О внесении изменений в решение Тюлькубаского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 22/1-06 "О бюджетах сельских и поселковых округов на 2018-2020 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 13 апреля 2018 года № 26/1-06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 апреля 2018 года № 4564. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан и решением Тюлькубасского районного маслихата от 29 марта 2018 года за № 25/1-06 "О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22/1-06 "О районном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4492, Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 22/1-06 "О бюджетах сельских и поселковых округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4385, опубликовано 25 января 2018 года в газете "Шамшырак" и 26 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 2 - 14 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Арыс на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 915 тысяч тенге;
налоговые поступления –4 900 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 21 895 тысяч тенге;
2) затраты – 26 915 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета –0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
3. Утвердить бюджет сельского округа Балыкты на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числена 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 938 тысяч тенге;

Түлкібас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 22/1-06 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық және поселкелік округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 26/1-06 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 сәуірде № 4564 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түлкібас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 25/1-06 "Түлкібас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/1-06 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4492 тіркелген шешіміне сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 22/1-06 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық және поселкелік округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4385 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 25 қаңтардағы "Шамшырақ" гаетінде және 2018 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін.
2 - 14 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Арыс ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 26 915 мың теңге;
салықтық түсiмдер –4900 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 120 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–0;
трансферттер түсiмi–21 895 мың теңге;
2) шығындар –26 915 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру– 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
3. Балықты ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 34 938 мың теңге

налоговые поступления –12 345 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 22 493 тысяч тенге;
2) затраты – 34 938 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета –0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
4. Утвердить бюджет сельского округа Жабагылы на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числена 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 035 тысяч тенге;
налоговые поступления –4810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 320 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 20 905 тысяч тенге;
2) затраты – 26 035 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета –0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
5. Утвердить бюджет сельского округа Жаскешу на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числена 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 029 тысяч тенге;
налоговые поступления –10 325 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100тысяч тенге;
поступленияе от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 58 604 тысяч тенге;
2) затраты – 69 029 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета –0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
6. Утвердить бюджет сельского округа Келтемашат на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числена 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 880 тысяч тенге;
налоговые поступления –8 870 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 27 910 тысяч тенге;

салықтық түсiмдер –12 345 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 22 493 мың теңге;
2) шығындар – 34 938 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
4. Жабағылы ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 26 035 мың теңге;
салықтық түсiмдер –4810 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 320 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 20 905 мың теңге;
2) шығындар – 26 035 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру– 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
5. Жаскешу ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 69029 мың теңге;
салықтық түсiмдер –10 325 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 58 604 мың теңге;
2) шығындар – 69 029 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
6. Келтемашат ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 36 880 мың теңге;
салықтық түсiмдер –8870 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 27 910 мың теңге;

13. Утвердить бюджет сельского округа Тастумсык на 2018-2020 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числена 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 456 тысяч тенге;
налоговые поступления – 9 302 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 23 034 тысяч тенге;
2) затраты – 32 456 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета –0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
14. Утвердить бюджет поселкового округа Тюлькубас на 2018-2020 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числена 2018 год в следующих объемах:
1) доходы –56 413 тысяч тенге;
налоговые поступления –20 253 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 35 860 тысяч тенге;
2) затраты – 56 413 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
15. Государственному учреждению "Аппарат Тюлькубасского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Тюлькубаского района;

13. Тастұмсық ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 32 456 мың теңге;
салықтық түсiмдер –9 302 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 120 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 23 034 мың теңге;
2) шығындар – 32 456 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру– 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
14. Түлкібас поселкесінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 56 413 мың теңге;
салықтық түсiмдер –20253 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 300 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi –35 860 мың теңге;
2) шығындар – 56 413 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру– 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
15. "Түлкібас аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Түлкібас ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;