О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 244-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2018 года № 277-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 апреля 2018 года № 4118. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 4 июля 2019 года № 426-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 04.07.2019 № 426-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением районного акимата от 13 марта 2018 года №8-01-01/630 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 244-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4030, опубликовано 11 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "7 645 206" заменить цифрами "11 371 434";
цифры "1 711 756" заменить цифрами "2 476 753";
цифры "10 801" заменить цифрами "10 815";
цифры "5 908 449" заменить цифрами "8 869 666";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "7 645 206" заменить цифрами "11 496 716";
в подпункте 5) пункта 1:
цифры "-6 506" заменить цифрами "-131 788";
в подпункте 6) пункта 1:
цифры "6 506" заменить цифрами "131 788";
цифру "0" заменить цифрами "125 282";
решение дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Установить на 2018 год объемы трансфертов, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в следующих объемах:
28 125 тысяч тенге на текущее содержание и материально-техническое оснащение учреждений культуры;
29 526 тысяч тенге на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
67 578 тысяч тенге на документацию и текущие расходы на содержание сельких округов".
в пункте 10:
цифры "198 661" заменить цифрами "433 621";
цифры "68 644" заменить цифрами "209 233";

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 244-VІ "2018-2020 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 277-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 сәуірде № 4118 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 шілдедегі № 426-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 04.07.2019 № 426-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің 2018 жылғы 13 наурыздағы № 08-01-01/630 ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 244-VІ "2018-2020 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4030 санымен тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақтың 1) тармақшасында:
"7 645 206" сандары "11 371 434" сандарымен ауыстырылсын;
"1 711 756" сандары "2 476 753" сандарымен ауыстырылсын;
"10 801" сандары "10 815" сандарымен ауыстырылсын;
"5 908 449" сандары "8 869 666" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 2) тармақшасында:
"7 645 206" сандары "11 496 716" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 5) тармақшасында:
"-6 506" сандары "-131 788" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 6) тармақшасында:
"6 506" сандары "131 788" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "125 282" сандарымен ауыстырылсын;
шешім келесі мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2018 жылға аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне төмендегідей көлемдерде трансферттер беру белгіленсін:
мәдениет ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға 28 125 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізуге 29 526 мың теңге;
ауылдық округтерді құжаттандыруға және ағымдағы ұстау шығындарына 67 578 мың теңге".
10 - тармақта:
"198 661" сандары "433 621" сандарымен ауыстырылсын;
"68 444" сандары "209 233" сандарымен ауыстырылсын;

11 496 716
01
Государственные услуги общего характера
478 851
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
345 162
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
34 500
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
21 300
003
Капитальные расходы государственного органа
13 200
122
Аппарат акима района (города областного значения)
172 496
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
81 526
003
Капитальные расходы государственного органа
31 138
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
59 832
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
138 166
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
132 933
022
Капитальные расходы государственного органа
3 901
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 332
2
Финансовая деятельность
2 870
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 870
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 370
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 500
9
Прочие государственные услуги общего характера
130 819
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
42 071
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12 545
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
29 526
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35 100
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
34 793
015
Капитальные расходы государственного органа
307
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
9 148
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
9 148
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
44 500
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

11 496 716
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
478 851
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
345 162
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
34 500
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21 300
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 200
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала ) әкiмiнiң аппараты
172 496
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
81 526
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
31 138
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
59 832
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнің аппараты
138 166
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
132 933
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 901
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 332
2
Қаржылық қызмет
2 870
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлiмi
2 870
003
Салық салу мақсатында мүлiктi бағалауды жүргiзу
1 370
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 500
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
130 819
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
42 071
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 545
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29 526
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлiмi
35 100
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 793
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
307
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
9 148
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 148
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
44 500
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер