О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 255-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2018-2020 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 29 марта 2018 года № 291-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 апреля 2018 года № 4134. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 4 июля 2019 года № 426-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 04.07.2019 № 426-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением районного акимата от 26 марта 2018 года №08-01-01/702 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 255-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4039, опубликовано 18 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "159 275" заменить цифрами "188 064";
цифры "1 890" заменить цифрами "6 498";
цифры "109 090" заменить цифрами "133 271";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "159 275" заменить цифрами "188 064";
в подпункте 1) пункта 2:
цифры "32 887" заменить цифрами "44 194";
цифры "184" заменить цифрами "1 731";
цифры "26 447" заменить цифрами "36 207";
в подпункте 2) пункта 2:
цифры "32 887" заменить цифрами "44 194";
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "32 106" заменить цифрами "46 279";
цифры "510" заменить цифрами "796";
цифры "29 490" заменить цифрами "43 377";
в подпункте 2) пункта 3:
цифры "32 106" заменить цифрами "46 279";
в подпункте 1) пункта 4:
цифры "35 778" заменить цифрами "53 335";
цифры "30 037" заменить цифрами "47 594";
в подпункте 2) пункта 4:
цифры "35 778" заменить цифрами "53 335";
в подпункте 1) пункта 5:

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 255-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 291-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 сәуірде № 4134 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 шілдедегі № 426-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 04.07.2019 № 426-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің 2018 жылғы 26 наурыздағы №08-01-01/702 ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 255-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4039 санымен тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақтың 1) тармақшасында:
"159 275" сандары "188 064" сандарымен ауыстырылсын;
"1 890" сандары "6 498" сандарымен ауыстырылсын;
"109 090" сандары "133 271" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 2) тармақшасында:
"159 275" сандары "188 064" сандарымен ауыстырылсын;
2 - тармақтың 1) тармақшасында:
"32 887" сандары "44 194" сандарымен ауыстырылсын;
"184" сандары "1 731" сандарымен ауыстырылсын;
"26 447" сандары "36 207" сандарымен ауыстырылсын;
2- тармақтың 2) тармақшасында:
"32 887" сандары "44 194" сандарымен ауыстырылсын;
3 - тармақтың 1) тармақшасында:
"32 106" сандары "46 279" сандарымен ауыстырылсын;
"510" сандары "796" сандарымен ауыстырылсын;
"29 490" сандары "43 377" сандарымен ауыстырылсын;
3 - тармақтың 2) тармақшасында:
"32 106" сандары "46 279" сандарымен ауыстырылсын;
4 - тармақтың 1) тармақшасында:
"35 778" сандары "53 335" сандарымен ауыстырылсын;
"30 037" сандары "47 594" сандарымен ауыстырылсын;
4 - тармақтың 2) тармақшасында:
"35 778" сандары "53 335" сандарымен ауыстырылсын;
5 - тармақтың 1) тармақшасында:

цифры "574" заменить цифрами "1 364";
цифры "48 783" заменить цифрами "61 226";
в подпункте 2) пункта 12:
цифры "53 856" заменить цифрами "67 089";
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.

"574" сандары "1 364" сандарымен ауыстырылсын;
"48 783" сандары "61 226" сандарымен ауыстырылсын;
12 - тармақтың 2) тармақшасында:
"53 856" сандары "67 089" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.