Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 2 апреля 2018 года № 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 апреля 2018 года № 4547. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 30 сентября 2020 года № 592
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 30.09.2020 № 592 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 102 приказа исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории города Шымкент согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 17 августа 2016 года № 1786 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в городе Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3852, опубликованно 30 сентября 2016 года в газете "Панорама Шымкента" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 октября 2016 года).
3. Государственному учереждению "Аппарат акима города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонной контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Шымкент;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкента после его официального опубликования.

Шымкент қаласы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 2 сәуірдегі № 161 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 18 сәуірде № 4547 болып тiркелдi. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 592 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды – Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 30.09.2020 № 592 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27 бабының 2-тармағына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) бұйрығының 102-тармағына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Шымкент қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 тамыздағы № 1786 "Шымкент қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру орындарын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3852, 2016 жылғы 30 қыркүйекте "Шымкент келбеті" газетінде және 2016 жылғы 19 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Шымкент қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шымкент қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент Г.Курманбекову.
5. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н.Сауранбаев
Приложение к
постановлению акимата
города Шымкент 02
апреля 2018 года № 161
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли в городе Шымкент
Наименование района
Места расположения
1
Абайский район
угол улиц Алматинской объездной трассы и улицы С.Сагынбаева
2
Абайский район
улица Д.Курманбекова, около Центральной больницы №2
3
Абайский район
улица А.Мангелдина, около дома № 44
4
Абайский район
улица К.Омешулы, напротив дома № 7
5
Абайский район
Жилой массив Кокбулак, около мечети Есиркепулы Кырыкбай ата
6
Абайский район
Жилой массив Игилик, перед школы № 128
7
Абайский район
Жилой массив Жана талап, около птицо фабрики
8
Абайский район
Микрорайон Казыгурт, жилой массив Актас перед участком № 1079
9
Аль-Фарабийский район
улица Ш.Калдаякова, напротив государственной корпорации "Правительство для граждан"
10
Аль-Фарабийский район
улица Володарская, около дома № 9
11
Аль-Фарабийский район
улица А.Байтурсынова, около остановки "Онкология"
12
Аль-Фарабийский район
улица И.Жансугурова, около кафе "Уясу"
13
Аль-Фарабийский район
Вдоль улицы Ондиристи
14
Аль-Фарабийский район
угол улиц И.Жансугурова и В.Терешкова
15
Аль-Фарабийский район
улица Кабанбай батыра, около больницы "Железно дорожников"
16
Енбекшинский район
Авто дорога № 1, объездная дорога "Береке"
17
Енбекшинский район
Жилой массив Елтай, около автозаправочной станции "Алтай"
18
Енбекшинский район
Жилой массив Тогыс, около автозаправочной станции "Бейбарс"
19
Енбекшинский район
улица Капал батыра, около объездной дороги "Петро Казахстан ойл продакшн"
20
Енбекшинский район
Жилой массив Базар какпа, улица Абдуллабад без номера, около теплицы "Рау"
21
Енбекшинский район
Жилой массив Базар какпа, улица Ю.Сареми № 39
22
Енбекшинский район

4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Г.Құрманбековаға жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н.Сауранбаев
Шымкент қаласы әкімдігінің
02 сәуірдегі 2018 жылғы
№ 161 қаулысына қосымша
Шымкент қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Аудан атауы
Орналасқан орны
1
Абай ауданы
Алматы айналмалы тас жолы мен С.Сағынбаев көшелерінің қиылысы
2
Абай ауданы
Д.Құрманбеков көшесі, № 2 орталық аурухананың жаны
3
Абай ауданы
А.Мангельдин көшесі, № 44 үйдің жаны
4
Абай ауданы
Қ.Өмешұлы көшесі, № 7 үйдің қарсы беті
5
Абай ауданы
Көкбұлақ тұрғын алабы, Есіркепұлы Қырықбай ата мешітінің жаны
6
Абай ауданы
Игілік тұрғын алабы, № 128 мектептің алды
7
Абай ауданы
Жаңа талап тұрғын алабы, құс фабрикасының маңы
8
Абай ауданы
Қазығұрт шағын ауданы, Ақтас елді мекені 1079 учаскінің алды
9
Әл-Фараби ауданы
Ш.Қалдаяқов көшесі, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының қарсы беті
10
Әл-Фараби ауданы
Володарский көшесі, № 9 үйдің жаны
11
Әл-Фараби ауданы
А.Байтұрсынов көшесі, "Онкология" аялдамасының жаны
12
Әл-Фараби ауданы
І.Жансүгіров көшесі, "Ұясу" кафесінің жаны
13
Әл-Фараби ауданы
Өндірісті көшесінің бойы
14
Әл-Фараби ауданы
І.Жансүгіров пен В.Терешкова көшелерінің қиылысы
15
Әл-Фараби ауданы
Қабанбай батыр көшесі, "Темір жол ауруханасының" жаны
16
Еңбекші ауданы
№ 1 Авто жол көшесі, "Береке" айналма жолы
17
Еңбекші ауданы
Елтай тұрғын алабы, "Алтай" жанар-жағар май бекетінің жаны
18
Еңбекші ауданы
Тоғыс тұрғын алабы, "Бейбарс" жанар-жағар май бекетінің жаны
19
Еңбекші ауданы
Қапал батыр көшесі, "Петро Казахстан ойл продакшнның" айналма жолының жаны
20
Еңбекші ауданы
Базар қақпа тұрғын алабы, Абдуллабад көшесі нөмірсіз, "Рау" жылыжайының жаны
21
Еңбекші ауданы
Базар қақпа тұрғын алабы, Ю.Сареми көшесі № 39 үйдің жаны
22
Еңбекші ауданы