О бюджете сельских округов города Кентау на 2018-2020 годы
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 26 сентября 2018 года № 202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 сентября 2018 года № 4745. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата Туркестанской области от 27 июля 2018 года № 221, решением Туркестанского областного маслихата от 27 июля 2018 года № 28/309-VI "Об изменении границ городов Туркестан и Кентау Туркестанской области" зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4707 и решением Кентауского городского маслихата от 14 сентября 2018 года № 197 "О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 116 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4728, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жуйнек на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 757 тысяч тенге:
налоговые поступления – 142 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 34 615 тысяч тенге;
2) затраты – 75 160 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40 403 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40 403 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 40 403 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 28.11.2018 № 220 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет сельского округа Карашык на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 588 тысяч тенге:
налоговые поступления – 0;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

2018-2020 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл округтерінің бюджеті туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 202 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 27 қыркүйекте № 4745 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына, Түркістан облыстық әкімдігінің 2018 жылғы 27 шілдедегі № 221 қаулысы, Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 27 шілдедегі № 28/309-VI "Түркістан облысы Түркістан және Кентау қалаларының шекараларын өзгерту туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4707 тіркелген бірлескен шешіміне және Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 197 "Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 116 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4728 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жүйнек ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 34 757 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 142 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 34 615 мың теңге;
2) шығындар – 75 160 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -40 403 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40 403 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 40 403 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 28.11.2018 № 220 шешiмiмен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
2. Қарашық ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 18 588 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 0;
салықтық емес түсiмдер – 20 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -319 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 319 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 319 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 – в редакции решения Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 28.11.2018 № 220 (вводится в действие с 01.01.2018).
13. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2018 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из городского бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
2. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -319 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 319 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 319 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 28.11.2018 № 220 шешiмiмен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
13. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес 2018 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде қалалық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.
14. "Кентау қалалық маслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

3) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Кентау;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Кентауского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
городского маслихата Е. Аяшев
Секретарь городского маслихата Т. Балабиев
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 26 сентября 2018 года
№ 202
Бюджет сельского округа Жуйнек на 2018 год

3) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Кентау қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қалалық маслихатының интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Е. Аяшев
Қалалық мәслихат хатшысы Т.Балабиев
Кентау қалалық
мәслихатының 2018 жылғы
26 қыркүйектегі № 202 шешіміне
1-қосымша
Жүйнек ауылдық округының 2018 жылға арналған бюджеті