О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 21/109-VI "О бюджетах города, сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 3 октября 2018 года № 30/177-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 26 октября 2018 года № 4765. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Толебийского районного маслихата от 19 октября 2018 года № 26/144-VI "О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 21/109-VI "Об районном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4736, Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 22/124-VI "О бюджетах города, сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4395, опубликовано 17 января 2018 года в газете "Толеби туы" и 23 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ленгера на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 465 639 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 127 731 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 155 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 337 753 тысяч тенге;
2) затраты – 465 639 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Утвердить бюджет Аккумского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 878 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 6 337 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 671 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;

Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/1124-VI "2018-2020 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттер туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 қазандағы № 30/177-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 26 қазанда № 4765 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Төлеби аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 қыркүйектегі № 29/163-VI Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/109-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4736 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/124-VI "2018-2020 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4395 санымен тіркелген, 2018 жылы 17 қаңтардағы "Төлеби туы" газетінде және 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ленгер қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер 465 639 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 127 731 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 155 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 337 753 мың теңге;
2) шығындар – 465 639 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
2. Аққұм ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 42 878 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 337 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 671 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
пункт 12 изложить в следующей редакции:
12. Утвердить бюджет Когалинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 768 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 3 108 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 115 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 60 545 тысяч тенге;
2) затраты – 63 768 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
пункт 13 изложить в следующей редакции:
13. Утвердить бюджет Тасарыкского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 364 тысяч тенге:
налоговым поступлениям –5 055 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 43 298 тысяч тенге;
2) затраты – 48 364 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
14. Государственнному учреждению "Аппарат Толебийского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
12 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
12. Қоғалы ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 63 768 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 108 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 115 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 60 545 мың теңге;
2) шығындар – 63 768 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
13 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
13. Тасарық ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 48 364 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 055 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 11 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 43 298 мың теңге;
2) шығындар – 48 364 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0."
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
14. "Төлеби аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолдануын;

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Толебийского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Толебийского районного маслихата после его официального опубликования
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата К.Кансейтов
Секретарь районного маслихата Н.Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 3 октября
2018 года № 30/177-VI
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 28 декабря
2017 года № 22/124-VI
Бюджет города Ленгер на 2018 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Төлеби ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
15. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ.Қансейітов
Аудандық мәслихат хатшысы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
3 қазандағы № 30/177-VI
шешіміне 1 қосымша
Төлеби аудандық
маслихатының 2017 жылғы
28 желтоқсандағы № 22/124- VI
шешіміне 1 қосымша
Леңгер қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге

5. Дефицит бюджета
0
6. Финансирование дефицита бюджета
0
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Поступление займов
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
0
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Используемые остатки бюджетных средств
0

5. Бюджет тапшылығы
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
0
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0