О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года №244-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 30 ноября 2018 года № 358-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 7 декабря 2018 года № 4285. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 4 июля 2019 года № 426-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 04.07.2019 № 426-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением районного акимата, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 244-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4030, опубликовано 11 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "11 696 380" заменить цифрами "12 962 596";
цифры "2 476 753" заменить цифрами "2 455 268";
цифры "10 815" заменить цифрами "18 501";
цифры "14 200" заменить цифрами "28 000";
цифры "9 194 612" заменить цифрами "10 460 827";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "11 821 662" заменить цифрами "13 087 878";
в пункте 6-1:
цифры "73 536" заменить цифрами "90 351";
в пункте 7:
цифры "17 166" заменить цифрами "6 026";
цифры "3 281" заменить цифрами "11 305";
цифры "3 270" заменить цифрами "3 246";
цифры "21 655" заменить цифрами "17 639";
цифры "16 750" заменить цифрами "11 308";
цифры "22 504" заменить цифрами "11 004";
строки "240 тысяч тенге на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест на трудоустройство инвалидов" исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"224 667 тысяч тенге на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов".
в пункте 8:

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 244-VІ "2018-2020 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 358-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 желтоқсанда № 4285 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 шілдедегі № 426-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 04.07.2019 № 426-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 244-VІ "2018-2020 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4030 санымен тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында:
"11 696 380" сандары "12 962 596" сандарымен ауыстырылсын;
"2 476 753" сандары "2 455 268" сандарымен ауыстырылсын;
"10 815" сандары "18 501" сандарымен ауыстырылсын;
"14 200" сандары "28 000" сандарымен ауыстырылсын;
"9 194 612" сандары "10 460 827" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"11 821 662" сандары "13 087 878" сандарымен ауыстырылсын;
6-1-тармақта:
"73 536" сандары "90 351" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"17 166" сандары "6 026" сандарымен ауыстырылсын;
"3 281" сандары "11 305" сандарымен ауыстырылсын;
"3 270" сандары "3 246" сандарымен ауыстырылсын;
"21 655" сандары "17 639" сандарымен ауыстырылсын;
"16 750" сандары "11 308" сандарымен ауыстырылсын;
"22 504" сандары "11 004" сандарымен ауыстырылсын;
"мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға 240 мың теңге" деген жолдар алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге 224 667 мың теңге".
8-тармақта:

62 720 тысяч тенге на строительство водопроводных сетей в селе Құрманғазы".
2. Приложение 1, 5, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель XXXV сессии
районного маслихата
Г. Мутиева
Секретарь районного маслихата Б. Жугинисов

Құрманғазы ауылында сумен жабдықтау желілерінің құрылысына 62 720 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың XXXV
сессиясының төрағасы
Г. Мутиева
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жүгінісов

5 875
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15 572
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
23 378
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
582 858
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
607 461
1
Социальное обеспечение
111 096
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
111 096
010
Государственная адресная социальная помощь
111 096
2
Социальная помощь
471 957
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 628
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4 628
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
467 329
004
Программа занятости
231 618
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 810
007
Оказание жилищной помощи
5 575
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 542
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
100 853
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
49 636
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
19 789
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
49 506
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24 408
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
24 408
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 852
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
20 556
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
452 035
1
Жилищное хозяйство
254 023
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

5 875
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
15 572
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
23 378
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
582 858
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
607 461
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
111 096
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтiк бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлiмi
111 096
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
111 096
2
Әлеуметтiк көмек
471 957
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнің аппараты
4 628
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
4 628
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтiк бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлiмi
467 329
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
231 618
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
8 810
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 575
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 542
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
100 853
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
49 636
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
19 789
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
49 506
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24 408
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
24 408
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 852
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
20 556
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
452 035
1
Тұрғын үй шаруашылығы
254 023
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi