О присвоении наименований некоторым улицам села Сарайчик
Решение акима Сарайчиковского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 10 сентября 2018 года № 31-Ш. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 сентября 2018 года № 4237
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 11 мая 2018 года, аким Сарайчиковского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам в селе Сарайшык Сарайчиковского сельского округа следующие наименования:
1) улице №1 - имя Қасым хан;
2) улице №2 - имя Есім хан;
3) улице №3 - имя Бұқар жырау;
4) улице №4 - имя Құрманғазы;
5) улице №5 - имя Тұрар Рысқұлов;
6) улице №6 - имя Рақымжан Қошқарбаев;
7) улице №7 - Хиуаз Доспанова;
8) улице №8 – наименование Астана.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима сельского
округа
Н. Досқайыров

Сарайшық ауылының кейбір көшелеріне атаулар беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Сарайшық ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 10 қыркүйектегі № 31-Ш шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қыркүйекте № 4237 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37-баптарына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 11 мамырдағы қорытындысының негізінде, Сарайшық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарайшық ауылдық округінің Сарайшық ауылындағы көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) №1 көшені - Қасым хан есімі;
2) №2 көшені - Есім хан есімі;
3) №3 көшені - Бұқар жырау есімі;
4) №4 көшені - Құрманғазы есімі;
5) №5 көшені - Тұрар Рысқұлов есімі;
6) №6 көшені - Рақымжан Қошқарбаев есімі;
7) №7 көшені - Хиуаз Доспанова есімі;
8) №8 көшені - Астана атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімінің
міндетін уақытша атқарушы
Н. Досқайыров