О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 25/136-VІ "О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 21 сентября 2018 года № 38/191-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 сентября 2018 года № 4748. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского городского маслихата от 7 сентября 2018 года за № 37/188-VІ "О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 23/125-VІ "О городском бюджете на 2018-2020 годы", (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4732), Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 25/136-VІ "О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4367, опубликованное 12 января 2018 года в газете "Туркистон" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жуйнек на 2018 год согласно приложению 1 соответственно, в следующих объемах:
1) доходы – 169 144 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 918 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 110 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 164 116 тысяч тенге;
2) затраты – 169 144 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Карашык на 2018 год согласно приложению 2 соответственно, в следующих объемах:
1) доходы – 66 045 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 551 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Түркістан қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/136-VІ "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түркiстан қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 38/191-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 27 қыркүйекте № 4748 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына және Түркістан қалалық мәслихатының 2018 жылғы 7 қыркүйектегі № 37/188-VІ "Түркістан қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 23/125-VІ "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4732 тіркелген) шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/136-VІ "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4367 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтардағы "Tu`rkistan" газетінде және 2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жүйнек ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 169 144 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 918 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 110 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 164 116 мың теңге;
2) шығындар – 169 144 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.";
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қарашық ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті 2-қосымшаға сәйкес, мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 66 045 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 551 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 60 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить бюджет сельского округа Жибек Жолы на 2018 год согласно приложению 12 соответственно, в следующих объемах:
1) доходы – 38 837 тысяч тенге:
налоговые поступления – 642 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 76 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 38 119 тысяч тенге;
2) затраты – 38 837 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению, приложения 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 35, 36 к указанному решению признать утратившими силу.
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Туркестан;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
городского маслихата Е. Мустапаев
Секретарь городского маслихата Г. Сарсенбаев
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского
маслихата от 21 сентября
2018 года № 38/191-VІ
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского
маслихата от 26 декабря
2017 года № 25/136-VІ
Бюджет сельского округа Жуйнек на 2018 год
Категория
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.";
12 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
12. Жібек Жолы ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті 12-қосымшаға сәйкес, мынадай көлземде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 38 837 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 642 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 76 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 38 119 мың теңге;
2) шығындар – 38 837 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, көрсетілген шешімнің 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 35, 36 қосымшаларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Түркістан қалалық маслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Түркістан қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түркістан қалалық маслихатының интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Е.Мұстапаев
Қалалық мәслихат хатшысы Ғ.Сарсенбаев
Түркістан қалалық
мәслихатының 2018 жылғы
21 қыркүйектегі № 38/191-VI
шешіміне 1 қосымша
Түркістан қалалық
мәслихатының 2017 жылғы
26 желтоқсандағы № 25/136-VI
шешіміне 1 қосымша
Жүйнек ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджет
Санаты
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы
мың теңге