О внесении изменений и дополнений в решение Исатайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 133-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2018-2020 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 29 октября 2018 года № 182-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 31 октября 2018 года № 4267
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении бюджета сельских округов на 2018-2020 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 133-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4048, опубликовано 27 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "62 303" заменить цифрами "244 627";
цифры "35 720" заменить цифрами "22 537";
цифры "1 916" заменить цифрами "2 179";
цифра "0" заменить цифрами "12";
цифры "24 667" заменить цифрами "219 899";
в подпункте 2):
цифры "62 303" заменить цифрами "244 627";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "53 168" заменить цифрами "80 285";
цифры "5 744" заменить цифрами "3 850";
цифры "47 283" заменить цифрами "76 294";
в подпункте 2):
цифры "53 168" заменить цифрами "80 285";
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "45 719" заменить цифрами "78 820";
цифры "7 352" заменить цифрами "4 433";
цифры "1 630" заменить цифрами "1 342";
цифры "36 737" заменить цифрами "73 045";
в подпункте 2):
цифры "45 719" заменить цифрами "78 820";
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "53 509" заменить цифрами "91 502";
цифры "17 725" заменить цифрами "7 745";
цифры "452" заменить цифрами "354";
цифры "35 332" заменить цифрами "83 403";
в подпункте 2):
цифры "53 509" заменить цифрами "91 502";
в пункте 6-1:
дополнить строками следующего содержания:
"215 647 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение организаций образования;
56 699 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов акима сельского округа;

Исатай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 133-VI "2018-2020 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қазандағы № 182-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 қазанда № 4267 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкесжәне аудан әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 25желтоқсандағы 133-VI "2018-2020 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4048 санымен тіркелген, 2018 жылғы 27 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"62 303" сандары "244 627" сандармен ауыстырылсын;
"35 720" сандары "22 537" сандармен ауыстырылсын;
"1 916" сандары "2 179" сандармен ауыстырылсын;
"0" саны "12" сандармен ауыстырылсын;
"24 667" сандары "219 899" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"62 303" сандары "244 627" сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшада:
"53 168" сандары "80 285" сандарымен ауыстырылсын;
"5 744" сандары "3 850" сандармен ауыстырылсын;
"47 283" сандары "76 294" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"53 168" сандары "80 285" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада:
"45 719" сандары "78 820" сандарымен ауыстырылсын;
"7 352" сандары "4 433" сандармен ауыстырылсын;
"1 630" сандары "1 342" сандармен ауыстырылсын;
"36 737" сандары "73 045" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"45 719" сандары "78 820" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақта:
1) тармақшада:
"53 509" сандары "91 502" сандарымен ауыстырылсын;
"17 725" сандары "7 745" сандармен ауыстырылсын;
"452" сандары "354" сандармен ауыстырылсын;
"35 332" сандары "83 403" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"53 509" сандары "91 502" сандарымен ауыстырылсын;
6-1 тармақ:
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдык-техникалык жарақтандыруға – 215 647 мың теңге;
ауылдық округ әкімі аппараттарын ағымдағы ұстау және материалдык -техникалык жарақтандыруға – 56 699 мың теңге;

7 382 тысяч тенге - на текущее содержание организаций культуры;
605 тысяч тенге – на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому;
9 589 тысяч тенге – на организацию водоснабжения населенных пунктов;
9 960 тысяч тенге – на освещению улиц населенных пунктов;
2 700 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;
6 040 тысяч тенге – на реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическогоразвития регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года."

мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 7 382 мың теңге;
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге – 605 мың теңге;
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 9 589 мың теңге,
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 9 960 мың теңге,
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 2 700 мың теңге;
өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыруға – 6 040 мың теңге."

2. Приложения 1, 4, 7, 10 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развитию предпринимательства, аграрии и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной
XXIХ сессии Исатайского
районного маслихата
Д. Зулхашев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев
Приложение 1 к решению районного маслихата

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХІХ сессиясының төрағасы
Д. Зұлхашев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев
Аудандық мәслихаттың шешіміне 1-қосымша