О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 125 "О бюджете сел Ачисай, Карнак, Хантаги на 2018-2020 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 28 ноября 2018 года № 221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 декабря 2018 года № 4831. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Кентауского городского маслихата от 21 ноября 2018 года за № 217 "О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2017 года за № 116 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4805, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 125 "О бюджете сел Ачисай, Карнак, Хантаги на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4368, опубликовано 20 января 2018 года в газете "Кентау" и в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ащысай на 2018-2020 годы согласно приложении 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 264 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 1 905 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 665 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 46 694 тысяч тенге;
2) затраты – 50 264 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет села Карнак на 2018-2020 годы согласно приложении 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 275 551 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 20 229 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 546 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;

Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 125 "Ащысай, Қарнақ, Хантағы ауылдарының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 221 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 11 желтоқсанда № 4831 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына және Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 217 "Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 116 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4805 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 125 "Ащысай, Қарнақ, Хантағы ауылдарының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4368 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 20 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде және 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ащысай ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 50 264 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 905 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 665 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 46 694 мың теңге;
2) шығындар – 50 264 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қарнақ ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 275 551 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 20 229 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 546 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

поступлениям трансфертов – 254 776 тысяч тенге;
2) затраты – 275 551 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Хантаги на 2018-2020 годы согласно приложении 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 159 133 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 5 612 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 322 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 153 199 тысяч тенге;
2) затраты – 159 133 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0".
2. Приложения 1, 4 и 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие не праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территрии города Кентау;
4) размещение настоящего решение на интернет-ресурсе Кентауского городского маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
городского маслихата А. Розибаев
Секретарь городского маслихата Т. Балабиев
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 28 ноября 2018 года
№ 221
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 26 декабря 2017 года
№ 125
Бюджет cела Ачисай на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3

трансферттердiң түсiмдерi – 254 776;
2) шығындар – 275 551;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Хантағы ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 159 133 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 612 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 322 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 153 199;
2) шығындар – 159 133 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Кентау қалаллық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Кентау қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қалалық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы А. Розибаев
Қалалық мәслихат хатшысы Т. Балабиев
Кентау қалалық
мәслихатының 2018 жылғы
28 қарашадағы
№ 221 шешіміне
1-қосымша
Кентау қалалық
мәслихатының 2017 жылғы
26 желтоқсандағы
№ 125 шешіміне
1-қосымша
Ащысай ауылының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3