О признании утратившим силу постановления акимата Макатского района от 17 октября 2016 года № 173 "О приватизации имущества коммунальной собственности Макатского района"
Постановление акимата Макатского района Атырауской области от 3 апреля 2018 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 апреля 2018 года № 4128
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Макатского района от 17 октября 2016 года № 173 "О приватизации имущества коммунальной собственности Макатского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3662, опубликованное 10 ноября 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Аппарат акима Макатского района" (Ж.М. Есенгалиев).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Сарсенгалиев

Мақат ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 қазандағы № 173 "Мақат ауданының коммуналдық меншігіндегі мүліктерді жекешелендіру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 54 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 сәуірде № 4128 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабын, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мақат ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 қазандағы № 173 "Мақат ауданының коммуналдық меншігіндегі мүліктерді жекешелендіру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3662 болып тіркелген, 2016 жылғы 10 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын қадағалау "Мақат ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне (Ж. Есенғалиев) жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Сарсенгалиев