О признании утратившим силу постановления акимата района от 31 марта 2015 года № 88 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по Кызылкогинскому району"
Постановление акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 14 февраля 2018 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 февраля 2018 года № 4069
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района от 31 марта 2015 года № 88 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по Кызылкогинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3151, опубликовано 16 апреля 2015 года в газете "Қызылқоға").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Турдагалиева Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района М. Абуов

"Қызылқоға ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесін белгілеу туралы" аудан әкімдігінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 88 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 ақпандағы № 30 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 ақпанда № 4069 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылқоға ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесін белгілеу туралы" аудан әкімдігінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 88 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3151 санымен тіркелген, 2015 жылғы 16 сәуірде "Қызылқоға" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Тұрдағалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы М. Абуов