Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах Курмангазинского района Атырауской области
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 14 сентября 2018 года № 286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 октября 2018 года № 4253
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-8) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" в целях использования водных объектов для любительского (спортивного) рыболовства, акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению к настоящему постановлению, с учетом требований общего водопользования, установить зоны рекреационного рыболовства на водных объектах Курмангазинского района Атырауской области.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Ж. Бектемиров
Приложение к постановлению акимата Курмангазинского района от "14" сентября 2018 года № 286
Зоны рекреационного рыболовства на водных объектах Курмангазинского района Атырауской области
Сноска. Приложение с изменением, внесенным постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 01.07.2023 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1) участок по левому берегу реки Кигаш, напротив села Кигаш, Кигашского сельского округа с координатами N46040.376/ Е047016/199// до урочище "Кордуан" (здание старой церкви) с координатами N46040.307/ Е047016.304//;
2) участок по правому берегу реки Кигаш, начиная с северной оконечности села Коптогай, Коптогайского сельского округа с координатами N46036.084// Е048036/935// вниз по течению до южной оконечности села Балыкши, с координатами N46036.240// Е048039.318//;
3) участок по левому берегу реки Кигаш, возле села Шортанбай, Шортанбайского сельского округа, начиная от паромной переправы с координатами N46036.653// Е048039.134// до моста через речку "Зимник" с координатами N46035.949// Е048039.556//;
4) участок по левому берегу реки Кигаш, начиная от паромной переправы возле села Жасталап, Шортанбайского сельского округа N46034.043/ Е048040.298/ до южной оконечности села Жасталап с координатами N46033,866/ Е048042.041/;

Атырау облысы Құрманғазы ауданының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 286 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қазанда № 4253 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10 бабының 2 тармағының 5-8) тармақшасына сәйкес су объектілерін әуесқойлық (спорттық) балық аулау үшін пайдалану мақсатында, Құрманғазы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысы Құрманғазы ауданының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтары ортақ су пайдалану талаптарын ескере отырып белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Ж. Бектемиров
Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "14" қыркүйектегі № 286 қаулысына қосымша
Атырау облысы Құрманғазы ауданының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтары
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді – Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 01.07.2023 № 176 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі).
1) Қиғаш ауылдық округіндегі Қиғаш ауылына қарсы, Қиғаш өзенінің сол жағасы бойымен N46040.376/ Е047016/199// координаттарымен, "Кордуан" мекеніне (ескі шіркеу ғимараты) дейінгі учаске N46040.307/ Е047016.304// координаттарымен;
2) Қиғаш өзенінің оң жағасы бойымен, Көптоғай ауылдық округіндегі Көптоғай ауылының солтүстіктегі соңғы нүктесінен бастап N46036.084// Е048036/935// координаттарымен, ағыс бойымен төмен Балықшы ауылының оңтүстіктегі соңғы нүктесіне дейінгі учаске N46036.240// Е048039.318// координаттарымен;
3) Шортанбай ауылдық округіндегі Шортанбай ауылының қасында Қиғаш өзенінің сол жағасы бойымен паром өтетін жерден бастап N46036.653// Е048039.134// координаттарымен, "Зимник" өзекшесі арқылы көпірге дейінгі учаске N46035.949// Е048039.556// координаттарымен;
4) Қиғаш өзенінің сол жағасы бойымен, Шортанбай ауылдық округіндегі Жасталап ауылының қасындағы паром өтетін жерден бастап N46034.043/ Е048040.298/ координаттарымен, Жасталап ауылының оңтүстіктегі соңғы нүктесіне дейінгі учаске N46033,866/ Е048042.041/ координаттарымен;

5) участок по левому берегу реки Кигаш, начиная от северной оконечности села Бөкейхан (населенный пункт "Майаул"), сельского округа Бөкейхан с координатами N46033,102/ Е048044,911/ вниз по течению до притонка тоневого участка "Дамбы" с координатами N46028.818/ Е048049,959/;
6) Участок по реке Шароновка, начиная от развилки с координатами N46036,726/ Е048038.746/ до точки с координатами N46036.441/ Е048040.552/;
7) участок по реке Шароновка, начиная от водозаборного сооружения железнодорожной станции села Акколь, Аккольского сельского округа с координатами N46035.800/ Е048059,065/ до населенного пункта Шестой, сельского округа Орлы с координатами N46034.915/ Е049017.758/;
8) участок по реке Шагырлы, начиная от моста "Шагырлы" с координатами N46034.853/ Е048059.903/ до соединения с каналом Татаро-Телячинский, с координатами N46030.135/ Е049011.497/;
9) участок по реке Кобяково (Сурхан), начиная от моста с координатами N46037.466/ Е 049021.203/ до моста "Дружный" (Конево) с координатами N46036.299/ Е049026.517/;
10) участки рыбохозяйственных водоемов в пределах территории сҰл Сафон, Амангельды и Бирлик.

5) Қиғаш өзенінің сол жағасы бойымен, Бөкейхан ауылдық округіндегі Бөкейхан ауылының ("Майауыл" елді-мекені) солтүстіктегі соңғы нүктесінен бастап N46033,102/ Е048044,911/ координаттарымен, ағыс бойымен төмен "Дамбы" ұйықтық учаскесінің ойығына дейінгі учаске N46028.818/ Е048049,959/ координаттарымен;
6) Шароновка өзені бойымен, жол айрығынан бастап N46036,726/ Е048038.746/ координаттарымен, нүктесіне дейінгі учаске N46036.441/ Е048040.552/ координаттарымен;
7) Шароновка өзені бойымен, Ақкөл ауылдық округі Ақкөл ауылындағы теміржол бекетінің бас тоған имаратынан бастап N46035.800/ Е048059,065/ координаттарымен, Орлы ауылдық округіндегі Шестой елді-мекеніне дейінгі учаске N46034.915/ Е049017.758/ координаттарымен;
8) Шағырлы өзені бойымен, "Шағырлы" көпірінен бастап N46034.853/ Е048059.903/ координаттарымен, Татар-Телячинский каналымен қосылғанға дейінгі учаске N46030.135/ Е049011.497/ координаттарымен;
9) Кобяково (Сурхан) өзені бойымен, көпірден бастап N46037.466/ Е049021.203/ координаттарымен, "Дружный" (Конево) көпіріне дейінгі учаске N46036.299/ Е049026.517/ координаттарымен;
10) Сафон, Амангелді және Бірлік ауылдарының аумақтары шегіндегі балық шаруашылығы су айдындарының учаскелері.