О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 169-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2018-2020 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 27 сентября 2018 года № 218-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 9 октября 2018 года № 4257
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджета сельских округов и поселка Индербор на 2018-2020 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 169-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4044, опубликовано 19 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "85 490" заменить цифрами "89 392";
цифры "4 798" заменить цифрами "8 700";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "85 490" заменить цифрами "89 392";
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "61 668" заменить цифрами "62 490";
цифры "4 753" заменить цифрами "3 815";
цифры "52 760" заменить цифрами "54 520";
в подпункте 2) пункта 3:
цифры "61 668" заменить цифрами "62 490";
в подпункте 1) пункта 5:
цифры "55 724" заменить цифрами "57 653";
цифры "4 377" заменить цифрами "6 306";
в подпункте 2) пункта 5:
цифры "55 724" заменить цифрами "57 653";
в подпункте 1) пункта 7:
цифры "97 153" заменить цифрами "100 189";
цифры "5 263" заменить цифрами "8 299";
в подпункте 2) пункта 7:
цифры "97 153" заменить цифрами "100 189";
в подпункте 1) пункта 9:
цифры "136 485" заменить цифрами "144 339";
цифры "9 902" заменить цифрами "4 756";
цифры "111 625" заменить цифрами "124 625";
в подпункте 2) пункта 9:

Индер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 169-VІ "2018–2020 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 қыркүйектегі № 218-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қазанда № 4257 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 169-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4044 санымен тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"85 490" деген сандар "89 392" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 798" деген сандар "8 700" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"85 490" деген сандар "89 392" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"61 668" деген сандар "62 490" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 753" деген сандар "3 815" деген сандармен ауыстырылсын;
"52 760" деген сандар "54 520" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"61 668" деген сандар "62 490" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"55 724" деген сандар "57 653" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 377" деген сандар "6 306" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"55 724" деген сандар "57 653" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"97 153" деген сандар "100 189" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 263" деген сандар "8 299" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"97 153" деген сандар "100 189" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"136 485" деген сандар "144 339" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 902" деген сандар "4 756" деген сандармен ауыстырылсын;
"111 625" деген сандар "124 625" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақтың 2) тармақшасындағы:

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (М. Ильяс).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной ХХVII
сессии районного маслихата
А. Доспаева
Секретарь районного маслихата Б. Сапаров
Приложение 1 к решению № 218-VI внеочередной XXVII сессии районного маслихата от 27 сентября 2018 года

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (М. Ілияс).
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХVІІ сессиясының төрағасы
А. Доспаева
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 27 қыркүйектегі кезектен тыс ХХVIІ сессиясының № 218-VI шешiмiне 1-қосымша