О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 244-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 3 октября 2018 года № 332-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 9 октября 2018 года № 4256. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 4 июля 2019 года № 426-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 04.07.2019 № 426-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением районного акимата № 08-01-01/2178 от 5 сентября 2018 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 244-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4030, опубликовано 11 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "11 371 434" заменить цифрами "11 696 380";
цифры "8 869 666" заменить цифрами "9 194 612";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "11 496 716" заменить цифрами "11 821 662";
в пункте 6:
слова "Ганюшкинскому сельскому округу 109 090 тысяч тенге" заменить словами "сельскому округу Кұрманғазы 109 090 тысяч тенге";
слова "Кировскому сельскому округу 34 930 тысяч тенге" заменить словами "сельскому округу Жаңаталап 34 930 тысяч тенге";
в пункте 6-1:
цифры "28 125" заменить цифрами "33 194";
цифры "29 526" заменить цифрами "25 149";
цифры "67 578" заменить цифрами "73 536";
дополнить строкой следующего содержания:
"2 000 тысяч тенге на организацию водоснабжения населенных пунктов".
в пункте 7:
цифры "1 193" заменить цифрами "3 281";
дополнить строками следующего содержания:
"22 504 тысяч тенге на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования".
в пункте 10:

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 244-VІ "2018-2020 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 3 қазандағы № 332-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қазанда № 4256 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 шілдедегі № 426-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 04.07.2019 № 426-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № 08-01-01/2178 ұсынысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 244-VІ "2018-2020 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4030 санымен тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында:
"11 371 434" сандары "11 696 380" сандарымен ауыстырылсын;
"8 869 666" сандары "9 194 612" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"11 496 716" сандары "11 821 662" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақта:
"Ганюшкин ауылдық округіне 109 090 мың теңге" деген сөздер "Құрманғазы ауылдық округіне 109 090 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Киров ауылдық округіне 34 930 мың теңге" деген сөздер "Жаңаталап ауылдық округіне 34 930 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-1-тармақта:
"28 125" сандары "33 194" сандарымен ауыстырылсын;
"29 526" сандары "25 149" сандарымен ауыстырылсын;
"67 578" сандары "73 536" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға 2 000 мың теңге".
7-тармақта:
"1 193" сандары "3 281" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге 22 504 мың теңге".
10-тармақта:

цифры "433 621" заменить цифрами "321 020";
цифры "90 013" заменить цифрами "91 513";
дополнить строками следующего содержания:
"6 671 тысяч тенге на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота), больных бруцеллезом, направленных на санитарный убой".
в пункте 11:
дополнить строкой следующего содержания:
"100 000 тысяч тенге на развитие объектов спорта".
2. Приложение 1, 5, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

"433 621" сандары "321 020" сандарымен ауыстырылсын;
"90 013" сандары "91 513" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"бруцеллезбен ауыратын, санитариялық союға бағытталған ауылшаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%-ға дейін) өтеуге 6 671 мың теңге"
11-тармақта:
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"спорт объектілерін дамытуға 100 000 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной ХХХІІ
сессии районного маслихата
Л. Умирзахова
Секретарь районного маслихата Б. Жугинисов
Приложение 1 к решению районного маслихата № 332-VI от 3 октября 2018 года

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХІІ сессиясының төрағасы
Л. Өмірзахова
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жүгінісов
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 3 қазандағы № 332-VI шешіміне 1 қосымша

5 875
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15 948
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
23 328
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
674 340
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
615 620
1
Социальное обеспечение
111 096
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
111 096
010
Государственная адресная социальная помощь
111 096
2
Социальная помощь
474 874
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 628
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4 628
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
470 246
004
Программа занятости
231 858
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 810
007
Оказание жилищной помощи
5 870
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 864
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
99 253
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
49 636
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
19 789
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53 166
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29 650
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
29 650
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 000
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
24 650
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
726 756
1
Жилищное хозяйство
508 081
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

5 875
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
15 948
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
23 328
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
674 340
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
615 620
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
111 096
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтiк бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлiмi
111 096
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
111 096
2
Әлеуметтiк көмек
474 874
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнің аппараты
4 628
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
4 628
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтiк бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлiмi
470 246
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
231 858
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
8 810
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 870
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 864
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
99 253
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
49 636
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
19 789
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53 166
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29 650
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
29 650
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
24 650
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
726 756
1
Тұрғын үй шаруашылығы
508 081
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi