О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 139-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 23 ноября 2018 года № 211-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 ноября 2018 года № 4275
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХX сессии районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 139-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4028, опубликовано 12 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 103 427" заменить цифрами "4 135 630";
цифры "2 133 204" заменить цифрами "2 103 232".
в подпункте 2):
цифры "4 206 183" заменить цифрами "4 238 386".
в подпункте 3):
цифры "7 215" заменить цифрами "6 312".
в подпункте 6):
цифры "7 215" заменить цифрами "6 312".

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 139-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 211-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қарашада № 4275 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2018-2020 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы ХХ сессиясының № 139-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4028 санымен тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"4 103 427" сандары "4 135 630" сандарымен ауыстырылсын;
"2 133 204" сандары "2 103 232" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"4 206 183" сандары "4 238 386" сандарымен ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
"7 215" сандары "6 312" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"7 215" сандары "6 312" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложение № 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (А. Кабдолов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель очередной ХХХІІ
сессии районного маслихата
Т. Даулетов
Секретарь районного маслихата К. Исмагулов

2. Көрсетілген шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Қабдолов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХХІІ сессиясының төрағасы
Т. Дәулетов
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Исмагулов