О внесении изменений в решение акима сельского округа от 02 мая 2017 года № 21 "О присвоении наименовании улицам села Дашино, Большой Куйген, Шагырлы, Жасарал Кировского сельского округа"
Решение акима сельского округа Жанаталап Курмангазинского района Атырауской области от 18 июня 2018 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 июля 2018 года № 4188
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким сельского округа РЕШИЛ:
1. В наименование решения, в решении и в приложении решения акима сельского округа от 02 мая 2017 года округа № 21 "О присвоении наименовании улицам села Дашино, Большой Куйген, Шагырлы, Жасарал Кировского сельского округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3866, опубликованное 5 июня 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) внести следующие изменения:
наименование "О присвоении наименовании улицам села Дашино, Большой Куйген, Шагырлы, Жасарал Кировского сельского округа" заменить словами "О присвоении наименовании улицам села Хиуаз, Большой Куйген, Шагырлы, Жасарал сельского округа Жанаталап";
слова "аким Кировского сельского округа" заменить словами "аким сельского округа Жанаталап";
пункт 1 изложить в следующей редакции: " 1. Присвоить следующие наименования улицам в селе Хиуаз, Большой Куйген, Шагырлы, Жасарал сельского округа Жанаталап в соответствии с приложением";
слова "Приложение к решению № 21 акима Кировского сельского округа от "02" мая 2017 года" заменить словами "Приложение к решению акима сельского округа Жанаталап от "02" мая 2017 года № 21";
слова "в селе Дашино" заменить словами "в селе Хиуаз".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа О. Тажбаев

Ауылдық округ әкімінің 2017 жылғы 02 мамырдағы № 21 "Киров ауылдық округіндегі Дәшін, Үлкен Күйген, Шағырлы, Жасарал ауылдарындағы көшелерге атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Жаңаталап ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 18 маусымдағы № 25 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 шілдеде № 4188 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына сәйкес, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауылдық округ әкімінің 2017 жылғы 2 мамырдағы № 21"Киров ауылдық округіндегі Дәшін, Үлкен Күйген, Шағырлы, Жасарал ауылдарындағы көшелерге атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3866 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің атауына, шешіміне және қосымшасына төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
"Киров ауылдық округіндегі Дәшін, Үлкен Күйген, Шағырлы, Жасарал ауылдарындағы көшелерге атау беру туралы" деген атауы "Жаңаталап ауылдық округіндегі Хиуаз, Үлкен Күйген, Шағырлы, Жасарал ауылдарындағы көшелерге атау беру туралы" сөздерімен ауыстырылсын;
"Киров ауылдық округінің әкімі" деген сөздер "Жаңаталап ауылдық округ әкімі" сөздерімен ауыстырылсын;
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын: "1. Жаңаталап ауылдық округінің Хиуаз, Үлкен Күйген, Шағырлы, Жасарал ауылындағы көшелерге қосымшаға сәйкес келесі атау берілсін.";
"Киров ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы "02" мамырдағы № 21 шешіміне қосымша" деген сөздері "Жаңаталап ауылдық округ әкімінің 2017 жылғы "02" мамырдағы № 21 шешіміне қосымша" сөздерімен ауыстырылсын;
"Дәшін ауылындағы" деген сөздері "Хиуаз ауылындағы" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі О. Тажбаев