Об образовании избирательных участков на территории Отрарского района
Решение акима Отрарского района Туркестанской области от 2 ноября 2018 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 7 ноябаря 2018 года № 4774
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Отрарского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории Отрарского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Отрарского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Отрарского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Отрарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района А.Маулена.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Е.Айтаханов
Приложение к решению
акима Отрарского района
от "02" ноября 2018 года № 11
Перечень избирательных участков по Отрарскому району
Избирательный участок № 486 Аккум
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени С.Сейфуллина" отдела образования Отрарского района, Аккумский сельский округ, село Аккум, улица С.Сейфуллина № 31.
Границы: село Аккум полностью.
Избирательный участок № 487 Акколь
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная основная школа Акколь" отдела образования Отрарского района, Балтакольский сельский округ, село Акколь, улица К.Азаматова № 11.
Границы: село Акколь полностью.
Избирательный участок № 488 Балтаколь
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени И.Алтынсарина" отдела образования Отрарского района, Балтакольский сельский округ, село Балтаколь, улица М.Кубеева № 12.
Границы: село Балтаколь полностью.
Избирательный участок № 489 Колькудык
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средная школа имени С.Муканова" отдела образования Отрарского района, Балтакольский сельский округ, село Колькудык, улица М.Арыса № 2.
Границы: село Колькудык полностью.
Избирательный участок № 490 Уштам
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Уштам" отдела образования Отрарского района, Балтакольский сельский округ, село Уштам, улица Татибая № 20.
Границы: село Уштам полностью.
Избирательный участок № 491 Жанкел
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Жанкел" отдела образования Отрарского района, Коксарайский сельский округ, село Жанкел, улица Жулдыз № 3.
Границы: село Жанкел полностью.
Избирательный участок № 492 Коксарай
Центр: здание сельского клуба, Коксарайский сельский округ, село Коксарай, улица Коксарай № 53.
Границы: улицы села Коксарай Достык, Байтерек, Самал, Мирас, Сымбат, Коктем, Нур, Шапагат, Ынтымак, Мереке, Коксарай, К.Досанова, К.Кадирова, Толебек би, Казыбек би, Б.Кадирбердиева, М.Қушмырзаева, У.Исмайлова, А.Асылбекова полностью.
Избирательный участок № 493 Жана ауыл
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Ергобека" отдела образования Отрарского района, Коксарайский сельский округ, село Коксарай, улица Алатау батыра № 18.
Границы: улицы села Коксарай Алатау батыр, Н.Исмайлова, Наурыз, М.Сенгирбекова полностью.
Избирательный участок № 494 Шенгельды
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа Шенгельды" отдела образования Отрарского района, Коксарайский сельский округ, село Шенгельды, улица К.Арынова № 3.
Границы: село Шенгельды полностью.
Избирательный участок № 495 Ызаколь
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Ызаколь" отдела образования Отрарского района, Коксарайский сельский округ, село Ызаколь, улица Алмалы № 1.
Границы: село Ызаколь полностью.
Избирательный участок № 496 Актам
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Арыс" отдела образования Отрарского района, Караконырский сельский округ, село Арыс, улица Ш.Абилкасымова № 4.
Границы: село Арыс полностью.
Избирательный участок № 497 Жармаганбетов
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа имени А.Жармаганбетова" отдела образования Отрарского района, Караконырский сельский округ, село Бесторангыл, улица Д.Шырынбекова № 17.
Границы: село Бесторангыл полностью.
Избирательный участок № 498 Караконыр
Центр: здание сельского дворца культуры, Караконырский сельский округ, село Ш.Калдаяков, улица Ш.Ерманова № 9.
Границы: село Ш.Калдаяков и железнодорожный пост Караконыр полностью.
Избирательный участок № 499 Костуйын

Отырар ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімінің 2018 жылғы 2 қарашадағы № 11 шешімі. Түркістан облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 қарашада № 4774 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2-тармағына сәйкес Отырар ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар ауданы аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткізу үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. "Отырар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Отырар ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Отырар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Мәуленге жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Айтаханов
Отырар ауданы әкімінің
2018 жылғы "02" қарашадағы
№ 11 шешіміне қосымша
Отырар ауданы бойынша сайлау учаскелерінің тізбесі
№ 486 Аққұм сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аққұм ауылдық округі, Аққұм ауылы, С.Сейфуллин көшесі № 31.
Шекаралары: Аққұм ауылы толығымен.
№ 487 Ақкөл сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "Ақкөл шағын жинақты негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Балтакөл ауылдық округі, Аққол ауылы, Қ.Азаматов көшесі № 11.
Шекаралары: Ақкөл ауылы толығымен.
№ 488 Балтакөл сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Балтакөл ауылдық округі, Балтакөл ауылы, М.Көбеев көшесі № 12.
Шекаралары: Балтакөл ауылы толығымен.
№ 489 Көлқұдық сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "С.Муқанов атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Балтакөл ауылдық округі, Көлқұдық ауылы, М.Арыс көшесі № 2.
Шекаралары: Көлқұдық ауылы толығымен.
№ 490 Үштам сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "Үштам бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Балтакөл ауылдық округі, Үштам ауылы, Тәтібай көшесі № 20.
Шекаралары: Үштам ауылы толығымен.
№ 491 Жанкел сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "Жанкел бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Көксарай ауылдық округі, Жанкел ауылы, Жұлдыз көшесі № 3.
Шекаралары: Жанкел ауылы толығымен.
№ 492 Көксарай сайлау учаскесі
Орталығы: Ауылдық клубының ғимараты, Көксарай ауылдық округі, Көксарай ауылы, Көксарай көшесі № 53.
Шекаралары: Көксарай ауылының Достық, Байтерек, Самал, Мирас, Сымбат, Көктем, Нұр, Шапағат, Ынтымақ, Мереке, Көксарай, К.Досанов, К.Кадиров, Төлебек би, Қазыбек би, Б.Кадирбердиев, М.Қөшмырзаев, У.Исмайлов, А.Асылбеков көшелері толығымен.
№ 493 Жаңа ауыл сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "Ергөбек атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Көксарай ауылдық округі, Көксарай ауылы, Алатау батыр көшесі № 18.
Шекаралары: Көксарай ауылының Алатау батыр, Н.Исмайлов, Наурыз, М.Сеңгірбеков көшелері атолығымен.
№ 494 Шеңгелді сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "Шеңгелді шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Көксарай ауылдық округі, Шеңгелді ауылы, Қ.Арынов көшесі № 3.
Шекаралары: Шеңгелді ауылы толығымен.
№ 495 Ызакөл сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "Ызакөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Көксарай ауыл округі, Ызакөл ауылы, Алмалы көшесі № 1.
Шекаралары: Ызакөл ауылы толығымен.
№ 496 Ақтам сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "Арыс бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қарақоңыр ауылдық округі, Арыс ауылы, Ш.Әбілқасымов көшесі № 4.
Шекаралары: Арыс ауылы толығымен.
№ 497 Жармағанбетов сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "А.Жармағанбетов атындағы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қарақоңыр ауыл округі, Бесторанғыл ауылы, Д.Шырынбеков көшесі № 17.
Шекаралары: Бесторанғыл ауылы толығымен.
№ 498 Қарақоңыр сайлау учаскесі
Орталығы: Ауылдық мәдениет сарайының ғимараты, Қарақоңыр ауылдық округі, Ш.Қалдаяқов ауылы, Ш.Ерманов көшесі № 9.
Шекаралары: Ш.Қалдаяқов ауылы және Қарақоңыр темір жол бекеті толығымен.
№ 499 Қостүйін сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Костуйын" отдела образования Отрарского района, Караконырский сельский округ, железнодорожный пост Костуйын, улица Ж.Ержанова № 17-2.
Границы: железнодорожный пост Костуйын полностью.
Избирательный участок № 500 Сырдария
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная основная средняя школа Сырдария" отдела образования Отрарского района, Караконырский сельский округ, село Сырдария, улица Р.Бадиренова № 35.
Границы: село Сырдария полностью.
Избирательный участок № 501 Ақтюбе
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени К.Мунайтпасова" отдела образования Отрарского района, сельский округ Актюбе, село Актюбе, улица К.Мунайтпасова № 32.
Границы: село Актюбе полностью.
Избирательный участок № 502 Костерек
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа имени Г.Муратбаева" отдела образования Отрарского района, Маякумский сельский округ, село Костерек, улица Н.Оспанова № 26.
Границы: села Костерек, Бестам полностью.
Избирательный участок № 503 Маяқум
Центр: здание сельского дома культуры, Маякумский сельский округ, село Маякум, улица Ж.Ауелбекова № 8.
Границы: улицы села Маякум О.Жанибекова, С.Сейтбекова, А.Шеримкулова, К.Султанбаева, К.Байсейтовой, Т.Бойтанова, Н.Кулымбетова, А.Белгибаева, К.Сапахова, Аль-Фараби, И.Кыдырбаева, С.Рахымова, Ж.Ауелбекова, Х.Жумабекова, Рахыма, К.Куатбекова, М.Байжанова, А.Майданова, Кайрат, О.Шораева полностью.
Избирательный участок № 504 Наурыз
Центр: здание коммунального дома, Маякумский сельский округ, село Маякум, улица Е.Анетбекова № 23.
Границы: улицы села Маякум Е.Анетбекова, Т.Сыздыкова, А.Байымбетова, Р.Мырзабекова полностью.
Избирательный участок № 505 Арыс
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Т.Ибрагимова" отдела образования Отрарского района, Отрарский сельский округ, село Арыс, улица Женис № 13.
Границы: улицы села Арыс С.Агыбаева, Женис, Н.Қулымбетова, А.Сержанова, П.Калыбекова, Б.Кабылова, А.Есжанова, Егемендик, Парасат, О.Жандосова, Т.Досбердиева, С.Тулемисова, О.Намаева, Н.Бимурзаева, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 10, Алаш полностью, а так же улицы Н.Торекулова, К.Момбека, С.Малдыбекова до границ Шаульдерского сельского округа.
Избирательный участок №№ 506 Автобаза
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа имени З.Калауовой" отдела образования Отрарского района, Отрарский сельский округ, село Арыс, улица Б.Тульбасиева № 32.

Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "Қостүйін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қарақоңыр ауылдық округі, Қостүйін темір жол бекеті, Ж.Ержанов көшесі № 17-2.
Шекаралары: Қостүйін темір жол бекеті толығымен.
№ 500 Сырдария сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "Сырдария шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қарақоңыр ауылдық округі, Сырдария ауылы, Р.Бәдіренов көшесі № 35.
Шекаралары: Сырдария ауылы толығымен.
№ 501 Ақтөбе сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "Қ.Мұнайтпасов атындағы жалпы мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақтөбе ауылдық округі, Ақтөбе ауылы, Қ.Мұнайтпасов көшесі № 32.
Шекаралары: Ақтөбе ауылы толығымен.
№ 502 Қостерек сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "Ғ.Мұратбаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Маяқұм ауылдық округі, Қостерек ауылы, Н.Оспанов көшесі № 26.
Шекаралары: Қостерек және Бестам ауылдары толығымен.
№ 503 Маяқұм сайлау учаскесі
Орталығы: Ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Маяқұм ауылдық округі, Маяқұм ауылы, Ж.Әуелбеков көшесі № 8.
Шекаралары: Маяқұм ауылының Ө.Жәнібеков, С.Сейтбеков, А.Шерімқұлов, Қ.Сұлтанбаев, К.Байсейтова, Т.Бойтанов, Н.Құлымбетов, А.Белгібаев, К.Сапахов, Әл-Фараби, И.Қыдырбаев, С.Рахымов, Ж.Әуелбеков, Х.Жұмабеков, Рахым, Қ.Қуатбеков, М.Байжанов, Ә.Майданов, Қайрат, О.Шораев көшелері толығымен.
№ 504 Наурыз сайлау учаскесі
Орталығы: Коммуналдық тұрғын үйі ғимараты, Маяқұм ауылдық округі, Маяқұм ауылы, Е.Әнетбеков көшесі № 23.
Шекаралары: Маяқұм ауылының Е.Әнетбеков, Т.Сыздықов, Ә.Байымбетов, Р.Мырзабеков көшелері толығымен.
№ 505 Арыс сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "Т.Ибрагимов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Отырар ауылдық округі, Арыс ауылы, Жеңіс көшесі № 13.
Шекаралары: Арыс ауылының С.Ағыбаев, Жеңіс, Н.Құлымбетов, Ә.Сержанов, П.Қалыбеков, Б.Қабылов, Ә.Есжанов, Егемендік, Парасат, О.Жандосов, Т.Досбердиев, С.Төлемісов, О.Намаев, Н.Бимурзаев, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 10, Алаш көшелері толығымен және Шәуілдір ауыл округінің шекарасына дейін Н.Төреқұлов, К.Момбек, С.Малдыбеков көшелері.
№ 506 Автобаза сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "З.Қалауова атындағы бастауыш мектбі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Отырар ауылдық округі, Арыс ауылы, Б.Төлбасиев көшесі № 32.

Границы: улицы села Арыс К.Кизбаева, Т.Танкеева, П.Айтбенова, № 1, № 2, № 9 полностью, а так же улицы М.Байтаса, А.Умбетова, К.Тульбасиева, А.Кулбатырова, А.Дутбаева, Ж.Шаймерденова, А.Каныбекова, Ш.Уалиханова, А.Курманбаева, Абая, А.Смайылова до границы Шаульдерского сельского округа.
Избирательный участок № 507 Шойманов
Центр: село Шойманов, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная основная школа имени П.Айтменова" отдела образования Отрарского района, Отрарский сельский округ, улица Т.Таубекова № 42.
Границы: село Шойманов полностью.
Избирательный участок № 508 Каргалы
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа имени С.Ерубаева" отдела образования Отрарского района, сельский округ Каргалы, село Каргалы, улица К.Кожахметулы № 3.
Границы: село Каргалы полностью.
Избирательный участок № 509 Отырар
Центр: здание сельского клуба, сельский округ Каргалы, село Отырар, улица А.Айменулы № 10.
Границы: село Отырар полностью.
Избирательный участок № 510 Шытты
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общая средная школа имени А.Дарибаева" отдела образования Отрарского района, Талаптинский сельский округ, село Кокмардан, улица Н.Нуркулова б/н.
Границы: улицы села Кокмардан Ынтымак, К.Умирзаковой, К.Серикбаева, А.Кудайбергенова, М.Налибаева, Достық, Н.Нуркулова, Мәңгілік Ел, О.Андамасова, К.Дутбаева полностью, дома № 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, № 62-136, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167,169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187 по улице М.Сарсенбаева.
Избирательный участок № 511 Кокмардан
Центр: здание сельского дома культуры, Талаптинский сельский округ, село Кокмардан, улица Т.Бейсенбиулы № 9а.
Границы: улицы села Кокмардан елді Р.Оспанкулова, Д.Жезмырзаева, Астана, Болашак, Бирлик, А.Дарибаева, А.Кошаманова, Т.Тасболатова, А.Кулжанова, А.Айтпенбетова, Ж.Тастанбекова, Б.Тойшы, К.Ерназарова, Д.Сейдалина, М.Карамолдаева, Қ.Омарова, М.Сералиева, О.Нышанбаеав, Бейбитшилик, М.Кабылова полностью, дома № 1-29, № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61 по улице М.Сарсенбаева.
Избирательный участок № 512 Сарыколь
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная основная средняя школа Сарыколь" отдела образования Отрарского района, Талаптинский сельский округ, село Сарыколь, улица Ш.Калдаякова б/н.
Границы: село Сарыколь полностью.
Избирательный участок № 513 Ынталы
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная основная школа А.Байтанаева" отдела образования Отрарского района, Талаптинский сельский округ, село Ынталы, улица У.Аргынбеков б/н.
Границы: село Ынталы полностью.
Избирательный участок № 514 Когам
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени С.Аширова" отдела образования Отрарского района, Когамский сельский округ, село Когам, улица М.Кайназарулы № 2.
Границы: село Когам полностью.
Избирательный участок № 515 Мыншукыр
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа имени С.Кирова" отдела образования Отрарского района, Талаптинский сельский округ, село Мыншукыр, улица А.Сарбасулы № 10.
Границы: село Мыншукыр полностью.
Избирательный участок № 516 Талапты
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени К.Сатбаева" отдела образования Отрарского района, Когамский сельский округ, село Талапты, улица Тауелсиздик № 20.
Границы: село Талапты полностью.
Избирательный участок № 517 Мектеп
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа имени С.Алиева" отдела образования Отрарского района, Тимурский сельский округ, село Тимур, улица Б.Момышулы № 22.

Шекаралары: Арыс ауылының Қ.Киізбаев, Т.Танкеев, П.Айтбенов, № 1, № 2, № 9 көшелері толығымен және Шәуілдір ауыл округінің шекарасына дейін М.Байтас, А.Үмбетов, Қ.Төлбасиев, А.Құлбатыров, Қ.Дұтбаев, Ж.Шаймерденов, А.Қаныбеков, Ш.Уалиханов, А.Құрманбаев, Абай, Ә.Смайылов көшелері.
№ 507 Шойманов сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "П.Әйтменов атындағы шағын жинақты негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Отырар ауылдық округі, Шойманов ауылы, Т.Таубеков көшесі № 42.
Шекаралары: Шойманов ауылы толығымен.
№ 508 Қарғалы сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "С.Ерубаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қарғалы ауылдық округі, Қарғалы ауылы, Қ.Қожахметұлы көшесі № 3.
Шекаралары: Қарғалы ауылы толығымен.
№ 509 Отырар сайлау учаскесі
Орталығы: Ауылдық клубының ғимараты, Қарғалы ауылдық округі, Отырар ауылы, Ә.Әйменұлы көшесі № 10.
Шекаралары: Отырар ауылы толығымен.
№ 510 Шытты сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "А.Дәрібаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Талапты ауыл округі, Көкмардан ауылы, Н.Нұрқұлов көшесі н/з.
Шекаралары: Көкмардан ауылының Ынтымақ, Қ.Өмірзақова, К.Серікбаев, А.Құдайбергенов, М.Нәлібаев, Достық, Н.Нұрқұлов, Мәңгілік Ел, Ө.Аңдамасов, Қ.Дүтбаев көшелері толығымен, М.Сәрсенбаев көшесінің № 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, № 62-136, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187 үйлері.
№ 511 Көкмардан сайлау учаскесі
Орталығы: Ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Талапты ауылдық округі, Көкмардан ауылы, Т.Бейсенбіұлы көшесі № 9а.
Шекаралары: Көкмардан ауылының Р.Оспанқұлов, Д.Жезмырзаев, Астана, Болашақ, Бірлік, А.Дәрібаев, А.Қошаманов, Т.Тасболатов, А.Құлжанов, А.Әйтпенбетов, Ж.Тастанбеков, Б.Тойшы, Қ.Ерназаров, Д.Сейдалин, М.Қарамолдаев, Қ.Омаров, М.Сералиев, О.Нышанбаев, Бейбітшілік, М.Қабылов көшелері толығымен, М.Сәрсенбаев көшесінің № 1-29, № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61 үйлері.
№ 512 Сарыкөл сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "Сарыкөл шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Талапты ауылдық округі, Сарыкөл ауылы, Ш.Қалдаяқов көшесі н/з.
Шекаралары: Сарыкөл ауылы толығымен.
№ 513 Ынталы сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "Ә.Байтанаев атындағы шағын жинақты негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Талапты ауылдық округі, Ынталы ауылы, Ұ.Арғынбеков көшесі н/з.
Шекаралары: Ынталы ауылы толығымен.
№ 514 Қоғам сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "С.Әшіров атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қоғам ауылдық округі, Қоғам ауылы, М.Қайназарұлы көшесі № 2.
Шекаралары: Қоғам ауылы толығымен.
№ 515 Мыншұқыр сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "С.Киров атындағы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қоғам ауылдық округі, Мынщұқыр ауылы, Ә.Сарбасұлы көшесі № 10.
Шекаралары: Мыншұқыр ауылы толығымен.
№ 516 Талпты сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "Қ.Сәтбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қоғам ауыл округі, Талапты ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 20.
Шекаралары: Талапты ауылы толығымен.
№ 517 Мектеп сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "С.Әлиев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Темір ауылдық округі, Темір ауылы, Б.Момышұлы көшесі № 22.

Границы: улицы села Тимур А.Алимова, С.Алиева, М.Кулымбетова, М.Батырбекова полностью, дома №1-17 по улице А.Каныбекова, дома №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 15, 20, 22, 24, 26 по улице Н.Кулымбетова, дома №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 15, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 по улице Ж.Казиевой, дома №14-43 по улице Б.Момышулы, а так же железнодорожные посты Акшокат, Узынкудык полностью.
Избирательный участок № 518 Тимур
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Тимур" отдела образования Отрарского района, Тимурский сельский округ, село Тимур, улица Б.Момышулы № 2.
Границы: улицы села Тимур А.Ерсугирова, Б.Басова, Жібек-жолы, Н.Торекулова, Ы.Мизамбаева, Терискей, Т.Ибрагимова, Р.Абдирайымова, М.Алиева, А.Казиева, аль Фараби полностью, дома № 18-46 по улице А.Каныбекова, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39 по улице Н.Кулымбетова, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 25 по улице Ж.Казиевой, дома № 1-13 по улице Б.Момышулы, а так же 37-разьезд.
Избирательный участок № 519 Отырабат
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Отырабат" отдела образования Отрарского района, Тимурский сельский округ, село Отырабат.
Границы: село Отырабат полностью.
Избирательный участок № 520 Шаульдер
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Отрарский районный дворец культуры" отдела культуры и развития языков Отрарского района, Шаульдерский сельский округ, село Шаульдер, проспект Жибек жолы № 45.
Границы: улицы села Шаульдер С.Романова, К.Тажибеккызы, М.Ыбраева, А.Диханбаева, Алатау батыра, Лесхоз №1, Лесхоз №2, Лесхоз №3, С.Курманбекова, К.Сатбаева, С.Сейфуллина, А.Дарибаева, Е.Аманбаева, А.Жылкышиева, М.Маметовой, М.Ажибекова, К.Мунайтпасова, С.Ерубаева полностью, улицы М.Байтаса, А.Умбетова, К.Тольбасиева, А.Кулбатырова, К.Дутбаева, Ж.Шаймерденова, А.Каныбекова, Ш.Уалиханова, А.Курманбаева, Абая, А.Смайылова до границы Отрарского сельского округа, улицы Д.Курманбекова, М.Ауезова, Д.Алтынбекова до восточной стороны улицы Т.Бозшабаева.
Избирательный участок № 521 Жамбыл
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей имени Жамбыла" отдела образования Отрарского района, Шаульдерский сельский округ, село Шаульдер, улица У.Аргынбеков № 12.
Границы: улицы села Шаульдер Р.Бимбетова, О.Баймышова, Т.Аубакирова, К.Алметова, Ж.Туякбаева, Т.Сарсенбаева, Ж.Дербісов, Ф.Садықбекқызы, С.Қожанов, С.Өтебеков, Аманкелді, У.Камбарбекова, А.Кенжекова, Р.Абдирайымова, Д.Саркулова, К.Тастанбекова, С.Нарбекулы, Р.Налибаева, К.Жаксылықовой, Е.Анетбекова полностью, улицы Н.Турекулова, К.Момбекова, С.Малдыбеков до границы Отрарского сельского округа, улица У.Аргынбекова до границы Талаптинского сельского округа, а так же проспект Жибек жолы и улица Т.Бозшабаева до южной стороны канала имени Д.Алтынбекова.
Избирательный участок № 522 Кызыл Туркистан

Шекаралары: Темір ауылының А.Алимов, С.Әлиев, М.Құлымбетов, М.Батырбеков көшелері толығымен, Ә.Қаныбеков көшесінің № 1-17 үйлері, Н.Құлымбетов көшесінің № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 15, 20, 22, 24, 26 үйлері, Ж.Қазиева көшесінің № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 15, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 үйлері, Б.Момышұлы көшесінің № 14-43 үйлері және Ақшоқат, Ұзынқұдық темір жол бекеттері толығымен.
№ 518 Темір сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "Темір жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Темір ауылдық округі, Темір ауылы, Б.Момышұлы көшесі № 2.
Шекаралары: Темір ауылының А.Ерсүгіров, Б.Басов, Жібек-жолы, Н.Төреқұлов, Ы.Мизамбаев, Теріскей, Т.Ибрагимов, Р.Абдіраймов, М.Әлиев, А.Қазиев, Әл Фараби көшелері толығымен, Ә.Қаныбеков көшесінің № 18-46 үйлері, Н.Құлымбетов көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39 үйлері, Ж.Қазиева көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 25, Б.Момышұлы көшесінің № 1-13 үйлері және 37-разьезд толығымен.
№ 519 Отырабат сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "Отырабат бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Темір ауылдық округі, Отырабат ауылы.
Шекаралары: Отырабат ауылы толығымен.
№ 520 Шәуілдір сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Отырар аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Шәуілдір ауылдық округі, Шәуілдір ауылы, Жібек жолы даңғылы № 45.
Шекаралары: Шәуілдір ауылының С.Романов, К.Тәжібекқызы, М.Ыбраев, А.Диханбаев, Алатау батыр, Лесхоз № 1, Лесхоз № 2, Лесхоз № 3, С.Құрманбеков, Қ.Сәтбаев, С.Сейфуллин, А.Дәрібаев, Е.Аманбаев, А.Жылқышиев, М.Маметова, М.Әжібеков, Қ.Мұнайтпасов, С.Ерубаев көшелері толығымен, Отырар ауыл округінің шекарасына дейін М.Байтас, А.Үмбетов, Қ.Төлбасиев, А.Құлбатыров, Қ.Дутбаев, Ж.Шаймерденов, А.Қаныбеков, Ш.Уалиханов, А.Құрманбаев, Абай, А.Смайылов көшелері және Т.Бозшабаев көшесінің шығыс жағына дейін Д.Құрманбеков, М.Әуезов, Д.Алтынбеков көшелері.
№ 521 Жамбыл сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "Жамбыл атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Шәуілдір ауылдық округі, Шәуілдір ауылы, Ұ.Арғынбеков көшесі № 12.
Шекаралары: Шәуілдір ауылының Р.Биімбетов, О.Бәймішов, Т.Әубәкіров, Қ.Әлметов, Ж.Тұяқбаев, Т.Сәрсенбаев, Ж.Дербісов, Ф.Садықбекқызы, С.Қожанов, С.Өтебеков, Аманкелді, У.Қамбарбеков, А.Кенжеков, Р.Әбдірайымов, Д.Сарқұлов, Қ.Тастанбеков, С.Нарбекұлы, Р.Нәлібаев, Қ.Жақсылықова, Е.Әнетбеков көшелері толығымен, Отырар ауыл округінің шекарасына дейін Н.Төреқұлов, К.Момбеков, С.Малдыбеков көшелері, Талапты ауыл округінің шекарасына дейін Ұ.Арғынбеков көшесі және Д.Алтынбеков атындағы каналдың оңтүстік жағына дейін Жібек жолы даңғылы мен Т.Бозшабаев көшесі.
№ 522 Қызыл Түркістан сайлау учаскесі

Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Колледж № 20 имени Д.Курманбекова", Шаульдерский сельский округ, село Шаульдер, улица Д.Алтынбекова № 30.
Границы: улицы села Шаульдер Кенесары, А.Айтуарова, Ж.Есболаева, Туркистан, Л.Жусипбаева, Ж.Жанузакова, А.Кокишева, А.Молдагуловой, Ж.Рустемова, Б.Туребекова полностью, проспект Жибек жолы и улица Т.Бозшабаева, начиная с северной стороны канала имени Д.Алтынбекова, а также улицы Д.Курманбекова, М.Ауезова, Д.Алтынбекова, начиная с западной стороны улицы Т.Бозшабаева.
Избирательный участок № 523 Больница
Центр: здание государственного коммунального предприятия на праве ведения хозяйственной деятельности "Отрарская районная центральная больница", Шаульдерский сельский округ, село Шаульдер, улица Д.Алтынбеков № 21.
Границы: Отрарская районная центральная больница полностью.
Избирательный участок № 524 Жана Шилик
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени М.Шаханова" отдела образования Отрарского района, Шиликский сельский округ, село Жана Шилик, улица Турганбай датка № 11.
Границы: село Жана Шилик полностью.
Избирательный участок № 525 Ески Шилик
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа имени С.Куртаева" отдела образования Отрарского района, Шиликский сельский округ, село Ески Шилик, автомобильная дорога Торткуль-Шаульдер б/н.
Границы: село Ески Шилик полностью.

Орталығы: "Д.Құрманбеков атындағы № 20 колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Шәуілдір ауылдық округі, Шәуілдір ауылы, Д.Алтынбеков көшесі № 30.
Шекаралары: Шәуілдір ауылының Кеңесары, А.Айтуаров, Ж.Есболаев, Түркістан, Л.Жүсіпбаев, Ж.Жанұзақов, А.Көкішев, Ә.Молдағұлова, Ж.Рүстемов, Б.Төребеков көшелері толығымен, Д.Алтынбеков атындағы каналдың солтүстік жағынан бастап Т.Бозшабаев көшесі және Т.Бозшабаев көшесінің батыс жағынан бастап Д.Құрманбеков, М.Әуезов, Д.Алтынбеков көшелері.
№ 523 Аурухана сайлау учаскесі
Орталығы: "Шаруашылық жүргізу құқығындағы Отырар аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты, Шәуілдір ауылдық округі, Шәуілдір ауылы, Д.Алтынбеков көшесі № 21.
Шекаралары: Отырар аудандық орталық ауруханасы толығымен.
№ 524 Жаңа Шілік сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "М.Шаханов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Шілік ауылдық округі, Жаңа Шілік ауылы, Тұрғанбай датқа көшесі № 11.
Шекаралары: Жаңа Шілік ауылы толығымен.
№ 525 Ескі Шілік сайлау учаскесі
Орталығы: Отырар ауданының білім бөлімінің "С.Құртаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты Шілік ауылдық округі, Ескі Шілік ауылы, Төрткөл-Шәуілдір тас жолы н/з.
Шекаралары: Ескі Шілік ауылы толығымен.