О внесении изменений и дополнений в решение Исатайскогорайонного маслихата от 14 декабря 2017 года №120-VI"О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 7 декабря 2018 года № 195-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 декабря 2018 года № 4288. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Исатайского районного маслихата от 14 декабря 2017 года №120-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4032, опубликовано 15 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 801 779" заменить цифрами "5 870 826";
цифры "2 803 643" заменить цифрами "2 769 011";
цифры "22 330" заменить цифрами "28 170";
цифры "8 180" заменить цифрами "9 250";
цифры "2 967 626" заменить цифрами "3 064 395";
в подпункте 2):
цифры "5 907 815" заменить цифрами "5 976 862";
в пункте 5:
цифры "15 000" заменить цифрой "0";
в пункте 7:
цифры "14 822" заменить цифрами "16 522";
цифры "9 541" заменить цифрами "8 164";
цифры "9 982" заменить цифрами "9 575";
цифры "120" заменить цифрой "0".
в пункте 9:
цифры "86 324" заменить цифрами "75 390";
цифры "66 611" заменить цифрами "64 423";
дополнить строками следующего содержания:
"27 000 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов государственных органов;
65 268 тысяч тенге - на благоустройство населенных пунктов и капитальный ремонт парков."
в пункте 10:
цифры "35 506" заменить цифрами "35 431";
цифры "49 115" заменить цифрами "47 663";
цифры "183 874" заменить цифрами "181 572".
в пункте 10-1:
цифры "2 025,0" заменить цифрами "1 554";
цифры "215 647" заменить цифрами "215 409";
цифры "56 699" заменить цифрами "65 068";
цифры "7 382" заменить цифрами "8 191";
цифры "605" заменить цифрами "695";

Исатай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы №120-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 195-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 4288 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Исатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 120-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4032 санымен тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақтың:
1) тармақшасында:
"5 801 779" сандар "5 870 826" сандармен ауыстырылсын;
"2 803 643" сандар "2 769 011" сандармен ауыстырылсын.
"22 330" сандар "28 170" сандармен ауыстырылсын.
"8 180" сандар "9 250" сандармен ауыстырылсын.
"2 967 626" сандар "3 064 395" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"5 907 815" сандар "5 976 862" сандармен ауыстырылсын.
5-тармақта:
"15 000" сандар "0" санымен ауыстырылсын.
7-тармақта:
"14 822" сандар "16 522" сандармен ауыстырылсын;
"9 541" сандар "8 164" сандармен ауыстырылсын;
"9 982" сандар "9 575" сандармен ауыстырылсын;
"120" сандар "0" санымен ауыстырылсын.
9-тармақта:
"86 324" сандар "75 390" сандармен ауыстырылсын;
"66 611" сандар "64 423" сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"мемлекеттік органдар аппараттарын ағымдағы ұстау және материалды-техникалық жарақтандыруға – 27 000 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру және саябақтарды күрделі жөндеу үшін – 65 268 мың теңге."
10-тармақта:
"35 506" сандар "35 431" сандармен ауыстырылсын;
"49 115" сандар "47 663" сандармен ауыстырылсын;
"183 874" сандар "181 572" сандармен ауыстырылсын.
10-1 тармақта:
"2 025,0" сандар "1 554" сандармен ауыстырылсын;
"215 647" сандар "215 409" сандармен ауыстырылсын;
"56 699" сандар "65 068" сандармен ауыстырылсын;
"7 382" сандар "8 191" сандармен ауыстырылсын;
"605" сандар "695" сандармен ауыстырылсын;

цифры "9 589" заменить цифрами "10 428".
2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрии и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной ХХХ
сессии районного маслихата
Д. Зулхашев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев
Приложение 1
к решению Исатайского районного
маслихата от 7 декабря 2018 года № 195-VI
Приложение 1
к решению Исатайского районного
маслихата от 14 декабря 2017 года № 120-V
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

"9 589" сандар "10 428" сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А.Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XXX сессиясының төрағасы
Д. Зұлхашев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев
Исатай аудандық мәслихаттың 2018 жылғы
7 желтоқсан 2018 жыл № 195-VI шешіміне 1 қосымша
Исатай аудандық мәслихаттың 2017 жылғы
14 желтоқсандағы № 120-VI шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І Кірістер