4 500 тыс тенге – на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота), больных бруцеллезом, направленных на санитарный убой;

Адандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 198 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 266 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 қыркүйекте № 4243 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қаңтардағы № 318 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 22.01.2019 № 318 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудандық әкімдігі ұсынған 2018-2020 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ХХVIII сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 198 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4034 санымен тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1- тармақта:
1) тармақшада:
"5 720 076" сандары "5 583 037" сандарымен ауыстырылсын;
"2 312 300" сандары "2 175 261" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"5 842 088" сандары "5 705 049" сандарымен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
"1 829 528" сандары "1 692 489" сандарымен ауыстырылсын;
"5 062" сандары "5 326" сандарымен ауыстырылсын;
"86 151" сандары "91 743" сандарымен ауыстырылсын;
"19 570" сандары "23 579" сандарымен ауыстырылсын;
"194 014" деген сандар "79 570" деген сандармен ауыстырылсын;
"96 482" деген сандар "98 382" деген сандармен ауыстырылсын;
"476 929" деген сандар "429 744" деген сандармен ауыстырылсын;
"204 380" деген сандар "208 064" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 578" деген сандар "10 460" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
мәдениет ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға – 5 759 мың теңге;
бруцеллезбен ауыратын, санитариялық союға бағытталған ауыл шаруашылығы малдарын (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%-ға дейін) өтеуге – 4 500 мың теңге.

3) в пункте 3-1);
цифры "26 893" заменить цифрами "47 782", в том числе:
цифры "400" заменить цифрами "1 260";
цифру "0" заменить цифрами "11 456";
цифры "470" заменить цифрами "1 970";
цифры "11 096" заменить цифрами "11 196";
цифры "7 290" заменить цифрами "11 990";
дополнить строкой следующего содержания:
"2 273 тысяч тенге - на освещение улиц населенных пунктов.".
в пункте 7:
цифры "35 348" заменить цифрами "7 624".
2. Приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов (Б. Рахметов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель очередной
28-сессии районного маслихата,
секретарь маслихата
М. Мырзашев
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 14 сентября 2018 года № 266
Приложение
1 к решению районного маслихата
от 22 декабря 2017 года № 198
Бюджет района на 2018 год
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

3) 3-1) тармақта:
"26 893" деген сандар "47 782" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
"400" деген сандар "1 260" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген саны "11 456" деген санымен ауыстырылсын;
"470" деген сандар "1 970" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 096" деген сандар "11 196" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 290" деген сандар "11 990" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға - 2 273 мың теңге.".
7 тармақта:
"35 348" деген сандар "7 624" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Б.Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
28-сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы
М. Мырзашев
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы
14 қыркүйектегі № 266 шешіміне
1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2017
жылғы 22 желтоқсандағы № 198
шешіміне 1 қосымша
2018жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер

33112
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
19912
003
Капитальные расходы государственного органа
13200
122
Аппарат акима района (города областного значения)
94170
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
77790
003
Капитальные расходы государственного органа
15120
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1260
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
42259
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения,поселка, села, сельского округа
42259
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2036
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
836
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1200
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
35140
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
15261
013
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
19879
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29788
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29128
002
Создание информационных систем
015
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
660
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5214
040
Развитие объектов государственных органов
5214
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
12219
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
12219
003
Капитальные расходы государственного органа
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
26362
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

33112
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19912
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13200
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
94170
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
77790
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15120
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1260
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
42259
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
42259
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2036
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
836
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1200
028
Коммуналдықменшіккемүліктісатыпалу
458
Ауданның (облыстықмаңызыбарқаланың) тұрғынүй-коммуналдықшаруашылығы, жолаушыларкөлігіжәнеавтомобильжолдарыбөлімі
35140
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15261
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
19879
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29788
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29128
002
Ақпараттық жүйелер құру
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
660
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5214
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
5214
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
12219
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12219
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
26362
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

174210
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1151
012
Капитальные расходы государственного органа
672
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9815
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14305
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
111419
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
12954
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях
0
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
271890
464
Отдел образования района (города областного значения)
1558
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1558
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
40774
010
Государственная адресная социальная помощь
40774
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
1314
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1314
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
213924
004
Программа занятости
106963
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры , спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6100
007
Оказание жилищной помощи
519
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1356
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39196
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

174210
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс – шараларды өткізу
1151
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
672
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
9815
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық–медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14305
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
111419
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12954
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
271890
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1558
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1558
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
40774
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
40774
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1314
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1314
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
213924
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
106963
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6100
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
519
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1356
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39196
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

23844
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35523
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
423
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
14320
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
14320
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
980590
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
155000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
155000
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
464
Отдел образования района (города областного значения)
429744
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
429744
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
216702
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
151659
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
45340
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства занятости 2020
18043
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1660
123
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов

23844
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35523
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
423
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
14320
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
14320
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
980590
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың , ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
155000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
155000
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
429744
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
429744
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
216702
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
151659
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
45340
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
074
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
18043
091
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
1660
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру

008
Развитие объектов спорта
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
51045
006
Функционирование районных (городских) библиотек
51045
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
3796
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
3796
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
24466
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан ,развития языков и культуры
11406
010
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1070
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
11990
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
22355
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11612
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10743
006
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
009
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
105527
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14897
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14897
005
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
006
Капитальные расходы государственного органа
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
70230
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13843
003
Капитальные расходы государственного органа
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1584
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
772
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных,продуктов и сырья животного происхождения

008
Спорт объектілерін дамыту
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
51045
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
51045
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
3796
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
3796
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
24466
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11406
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1070
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11990
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
22355
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11612
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10743
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
105527
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14897
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14897
005
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
70230
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13843
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1584
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
772
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу