О внесении изменений в решение районного маслихата от 27 декабря 2017 года №147-VІ "О бюджетах поселков Макат и Доссор на 2018-2020 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 28 сентября 2018 года № 207-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 октября 2018 года № 4254
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджета поселков Макат и Доссор на 2018-2020 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХІ сессии районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 147-VІ "О бюджетах поселков Макат и Доссор на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4043, опубликовано 19 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "469 649" заменить цифрами "470 574";
цифры "49 780" заменить цифрами "34 222";
цифры "8 285" заменить цифрами "8 800";
цифры "411 584" заменить цифрами "427 552"
в подпункте 2):
цифры "469 649" заменить цифрами "470 574".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "305 566" заменить цифрами "323 852";
цифры "38 971" заменить цифрами "28 986";

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 147-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Мақат және Доссор кенттерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қыркүйектегі № 207-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қазанда № 4254 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған Мақат және Доссор кентерінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 27 желтоқсандағы ХХІ сессиясының № 147-VІ "2018–2020 жылдарға арналған Мақат және Доссор кенттерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4043 санымен тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"469 649" сандары "470 574" сандарымен ауыстырылсын;
"49 780" сандары "34 222" сандарымен ауыстырылсын;
"8 285" сандары "8 800" сандарымен ауыстырылсын;
"411 584" сандары "427 552" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"469 649" сандары "470 574" сандарымен ауыстырылсын.
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"305 566" сандары "323 852" сандарымен ауыстырылсын;
"38 971" сандары "28 986" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "265 619" заменить цифрами "293 890";
в подпункте 2):
цифры "305 566" заменить цифрами "323 852".
Приложения № 1, № 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, № 2 к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (Б. Амангалиев).

"265 619" сандары "293 890" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"305 566" сандары "323 852" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің № 1, № 4, қосымшалары осы шешімнің № 1, № 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б. Аманғалиев) жүктелсін.