О присвоении наименования безымянным улицам города Туркестан Туркестанской области
Совместное постановление Туркестанского областного акимата от 28 сентября 2018 года № 276 и решение Туркестанского областного маслихата от 28 сентября 2018 года № 30/323-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 5 ноября 2018 года № 4769
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 12 марта 2018 года, акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования безымянным улицам города Туркестан Туркестанской области согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского областного маслихата" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего совместного постановления и решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего совместного постановления и решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Туркестанской области;
4) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима Туркестанской области Садибекова У.
4. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Ж.Туймебаев
Председатель сессии областного маслихата Б. Мусабеков
Секретарь областного маслихата К.Балабиев
Нукенов К.
Тургумбеков А.
Садыр Е.
Садибеков У.
Сарсембаев Т.
Тасжуреков Е.
Сабитов А.
Тасыбаев А.
Приложение к совместному
постановлению акимата
Туркестанской области
от 28 сентября 2018 года
№ 276 и решению маслихата
Туркестанской области
от 28 сентября 2018 года

Түркістан облысы Түркістан қаласының атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы
Бірлескен Түркістан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 28 қыркүйектегі № 276 қаулысы және Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 28 қыркүйектегі № 30/323-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қарашада № 4769 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабы 4-1) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметі жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 12 наурыздағы қорытындысы негізінде, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан облысы Түркістан қаласының атауы жоқ көшелеріне осы бірлескен қаулы мен шешімге қосымшаға сәйкес атау берілсін.
2. "Түркістан облыстық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен қаулы мен шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен қаулы мен шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бірлескен қаулы мен шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Түркістан облысында таратылатын мерзімді басылымдарға жіберуді;
4) осы бірлескен қаулы мен шешім ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Түркістан облысы әкімінің орынбасары Ұ.Сәдібековке жүктелсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешім ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ж.Түймебаев
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы Б. Мұсабеков
Облыстық мәслихат хатшысы Қ.Балабиев
Қ.Нүкенов
Ә.Тұрғымбеков
Е.Садыр
Ұ.Сәдібеков
Т.Сәрсембаев
Е.Тасжүреков
А.Сәбитов
А.Тасыбаев
Бірлескен Түркістан облысы
әкімдігінің 2018 жылғы
28 қыркүйектегі № 276
қаулысы мен Түркістан
облыстық мәслихатының
2018 жылғы 28 қыркүйектегі

№ 30/323-VI
Присваиваемые наименования безымянным улицам города Туркестан Туркестанской области
Улицу № 1 – на улицу Үржар;
Улицу № 2 – на улицу Арнасай;
Улицу № 3 – на улицу Ақдала;
Улицу № 4 – на улицу Арыснұра;
Улицу № 5 – на улицу Шалкиіз жырау;
Улицу № 6 – на улицу Қазына;
Улицу № 7 – на улицу Ханқорған;
Улицу № 8 – на улицу Ақын Сара;
Улицу № 9 – на улицу Қыз Жібек;
Улицу № 10 – на улицу Ақжайық;
Улицу № 11 – на улицу Тұрлан;
Улицу № 12 – на улицу Күншағыр;
Улицу № 13 – на улицу Бойтұмар;
Улицу № 14 – на улицу Талдысу;
Улицу № 15 – на улицу Ақбидай;
Улицу № 16 – на улицу Шығырлы;
Улицу № 17 – на улицу Жәудір;
Улицу № 18 – на улицу Жаңа Асар;
Улицу № 19 – на улицу Тамдыөзек;
Улицу № 20 – на улицу Қазтөбе;
Улицу № 21 – на улицу Қазанат;
Улицу № 22 – на улицу Байғазы;
Улицу № 23 – на улицу Балдысу;
Улицу № 24 – на улицу Қозмолдақ;
Улицу № 25 – на улицу Шілік;
Улицу № 26 – на улицу Күмісті;
Улицу № 27 – на улицу Саумалкөл;
Улицу № 28 – на улицу Сарысу;
Улицу № 29 – на улицу Байырқұм;
Улицу № 30 – на улицу Қазтуған жырау;
Улицу № 31 – на улицу Ақсүмбе;
Улицу № 32 – на улицу Дермене;
Улицу № 33 – на улицу Өзгент;
Улицу № 34 – на улицу Баянауыл;
Улицу № 35 – на улицу Сызған;
Улицу № 36 – на улицу Ертөстік;
Улицу № 37 – на улицу Алтын Ер;
Улицу № 38 – на улицу Алып қыран;
Улицу № 39 – на улицу Аягөз;
Улицу № 40 – на улицу Ақкөл;
Улицу № 41 – на улицу Алтынтөбе;
Улицу № 42 – на улицу Аманат;
Улицу № 43 – на улицу Атамұра;
Улицу № 44 – на улицу Атақоныс;
Улицу № 45 – на улицу Ақбосаға;
Улицу № 46 – на улицу Арғымақ;
Улицу № 47 – на улицу Ардагерлер;
Улицу № 48 – на улицу Елқоныс;
Улицу № 49 – на улицу Ақбиік;
Улицу № 50 – на улицу Аламан;
Улицу № 51 – на улицу Өркендеу;
Улицу № 52 – на улицу Тайбурыл;
Улицу № 53 – на улицу Тілеулес;
Улицу № 54 – на улицу Алтын тау;
Улицу № 55 – на улицу Алты Алаш;
Улицу № 56 – на улицу Жосалы;
Улицу № 57 – на улицу Қошқорған;
Улицу № 58 – на улицу Ақарыс;
Улицу № 59 – на улицу Қызылқұм;
Улицу № 60 – на улицу Берекелі;
Улицу № 61 – на улицу Көкшеқұм;
Улицу № 62 – на улицу Аруана;
Улицу № 63 – на улицу Жусандала;
Улицу № 64 – на улицу Алғабас;
Улицу № 65 – на улицу Бөржар;
Улицу № 66 – на улицу Бейнеткеш;
Улицу № 67 – на улицу Бурабай;
Улицу № 68 – на улицу Елім-ай;
Улицу № 69 – на улицу Жаңаарқа;
Улицу № 70 – на улицу Жаңатас;
Улицу № 71 – на улицу Жетібай;
Улицу № 72 – на улицу Жаңғыру;
Улицу № 73 – на улицу Қаршыға;
Улицу № 74 – на улицу Құлсары;
Улицу № 75 – на улицу Мәңгілік Ел;
Улицу № 76 – на улицу Рабат;
Улицу № 77 – на улицу Тарбағатай;
Улицу № 78 – на улицу Көксерек;
Улицу № 79 – на улицу Қарқаралы;
Улицу № 81 – на улицу Қасбатыр;
Улицу № 82 – на улицу Қызыларай;
Улицу № 83 – на улицу Бадам;
Улицу № 84 – на улицу Үргеніш;
Улицу № 85 – на улицу Баршынкент;
Улицу № 86 – на улицу Жанкент;
Улицу № 87 – на улицу Нұрмекен;
Улицу № 88 – на улицу Күйші Дина;
Улицу № 89 – на улицу Жаңа қоныс;
Улицу № 90 – на улицу Сарайшық;
Улицу № 91 – на улицу Шымқорған;
Улицу № 92 – на улицу Қарақұм;
Улицу № 93 – на улицу Ақшоқы;
Улицу № 94 – на улицу Шырағдан;
Улицу № 95 – на улицу Саламат;
Улицу № 96 – на улицу Баққоныс;
Улицу № 97 – на улицу Балтакөл;
Улицу № 98 – на улицу Шәмші Қалдаяқов;
Улицу № 99 – на улицу Жаңа Шахар;
Улицу № 100 – на улицу Құлынды;
Улицу № 101 – на улицу Шалқия;
Улицу № 102 – на улицу Сарыкөл;
Улицу № 103 – на улицу Сарыөзек;
Улицу № 104 – на улицу Асар;
Улицу № 105 – на улицу Желмая;
Улицу № 106 – на улицу Алтыйтөбе;
Улицу № 107 – на улицу Қаратал;
Улицу № 108 – на улицу Балабүрген;
Улицу № 109 – на улицу Нұрата;
Улицу № 110 – на улицу Мәдени мұра;
Улицу № 111 – на улицу Қара шаңырақ;
Улицу № 112 – на улицу Салбурын;
Улицу № 113 – на улицу Ақшығанақ;
Улицу № 114 – на улицу Саятшылық;
Улицу № 115 – на улицу Жаңадария;
Улицу № 116 – на улицу Кентөбе;
Улицу № 117 – на улицу Құндызды;
Улицу № 118 – на улицу Құрақты;
Улицу № 119 – на улицу Тартоғай;
Улицу № 120 – на улицу Оймақты;
Улицу № 121 – на улицу Иіркөл;
Улицу № 122 – на улицу Рауан;
Улицу № 123 – на улицу Айнакөл;
Улицу № 124 – на улицу Асан қайғы;
Улицу № 125 – на улицу Саққорған;
Улицу № 126 – на улицу Керегетас;
Улицу № 127 – на улицу Қызылтал;
Улицу № 128 – на улицу Ақбастау;
Улицу № 129 – на улицу Ақтамберді жырау;
Улицу № 130 – на улицу Кендірлі;
Улицу № 131 – на улицу Маяқұм;
Улицу № 132 – на улицу Бозбұтақ;
Улицу № 133 – на улицу Қарабұлақ;
Улицу № 134 – на улицу Көккөл
Улицу № 135 – на улицу Гаухартас;
Улицу № 136 – на улицу Дауылпаз;
Улицу № 137 – на улицу Дарабоз;
Улицу № 138 – на улицу Құмкөл;
Улицу № 139 – на улицу Майлыкент;
Улицу № 140 – на улицу Жаушықұм;
Улицу № 141 – на улицу Атақорған;
Улицу № 142 – на улицу Жаңакент;
Улицу № 143 – на улицу Ақжайлау;
Улицу № 144 – на улицу Қошқарата;
Улицу № 145 – на улицу Қаймақты;
Улицу № 146 – на улицу Қостаңбалы;
Улицу № 147 – на улицу Қарсақпай;
Улицу № 148 – на улицу Ойық;
Улицу № 149 – на улицу Ойыл;
Улицу № 150 – на улицу Мұғалжар;
Улицу № 151 – на улицу Қаған;
Улицу № 152 – на улицу Аймауыт;
Улицу № 153 – на улицу Елбегі;
Улицу № 154 – на улицу Жетіқазына;
Улицу № 155 – на улицу Самрұқ;
Улицу № 156 – на улицу Нұр-Астана;
Улицу № 157 – на улицу Бүркітші;
Улицу № 158 – на улицу Алтынемел;
Улицу № 159 – на улицу Жанқұтты би;
Улицу № 160 – на улицу Алмас қылыш;
Улицу № 161 – на улицу Ақтоған;
Улицу № 162 – на улицу Ордакент;
Улицу № 163 – на улицу Ақкемер;
Улицу № 164 – на улицу Керімсал;
Улицу № 165 – на улицу Құс жолы;
Улицу № 166 – на улицу Айыртау;
Улицу № 168 – на улицу Аққорған;
Улицу № 169 – на улицу Қорғанқұм;
Улицу № 170 – на улицу Ақжайқын;
Улицу № 171 – на улицу Шаға;
Улицу № 172 – на улицу Манкент;
Улицу № 173 – на улицу Ақжелең;
Улицу № 174 – на улицу Сүткент;
Улицу № 175 – на улицу Жағажай;
Улицу № 176 – на улицу Жазықсай;
Улицу № 177 – на улицу Наурызек;
Улицу № 178 – на улицу Ақсуат;
Улицу № 179 – на улицу Тайқоныр;
Улицу № 180 – на улицу Ақшатау;
Улицу № 181 – на улицу Бозінген;
Улицу № 182 – на улицу Аңырақай;
Улицу № 183 – на улицу Кұтмекен;
Улицу № 184 – на улицу Миялы;
Улицу № 185 – на улицу Көксу;
Улицу № 186 – на улицу Ақтоғай;
Улицу № 187 – на улицу Айнабұлақ;
Улицу № 188 – на улицу Астық;
Улицу № 189 – на улицу Алтынайдар;
Улицу № 190 – на улицу Гүлзар;
Улицу № 191 – на улицу Теректі;
Улицу № 192 – на улицу Тыңдала;
Улицу № 193 – на улицу Арқалық;
Улицу № 194 – на улицу Қайнарлы;
Улицу № 195 – на улицу Қызыл сеңгір;
Улицу № 196 – на улицу Женд;
Улицу № 197 – на улицу Аршалы;
Улицу № 198 – на улицу Ырыс;
Улицу № 199 – на улицу Қарағайлы;
Улицу № 200 – на улицу Гүлдала;
Улицу № 201 – на улицу Қайрақты;
Улицу № 202 – на улицу Акжар;
Улицу № 203 – на улицу Еңлік-Кебек;
Улицу № 204 – на улицу Бәйшешек;
Улицу № 205 – на улицу Көкжелек;
Улицу № 206 – на улицу Қобыз;
Улицу № 207 – на улицу Нұрлы жол;
Улицу № 208 – на улицу Ақниет;
Улицу № 209 – на улицу Ұлы дала;
Улицу № 210 – на улицу Тассуат;
Улицу № 211 – на улицу Естай;
Улицу № 212 – на улицу Қорлан;
Улицу № 213 – на улицу Мұзтау;
Улицу № 214 – на улицу Жидебай;
Улицу № 215 – на улицу Ерейментау;
Улицу № 217 – на улицу Жезқазған;
Улицу № 218 – на улицу Сейхұн;
Улицу № 219 – на улицу Талас;
Улицу № 220 – на улицу Сұлутөбе;
Улицу № 221 – на улицу Тобыл;
Улицу № 222 – на улицу Үстірт;
Улицу № 223 – на улицу Хантау;
Улицу № 224 – на улицу Құмкент;
Улицу № 225 – на улицу Үштөбе;
Улицу № 226 – на улицу Бағаналы
Улицу № 227 – на улицу Зеренді;
Улицу № 228 – на улицу Жасыл ел;
Улицу № 229 – на улицу Аршын;
Улицу № 230 – на улицу Шаттық;
Улицу № 231 – на улицу Байдалы би;
Улицу № 232 – на улицу Қамбар батыр;
Улицу № 233 – на улицу Елшібек батыр;
Улицу № 234 – на улицу Желкілдек батыр;
Улицу № 235 – на улицу Тілеуке батыр;
Улицу № 236 – на улицу Шырайлы;
Улицу № 237 – на улицу Мерей;
Улицу № 238 – на улицу Керуен;
Улицу № 239 – на улицу Құлан;
Улицу № 240 – на улицу Нұрлы;
Улицу № 241 – на улицу Жайдарман;
Улицу № 242 – на улицу Тарлан;
Улицу № 243 – на улицу Бурылтай;
Улицу № 244 – на улицу Көкорай;
Улицу № 245 – на улицу Қозыбасы;
Улицу № 246 – на улицу Саян;
Улицу № 247 – на улицу Күлтегін;
Улицу № 248 – на улицу Атакент;
Улицу № 249 – на улицу Маралды;
Улицу № 250 – на улицу Егінді;
Улицу № 251 – на улицу Ханшатыр;
Улицу № 252 – на улицу Күншуақ;
Улицу № 253 – на улицу Рамазан;
Улицу № 254 – на улицу Адырна;
Улицу № 255 – на улицу Босаға;
Улицу № 256 – на улицу Жетіген;
Улицу № 257 – на улицу Бекет ата;
Улицу № 258 – на улицу Құлтума ақын;
Улицу № 259 – на улицу Ақсеңгір;
Улицу № 260 – на улицу Шалқыма;
Улицу № 261 – на улицу Меркі;
Улицу № 262 – на улицу Темірқазық;
Улицу № 263 – на улицу Мұнара;
Улицу № 264 – на улицу Дулыға;
Улицу № 265 – на улицу Долана;
Улицу № 266 – на улицу Дихан;
Улицу № 267 – на улицу Ғибрат;
Улицу № 268 – на улицу Ғұлама;
Улицу № 269 – на улицу Алдаспан;
Улицу № 270 – на улицу Сабантой;
Улицу № 271 – на улицу Көктеу;
Улицу № 272 – на улицу Сыбаға;
Улицу № 273 – на улицу Өсиет;
Улицу № 274 – на улицу Өрлеу;
Улицу № 275 – на улицу Берел;
Улицу № 276 – на улицу Дарынды;
Улицу № 277 – на улицу Суяб;
Улицу № 278 – на улицу Әбілмәмбет хан;
Улицу № 279 – на улицу Болат хан;
Улицу № 280 – на улицу Әликен хан;
Улицу № 281 – на улицу Сығай хан;
Улицу № 282 – на улицу Қазақ елі;
Улицу № 283 – на улицу Сейіт сұлтан;
Улицу № 284 – на улицу Тұрсын хан;
Улицу № 285 – на улицу Есіркеп сұлтан;
Улицу № 286 – на улицу Байтемір сұлтан;
Улицу № 287 – на улицу Сидақ;
Улицу № 288 – на улицу Сауқым;
Улицу № 289 – на улицу Ерқоян;
Улицу № 290 – на улицу Шілдехана;
Улицу № 291 – на улицу Үштөбе;
Улицу № 292 – на улицу Бабатөбе;
Улицу № 293 – на улицу Мейрамтөбе;
Улицу № 294 – на улицу Қостөбе;
Улицу № 295 – на улицу Алаша хан;
Улицу № 296 – на улицу Атырау;
Улицу № 297 – на улицу Ақтау;
Улицу № 298 – на улицу Ақмола;
Улицу № 299 – на улицу Талдықорған;
Улицу № 300 – на улицу Алматы;
Улицу № 301 – на улицу Семей;
Улицу № 302 – на улицу Көкшетау;
Улицу № 303 – на улицу Қарағанды;
Улицу № 304 – на улицу Орынбор;
Улицу № 305 – на улицу Өскемен;
Улицу № 306 – на улицу Қостанай;
Улицу № 307 – на улицу Тұңғыш Президент;
Улицу № 308 – на улицу Сарыағаш;
Улицу № 309 – на улицу Жаңаөзен;
Улицу № 310 – на улицу Екібастұз;
Улицу № 311 – на улицу Атбасар;
Улицу № 312 – на улицу Теміртау;
Улицу № 313 – на улицу Талғар;
Улицу № 314 – на улицу Шардара;
Улицу № 315 – на улицу Есік;
Улицу № 316 – на улицу Қостөбе;
Улицу № 317 – на улицу Күлтөбе;
Улицу № 318 – на улицу Испиджаб;
Улицу № 319 – на улицу Ембі;
Улицу № 320 – на улицу Түрксіб;
Улицу № 321 – на улицу Наукент;
Улицу № 322 – на улицу Қойлық;
Улицу № 324 – на улицу Қорғалжың;
Улицу № 325 – на улицу Наурызым;
Улицу № 326 – на улицу Ақсу-Жабағылы
Улицу № 327 – на улицу Марқакөл;
Улицу № 328 – на улицу Әлімтау;
Улицу № 329 – на улицу Алакөл;
Улицу № 330 – на улицу Ақтайлақ би.

№ 30/323-VI шешіміне қосымша
Түркістан облысы Түркістан қаласындағы атауы жоқ көшелерге берілетін атаулар
№ 1-ші көшені –Үржар көшесі;
№ 2-ші көшені – Арнасай көшесі;
№ 3-ші көшені – Ақдала көшесі;
№ 4-ші көшені – Арыснұра көшесі;
№ 5-ші көшені – Шалкиіз жырау көшесі;
№ 6-шы көшені – Қазына көшесі;
№ 7-ші көшені – Ханқорған көшесі;
№ 8-ші көшені – Ақын Сара көшесі;
№ 9-шы көшені – Қыз Жібек көшесі;
№ 10-шы көшені – Ақжайық көшесі;
№ 11-ші көшені – Тұрлан көшесі;
№ 12-ші көшені – Күншағыр көшесі;
№ 13-ші көшені – Бойтұмар көшесі;
№ 14-ші көшені – Талдысу көшесі;
№ 15-ші көшені – Ақбидай көшесі;
№ 16-шы көшені – Шығырлы көшесі;
№ 17-ші көшені – Жәудір көшесі;
№ 18-ші көшені – Жаңа Асар көшесі;
№ 19-ші көшені– Тамдыөзек көшесі;
№ 20-ші көшені– Қазтөбе көшесі;
№ 21-ші көшені – Қазанат көшесі;
№ 22-ші көшені – Байғазы көшесі;
№ 23-ші көшені – Балдысу көшесі;
№ 24-ші көшені – Қозмолдақ көшесі;
№ 25-ші көшені – Шілік көшесі;
№ 26-шы көшені – Күмісті көшесі;
№ 27-ші көшені – Саумалкөл көшесі;
№ 28-ші көшені – Сарысу көшесі;
№ 29-ші көшені – Байырқұм көшесі;
№ 30-ші көшені– Қазтуған жырау көшесі;
№ 31-ші көшені – Ақсүмбе көшесі;
№ 32-ші көшені – Дермене көшесі;
№ 33-ші көшені – Өзгент көшесі;
№ 34-ші көшені – Баянауыл көшесі;
№ 35-ші көшені – Сызған көшесі;
№ 36-ші көшені – Ертөстік көшесі;
№ 37-ші көшені – Алтын Ер көшесі;
№ 38-ші көшені – Алып қыран көшесі;
№ 39-ші көшені – Аягөз көшесі;
№ 40-ші көшені – Аққөл көшесі;
№ 41-ші көшені – Алтынтөбе көшесі;
№ 42-ші көшені – Аманат көшесі;
№ 43-ші көшені – Атамұра көшесі;
№ 44-ші көшені – Атақоныс көшесі;
№ 45-ші көшені – Ақбосаға көшесі;
№ 46-ші көшені – Арғымақ көшесі;
№ 47-ші көшені – Ардагерлер көшесі;
№ 48-ші көшені – Елқоныс көшесі;
№ 49-ші көшені – Ақбиік көшесі;
№ 50-ші көшені – Аламан көшесі;
№ 51-ші көшені – Өркендеу көшесі;
№ 52-ші көшені – Тайбурыл көшесі;
№ 53-ші көшені – Тілеулес көшесі;
№ 54-ші көшені – Алтынтау көшесі;
№ 55-ші көшені – Алты Алаш көшесі;
№ 56-шы көшені – Жосалы көшесі;
№ 57-ші көшені – Қошқорған көшесі;
№ 58-ші көшені – Ақарыс көшесі;
№ 59-шы көшені – Қызылқұм көшесі;
№ 60-шы көшені – Берекелі көшесі;
№ 61-ші көшені – Көкшеқұм көшесі;
№ 62-ші көшені – Аруана көшесі;
№ 63-ші көшені – Жусандала көшесі;
№ 64-ші көшені – Алғабас көшесі;
№ 65-ші көшені – Бөржар көшесі;
№ 66-шы көшені – Бейнеткеш көшесі;
№ 67-ші көшені – Бурабай көшесі;
№ 68-ші көшені – Елім-ай көшесі;
№ 69-ші көшені – Жаңаарқа көшесі;
№ 70-шікөшені – Жаңатас көшесі;
№ 71-ші көшені – Жетібай көшесі;
№ 72-ші көшені – Жаңғыру көшесі;
№ 73-ші көшені – Қаршыға көшесі;
№ 74-ші көшені – Құлсары көшесі;
№ 75-ші көшені – Мәңгілік Ел көшесі;
№ 76-ші көшені – Рабат көшесі;
№ 77-ші көшені – Тарбағатай көшесі;
№ 78-ші көшені – Көксерек көшесі;
№ 79-ші көшені – Қарқаралы көшесі;
№ 81-ші көшені – Қасбатыр көшесі;
№ 82-ші көшені – Қызыларай көшесі;
№ 83-ші көшені – Бадам көшесі;
№ 84-ші көшені – Үргеніш көшесі;
№ 85-ші көшені – Баршынкент көшесі;
№ 86-ші көшені – Жанкент көшесі;
№ 87-ші көшені – Нұрмекен көшесі;
№ 88-ші көшені – Күйші Дина көшесі;
№ 89-ші көшені – Жаңа қоныс көшесі;
№ 90-ші көшені – Сарайшық көшесі;
№ 91-ші көшені – Шымқорған көшесі;
№ 92-ші көшені – Қарақұм көшесі;
№ 93-ші көшені – Ақшоқы көшесі;
№ 94-ші көшені – Шырағдан көшесі;
№ 95-ші көшені – Саламат көшесі;
№ 96-ші көшені – Баққоныс көшесі;
№ 97-ші көшені – Балтакөл көшесі;
№ 98-ші көшені – Шәмші Қалдаяқов көшесі;
№ 99-ші көшені – Жаңа Шахар көшесі;
№ 100-ші көшені – Құлынды көшесі;
№ 101-ші көшені – Шалқия көшесі;
№ 102-ші көшені – Сарыкөл көшесі;
№ 103-ші көшені – Сарыөзек көшесі;
№ 104-ші көшені – Асар көшесі;
№ 105-ші көшені – Желмая көшесі;
№ 106-ші көшені – Алтыйтөбе көшесі;
№ 107-ші көшені – Қаратал көшесі;
№ 108-ші көшені – Балабүрген көшесі;
№ 109-ші көшені – Нұрата көшесі;
№ 110-ші көшені – Мәдени мұра көшесі;
№ 111-ші көшені – Қара шаңырақ көшесі;
№ 112-ші көшені – Салбурын көшесі;
№ 113-ші көшені – Ақшығанақ көшесі;
№ 114-ші көшені – Саятшылық көшесі;
№ 115-ші көшені – Жаңадария көшесі;
№ 116-шы көшені – Кентөбе көшесі;
№ 117-ші көшені – Құндызды көшесі;
№ 118-ші көшені – Құрақты көшесі;
№ 119-шы көшені – Тартоғай көшесі;
№ 120-шыкөшені – Оймақты көшесі;
№ 121-ші көшені – Иіркөл көшесі;
№ 122-ші көшені – Рауан көшесі;
№ 123-ші көшені – Айнакөл көшесі;
№ 124-ші көшені – Асан қайғы көшесі;
№ 125-ші көшені – Саққорған көшесі;
№ 126-ші көшені – Керегетас көшесі;
№ 127-ші көшені – Қызылтал көшесі;
№ 128-ші көшені– Ақбастау көшесі;
№ 129-ші көшені – Ақтамберді жырау көшесі;
№ 130-ші көшені – Кендірлі көшесі;
№ 131-ші көшені – Маяқұм көшесі;
№ 132-ші көшені – Бозбұтақ көшесі;
№ 133-ші көшені – Қарабұлақ көшесі;
№ 134-ші көшені – Көккөл көшесі;
№ 135-ші көшені – Гаухартас көшесі;
№ 136-ші көшені – Дауылпаз көшесі;
№ 137-ші көшені – Дарабоз көшесі;
№ 138-ші көшені – Құмкөл көшесі;
№ 139-ші көшені – Майлыкент көшесі;
№ 140-ші көшені – Жаушықұм көшесі;
№ 141-ші көшені – Атақорған көшесі;
№ 142-ші көшені – Жаңакент көшесі;
№ 143-ші көшені – Ақжайлау көшесі;
№ 144-ші көшені – Қошқарата көшесі;
№ 145-ші көшені – Қаймақты көшесі;
№ 146-ші көшені – Қостаңбалы көшесі;
№ 147-ші көшені – Қарсақпай көшесі;
№ 148-ші көшені – Ойық көшесі;
№ 149-ші көшені – Ойыл көшесі;
№ 150-ші көшені – Мұғалжар көшесі;
№ 151-ші көшені – Қаған көшесі;
№ 152-ші көшені – Аймауыт көшесі;
№ 153-ші көшені – Елбегі көшесі;
№ 154-ші көшені – Жеті қазына көшесі;
№ 155-ші көшені – Самрұқ көшесі;
№ 156-ші көшені – Нұр-Астана көшесі;
№ 157-ші көшені – Бүркітші көшесі;
№ 158-ші көшені – Алтынемел көшесі;
№ 159-ші көшені – Жанқұтты би көшесі;
№ 160-ші көшені – Алмас қылыш көшесі;
№ 161-ші көшені – Ақтоған көшесі;
№ 162-ші көшені – Ордакент көшесі;
№ 163-ші көшені – Ақкемер көшесі;
№ 164-ші көшені –Керімсал көшесі;
№ 165-ші көшені – Құс жолы көшесі;
№ 166-ші көшені –Айыртау көшесі;
№ 168-ші көшені – Аққорған көшесі;
№ 169-шы көшені – Қорғанқұм көшесі;
№ 170-ші көшені – Ақжайқын көшесі;
№ 171-ші көшені – Шаға көшесі;
№ 172-ші көшені – Манкент көшесі;
№ 173-ші көшені – Ақжелең көшесі;
№ 174-ші көшені – Сүткент көшесі;
№ 175-ші көшені – Жағажай көшесі;
№ 176-ші көшені – Жазықсай көшесі;
№ 177-ші көшені – Наурызек көшесі;
№ 178-ші көшені – Ақсуат көшесі;
№ 179-ші көшені – Тайқоңыр көшесі;
№ 180-ші көшені – Ақшатау көшесі;
№ 181-ші көшені – Бозінген көшесі;
№ 182-ші көшені – Аңырақай көшесі;
№ 183-ші көшені – Құтмекен көшесі;
№ 184-ші көшені – Миялы көшесі;
№ 185-ші көшені – Көксу көшесі;
№ 186-ші көшені – Ақтоғай көшесі;
№ 187-ші көшені – Айнабұлақ көшесі;
№ 188-ші көшені – Астық көшесі;
№ 189-шы көшені – Алтынайдар көшесі;
№ 190-ші көшені – Гүлзар көшесі;
№ 191-ші көшені – Теректі көшесі;
№ 192-ші көшені – Тыңдала көшесі;
№ 193-ші көшені – Арқалық көшесі;
№ 194-ші көшені – Қайнарлы көшесі;
№ 195-ші көшені – Қызыл сеңгір көшесі;
№ 196-ші көшені – Женд көшесі;
№ 197-ші көшені – Аршалы көшесі;
№ 198-ші көшені – Ырыс көшесі;
№ 199-шы көшені –Қарағайлы көшесі;
№ 200-ші көшені – Гүлдала көшесі;
№ 201-ші көшені – Қайрақты көшесі;
№ 202-ші көшені – Ақжар көшесі;
№ 203-ші көшені – Еңлік-Кебек көшесі;
№ 204-ші көшені – Бәйшешек көшесі;
№ 205-ші көшені – Көкжелек көшесі;
№ 206-ші көшені – Қобыз көшесі;
№ 207-ші көшені – Нұрлы жол көшесі;
№ 208-ші көшені – Ақниет көшесі;
№ 209-ші көшені – Ұлы дала көшесі;
№ 210-ші көшені – Тассуат көшесі;
№ 211-ші көшені – Естай көшесі;
№ 212-ші көшені – Қорлан көшесі;
№ 213-ші көшені – Мұзтау көшесі;
№ 214-ші көшені – Жидебай көшесі;
№ 215-ші көшені – Ерейментау көшесі;
№ 217-ші көшені – Жезқазған көшесі;
№ 218-ші көшені – Сейхұн көшесі;
№ 219-шы көшені – Талас көшесі;
№ 220-шы көшені – Сұлутөбе көшесі;
№ 221-ші көшені – Тобыл көшесі;
№ 222-ші көшені – Үстірт көшесі;
№ 223-ші көшені – Хантау көшесі;
№ 224-ші көшені – Құмкент көшесі;
№ 225-ші көшені – Үштөбе көшесі;
№ 226-ші көшені – Бағаналы көшесі;
№ 227-ші көшені – Зеренді көшесі;
№ 228-ші көшені – Жасыл ел көшесі;
№ 229-ші көшені – Аршын көшесі;
№ 230-ші көшені – Шаттық көшесі;
№ 231-ші көшені – Байдалы би көшесі;
№ 232-ші көшені – Қамбар батыр көшесі;
№ 233-ші көшені – Елшібек батыр көшесі;
№ 234-ші көшені – Желкілдек батыр көшесі;
№ 235-ші көшені –Тілеулі батыр көшесі;
№ 236-ші көшені – Шырайлы көшесі;
№ 237-ші көшені – Мерей көшесі;
№ 238-ші көшені – Керуен көшесі;
№ 239-ші көшені – Құлан көшесі;
№ 240-шы көшені – Нұрлы көшесі;
№ 241-ші көшені – Жайдарман көшесі;
№ 242-ші көшені – Тарлан көшесі;
№ 243-ші көшені – Бурылтай көшесі;
№ 244-ші көшені – Көкорай көшесі;
№ 245-ші көшені – Қозыбасы көшесі;
№ 246-шы көшені – Саян көшесі;
№ 247-ші көшені – Күлтегін көшесі;
№ 248-ші көшені – Атакент көшесі;
№ 249-шы көшені – Маралды көшесі;
№ 250-ші көшені – Егінді көшесі;
№ 251-ші көшені – Ханшатыр көшесі;
№ 252-ші көшені – Күншуақ көшесі;
№ 253-ші көшені – Рамазан көшесі;
№ 254-ші көшені – Адырна көшесі;
№ 255-ші көшені – Босаға көшесі;
№ 256-шы көшені – Жетіген көшесі;
№ 257-ші көшені – Бекет ата көшесі;
№ 258-ші көшені – Құлтума ақын көшесі;
№ 259-ші көшені – Ақсеңгір көшесі;
№ 260-шы көшені – Шалқыма көшесі;
№ 261-ші көшені – Меркі көшесі;
№ 262-ші көшені – Темірқазық көшесі;
№ 263-ші көшені – Мұнара көшесі;
№ 264-ші көшені – Дулыға көшесі;
№ 265-ші көшені – Долана көшесі;
№ 266-шы көшені – Дихан көшесі;
№ 267-шікөшені – Ғибрат көшесі;
№ 268-ші көшені – Ғұлама көшесі;
№ 269-шыкөшені – Алдаспан көшесі;
№ 270-ші көшені – Сабантой көшесі;
№ 271-ші көшені – Көктеу көшесі;
№ 272-ші көшені – Сыбаға көшесі;
№ 273-ші көшені – Өсиет көшесі;
№ 274-ші көшені – Өрлеу көшесі;
№ 275-ші көшені – Берел көшесі;
№ 276-ші көшені – Дарынды көшесі;
№ 277-ші көшені – Суяб көшесі;
№ 278-ші көшені – Әбілмәмбет хан көшесі;
№ 279-ші көшені – Болат хан көшесі;
№ 280-ші көшені – Әликен хан көшесі;
№ 281-ші көшені – Сығай хан көшесі;
№ 282-ші көшені – Қазақ елі көшесі;
№ 283-ші көшені – Сейіт сұлтан көшесі;
№ 284-ші көшені – Тұрсын хан көшесі;
№ 285-ші көшені – Есіркеп сұлтан көшесі;
№ 286-ші көшені – Байтемір сұлтан көшесі;
№ 287-ші көшені – Сидақ көшесі;
№ 288-ші көшені – Сауқым көшесі;
№ 289-шы көшені – Ерқоян көшесі;
№ 290-ші көшені – Шілдехана көшесі;
№ 291-ші көшені –Үштөбе көшесі;
№ 292-ші көшені – Бабатөбе көшесі;
№ 293-ші көшені – Мейрамтөбе көшесі;
№ 294-ші көшені – Қостөбе көшесі;
№ 295-ші көшені – Алаша хан көшесі;
№ 296-шы көшені – Атырау көшесі;
№ 297-ші көшені – Ақтау көшесі;
№ 298-ші көшені – Ақмола көшесі;
№ 299-ші көшені – Талдықорған көшесі;
№ 300-ші көшені – Алматы көшесі;
№ 301-ші көшені – Семей көшесі;
№ 302-ші көшені – Көкшетау көшесі;
№ 303-ші көшені – Қарағанды көшесі;
№ 304-ші көшені – Орынбор көшесі;
№ 305-ші көшені – Өскемен көшесі;
№ 306-шы көшені – Қостанай көшесі;
№ 307-ші көшені – Тұңғыш Президент көшесі;
№ 308-ші көшені – Сарыағаш көшесі;
№ 309-шы көшені – Жаңаөзен көшесі;
№ 310-ші көшені – Екібастұз көшесі;
№ 311-ші көшені – Атбасар көшесі;
№ 312-ші көшені – Теміртау көшесі;
№ 313-ші көшені – Талғар көшесі;
№ 314-ші көшені – Шардара көшесі;
№ 315-ші көшені – Есік көшесі;
№ 316-ші көшені – Қостөбе көшесі;
№ 317-ші көшені – Күлтөбе көшесі;
№ 318-ші көшені – Испиджаб көшесі;
№ 319-ші көшені – Ембі көшесі;
№ 320-ші көшені – Түрксіб көшесі;
№ 321-ші көшені – Наукент көшесі;
№ 322-ші көшені – Қойлық көшесі;
№ 324-ші көшені – Қорғалжың көшесі;
№ 325-ші көшені – Наурызым көшесі;
№ 326-шы көшені – Ақсу-Жабағылы көшесі;
№ 327-ші көшені – Марқакөл көшесі;
№ 328-ші көшені – Әлімтау көшесі;
№ 329-ші көшені – Алакөл көшесі;
№ 330-ші көшені – Ақтайлақ би көшесі.