Об утверждении Правил субсидирования пассажирских перевозок городским рельсовым транспортом (трамваем) в городе Усть-Каменогорске
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 15 августа 2018 года № 3449. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 сентября 2018 года № 5-1-196. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 27 мая 2019 года № 2270
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 27.05.2019 № 2270 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила субсидирования пассажирских перевозок городским рельсовым транспортом (трамваем) в городе Усть-Каменогорске.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Усть-Каменогорска;
4) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата города Усть-Каменогорска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Усть-Каменогорска Кудиярова Б.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Усть-Каменогорска О. Булавкина
Утвержден:
постановлением акимата
города Усть-Каменогорска

Өскемен қаласында қалалық рельсті көлікпен (трамваймен) жолаушылар тасымалдауды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 тамыздағы № 3449 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2018 жылғы 14 қыркүйекте № 5-1-196 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 2270 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 27.05.2019 № 2270 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы көлік туралы" 1994 жылғы 21 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Өскемен қаласының қалалық рельсті көлікпен (трамваймен) жолаушылар тасымалдауды субсидиялау қағидалары бекітілсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық Әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін қағаз және электрондық нұсқада қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми түрде жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкісіне енгізу үшін жіберуді;
3) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін ресми жариялауға Өскемен қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына жіберуді;
4) осы қаулыны ресми түрде жарияланған соң Өскемен қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Өскемен қаласы әкімінің орынбасары Б.М. Кудияровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласы әкіміні
міндетін атқарушы О. Булавкина
Өскемен қаласы әкімдігінің

от "15 " августа 2018 года
№ 3449
Правила субсидирования пассажирских перевозок городским рельсовым транспортом (трамваем) в городе Усть-Каменогорске
1. Общие положения
1. Настоящие Правила определяют порядок субсидирования связанных с осуществлением пассажирских перевозок городским рельсовым транспортом (трамваем) по социально значимым сообщениям города Усть-Каменогорска.
2. В настоящих Правилах используются следующие понятия:
1) городской рельсовый транспорт (трамвай) – вид городского транспорта, осуществляющего регулярные социально значимые перевозки пассажиров и багажа по отдельно выделенным путям в границах города;
2) социально значимые пассажирские перевозки - перевозки пассажиров, организуемые в целях обеспечения доступного уровня тарифов и возможности свободного передвижения населения по территории города Усть-Каменогорска.
3) местный уполномоченный орган – государственный орган, осуществляющий руководство в сфере пассажирского транспорта города Усть-Каменогорска;
4) перевозчик – физическое или юридическое лицо, владеющее транспортным средством на праве собственности или на иных законных основаниях, предоставляющее услуги по перевозке пассажиров, багажа.
3. Субсидированию подлежат убытки перевозчика, связанные с осуществлением пассажирских перевозок городским рельсовым транспортом (трамваем) по социально значимым рельсовым транспортам.
4. Субсидирование пассажирских перевозок городским рельсовым транспортом (трамваем) производится из местного бюджета.
Объем субсидирования определяется перевозчиком как разница между фактическими расходами и доходом, полученным от перевозки пассажиров на регулярных маршрутах городского рельсового транспорта (трамвая).
2. Порядок субсидирования пассажирских перевозок городским рельсовым транспортом (трамваем) города Усть-Каменогорска
5. Доходы за выполненные перевозки по маршрутам городского рельсового транспорта (трамвая) рассчитываются как стоимость одной поездки пассажира, умноженная на количество перевезенных пассажиров.
При этом объем перевезенных пассажиров на предстоящий период определяется по прогнозным данным с учетом данных предыдущего периода с последующим представлением отчета, составленного по фактическим данным или путем осуществления проверки.
6. В расходы на пассажирские перевозки входят:
1) фонд заработной платы работников с учетами налогов (кроме административно управленческий персонал) (с социальными и пенсионными отчислениями и отчислениями на обязательное социальное и медицинское страхование работников);
2) фактическая затрата на электроэнергию или нормативные с учетом потерь;

2018 жылғы "15" тамыз
№ 3449 қаулысымен
бекітілген
Өскемен қаласының қалалық рельсті көлікпен (трамваймен) жолаушылар тасымалдауды субсидиялау қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы ереже Өскемен қаласының әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша қалалық рельсті көлікпен (трамваймен) жолаушыларды тасымалдауды жүзеге асыруға байланысты субсидиялау тәртібін анықтайды.
2. Осы Қағидаларда келесі ұғымдар қолданылады:
1) қалалық рельсті көлік (трамвай) – қала шекарасында бөлінген жеке жолдармен жолаушылар мен багажды әлеуметтік маңызы бар тұрақты тасымалдауды жүзеге асыратын қалалық көлік түрі;
2) жолаушыларды әлеуметтiк маңызы бар тасымалдау – тарифтердiң қолжетiмдi деңгейiн және Өскемен қаласының аумағы бойынша халықтың еркiн жүрiп-тұру мүмкiндiгiн қамтамасыз ету мақсатында ұйымдастырылатын жолаушыларды тасымалдау;
3) жергілікті атқарушы орган – Өскемен қаласының жолаушылар көлігі саласында басшылықты жүзеге асыратын мемлекеттік орган;
4) тасымалдаушы – меншік құқығында көлік құралы бар немесе басқа заңды негіздерде жолаушыларды, багажды тасымалдау бойынша қызметтерді көрсететін жеке немесе заңды тұлға.
3. Субсидиялауға әлеуметтік маңызы бар рельсті көлік бойынша қалалық рельсті көлікпен (трамваймен) жолаушылар тасымалдауын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушының шығыстары жатады.
4. Қалалық рельсті көлікпен (трамваймен) жолаушылар тасымалдауды субсидиялау жергілікті бюджеттен жүргізіледі.
Субсидиялау мөлшері қалалық рельсті көлікпен (трамваймен) тұрақты маршруттарда жолаушылар тасымалдаудан алынған нақты шығыстар мен кірістер арасындағы айырмашылық ретінде тасымалдаушымен белгіленеді.
2. Өскемен қаласының қалалық рельсті көлікпен (трамваймен) жолаушылар тасымалдауды субсидиялау тәртібі
5. Қалалық рельсті көліктің (трамвай) маршруттары бойынша орындалған тасымалдаулар үшін кірістер тасымалданған жолаушылар санына көбейтілген, жолаушының бір рет жол жүруі құны ретінде есептеледі.
Бұл ретте алдағы кезеңге тасымалданатын жолаушылар көлемі өткен кезеңнің деректері есепке алына отырып, болжамдық деректер бойынша анықталады, кейіннен нақты деректер немесе тексеру жүргізу жолдары бойынша жасалған есепті ұсынады.
6. Жолаушыларды тасымалдау шығындарына:
1) Салықтарды қоса алғандағы жұмысшылардың еңбекақы төлем қоры (жұмысшылардың міндетті әлеуметтік және медициналық сақтандыруына аударымдармен және әлеуметтік аударымдармен қоса);
2) электр энергиясына немесе шығыстарды есепке ала отырып, нормативтікке шығындар;

3) эксплуатационные расходы на содержание и ремонт подвижного состава, затраты на проведение технического осмотра, технического обслуживания и вспомогательной автотракторной техники, включая затраты на приобретение материалов и запасных частей;
4) эксплуатационные расходы на содержание и ремонт контактной и кабельной сетей, тяговых подстанций, городских рельсовых путей;
5) амортизационные отчисления основных фондов при наличии на счетах резервируемого остатка, накапливаемого на расчетном счете амортизационных начислении с прошедших периодов или при наличии отчетных документов расхода на обновление;
6) накладные расходы, включающие затраты на оплату услуг связи, охраны, страхования, инкассации, обучения, переобучения и повышения квалификации, медицинского осмотра персонала, командировочных расходов, затраты на приобретение канцелярских товаров, медикаментов, спецодежды для производственного персонала, затраты на содержание производственных зданий и сооружений, включающие затраты на оплату коммунальных услуг;
7) рентабельность 15 процентов.
7. Местный уполномоченный орган на основе доходов и расходов, указанных в пунктах 5 и 6 Правил определяет объем субсидирования городского рельсового транспорта (трамвая).
8. Выплаты субсидий из городского бюджета по городскому рельсовому транспорту (трамваю) производятся местным уполномоченным органом ежемесячно в соответствии с планом финансирования по обязательствам и платежам, а также договором о субсидировании убытков перевозчика.
9. Перевозчик, осуществляющий перевозку пассажиров городским рельсовым транспортом (трамваем), ежемесячно, в срок до 15 числа месяца, следующего за отчетным, представляет в местный уполномоченный орган, следующие документы:
1) отчет о фактически перевезенных пассажиров городским рельсовым транспортом (трамваем), по форме согласно приложению 1 к Правилам;
2) акт выполненных работ по форме согласно приложению 2 к Правилам;
3) отчет о доходах и расходах по маршрутам городского рельсового транспорта (трамваем) по форме согласно приложению 3 к Правилам;
4) реестр субсидируемых маршрутов городского рельсового транспорта (трамваем) по форме согласно приложению 4 к Правилам;
5) справка о выполненных рейсах по маршрутам городского рельсового транспорта (трамваем), согласно приложению 5 к Правилам;
6) отчет по доходам от реализуемых билетов, поступивших от перевозки пассажиров по маршрутам городского рельсового транспорта (трамвая), согласно приложению 6 к Правилам;
7) иные документы, подтверждающие эксплуатационные расходы по запросу местного уполномоченного органа.
Перевозчик несет ответственность за достоверность предоставленных данных согласно законодательству Республики Казахстан.

3) жылжымалы құрамды күтіп ұстауға және жөндеуге пайдалану шығыстары, материалдар мен қосалқы бөлшектерді сатып алуға, техникалық қарау жүргізуге, техникалық қызмет көрсетуге және қосалқы автотракторлық техникаларға шығындар;
4) контактілі және кабель желілерін, тартылым қосалқы станцияларды, қалалық рельсті жолдарды күтіп ұстауға және жөндеуге пайдалану шығыстары;
5) өткен кезеңдерден тозымпұлдық есептеулер есеп айырысу шотында жиналатын резервті қалдық шоттарында болған жағдайда немесе жаңартуға шығыстардың есепттік құжаттары болған жағдайда негізгі қорлардың амортизациялық аударымдары;
6) коммуналдық қызметтер төлеміне шығындар кіретін, өндірістік ғимараттар мен имараттарды күтіп ұстауға шығындар, өндірістік персонал үшін арнайы киімдер, дәрі-дәрмектер, кеңсе тауарларын сатып алуға шығындар, іс сапарлар шығыстары, персоналды медициналық қараудан өткізу, оқыту, қайта оқыту және біліктілікті арттыру, инкассация, сақтандыру, қорғаныс, байланыс қызметтерін төлеуге жұмсалатын шығындар кіретін жүкқұжат шығыстары;
7) тиімділігі 15 пайыз.
7. Жергілікті атқарушы орган Қағиданың 5 және 6-тармақтарында көрсетілген кірістер мен шығыстар негізінде қалалық рельсті көлікті (трамвай) субсидиялау мөлшерін анықтайды.
8. Қалалық рельсті көлік (трамвай) бойынша қалалық бюджеттен субсидияны төлеу жергілікті атқарушы органмен ай сайын төлемдер мен міндеттемелер бойынша қаржыландыру жоспарына, сондай-ақ тасымалдаушының залалдарын субсидиялау туралы шартқа сәйкес жүргізіледі.
9. Қалалық рельсті көлікпен (трамвайлар) жолаушылар тасымалдауды жүзеге асыратын тасымалдаушы ай сайын келесі есепті айдың 15 күніне дейінгі мерзімде жергілікті уәкілетті органға келесі құжаттарды ұсынады:
1) Қағиданың 1 қосымшасына сай нысан бойынша қалалық рельсті көлікпен (трамвайлар) нақты тасымалданған жолаушылар туралы есеп;
2) Қағиданың 2 қосымшасына сай нысан бойынша орындалған жұмыстар туралы акт;
3) Қағиданың 3 қосымшасына сай маршруттар бойынша қалалық рельсті көліктің (трамвайлар) кірістер мен шығыстар туралы есеп;
4) Қағиданың 4 қосымшасына сай нысан бойынша қалалық рельсті көліктің (трамвайлар) субсидияландырылатын маршруттар тізілімі;
5) Қағиданың 5 қосымшасына сай, қалалық рельсті көлік (трамвай) маршруттары бойынша орындалған рейстер туралы анықтама;
6) Қағиданың 6 қосымшасына сай қалалық рельсті көлікпен (трамвайлар) маршруттар бойынша жолаушыларды тасымалдаудағы сатылған билеттерден түскенкірістер бойынша есеп;
7) жергілікті уәкілетті органның сұрауы бойынша пайдалану шығыстарын растайтын өзге құжаттар.
Қазақстан Республикасының заңнамасына сай тасымалдаушы ұсынылған деректердің растығына жауап береді.

10. Выплата бюджетных субсидий за последний календарный месяц года осуществляется на основе представленного не позднее 20 декабря отчета по субсидируемым маршрутам городского рельсового транспорта (трамвая), составленного по прогнозным данным с последующим представлением отчета, составленного по фактическим данным в срок не позднее 25 января следующего года. В случае превышения заявленных прогнозных данных над фактическими, разница подлежит возврату в местный бюджет
11. Местный уполномоченный орган в течение 15 рабочих дней со дня представления перевозчиком документов, указанных в пункте 9 Правил, подписывает акты выполненных работ и реестр субсидируемых маршрутов городского рельсового транспорта (трамвая).
Приложение 1
к Правилам субсидирования
пассажирских перевозок
городским рельсовым
транспортом (трамваем) города
Усть-Каменогорска
Отчет о фактически перевезенных пассажиров городским рельсовым транспортом (трамвая)
____________________________
__________________
(наименование перевозчика)
за ___________________20_ года
№ п/п
Наименование маршрута городского рельсового транспорта (трамвая)
Установленный тариф на 1 пассажира
Количество перевезенных пассажиров в течение отчетного месяца
Средства, поступившие от перевозок пассажиров, тенге
1
2
3
4
5
Руководитель организации
Главный бухгалтер
Место печати
Приложение 2
к Правилам субсидирования
пассажирских перевозок
городским рельсовым
транспортом (трамваем) города
Усть-Каменогорска
Акт выполненных работ
город Усть-Каменогорск "___" ________20__ года
Мы, нижеподписавшиеся, представитель
Заказчика___________________________________________________________
(наименование)
____________________________________________________________________
(должность, Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) руководителя)
с одной стороны и представитель Исполнителя __________________________________________________________________
(наименование)
__________________________________________________________________
(подпись, Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) руководителя, главного бухгалтера)
с другой стороны, составили настоящий акт о том, что выполненные работы по перевозке пассажиров городским рельсовым транспортом (трамваем)
за "__" __________ 20__ года удовлетворяют условиям договора.
Количество перевезенных пассажиров составляет:
________________________________________________________________________________
(количество пассажиров цифрами и прописью)
Сумма субсидирования составляет:
________________________________________________________________________________
(сумма цифрами и прописью в тенге)
Юридические адреса сторон:
Заказчик:
Исполнитель:
Наименование
Наименование
Адрес
Адрес
Банковские реквизиты
Банковские реквизиты
________________________________
________________________________
Приложение 3
к Правилам субсидирования
пассажирских перевозок
городским рельсовым
транспортом (трамваем) города
Усть-Каменогорска
Отчет о доходах и расходах по маршрутам городского рельсового транспорта (трамвая) за _______ месяц 20__ года
"___" _________ 20__ года
тыс. тенге
Наименование, перевозчика
Зарплата
Электроэнергия
Смазочные материалы и автомобильное топливо
Эксплуатационные расходы на содержание и ремонт подвижного состава
Эксплуатационные расходы на содержание и ремонт контактной и кабельной сетей, городских рельсовых путей
Эксплуатационные расходы на содержание производственных зданий и сооружений
Диспетчеризация движения
Техническое обслуживание и текущий ремонт
Амортизация
Накладные расходы
Всего расходов
Всего доходов
Убытки
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Руководитель организации
Главный бухгалтер
Место печати
Приложение 4
к Правилам субсидирования
пассажирских перевозок
городским рельсовым
транспортом (трамваем) города
Усть-Каменогорска
Реестр субсидируемых маршрутов городского рельсового транспорта (трамвая)
"___" ______________20___ года
№ п/п
Наименование маршрута городского рельсового транспорта (трамвая) (номер маршрута)
Сумма субсидирования (тысяч тенге)
1
2
3
Итого сумма субсидирования: ________________________________________________________________
(сумма цифрами и прописью в тенге)
Перевозчик:
Местный уполномоченный орган:
______________________________
(подпись, Фамилия, Имя, Отчество(при его наличии) руководителя)
______________________________ (подпись, Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) руководителя)
__________________________
(подпись, Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) руководителя,
ответственного за прием актов)
______________________________ (подпись, Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) главного бухгалтера)
Место печати
Место печати
Приложение 5
к Правилам субсидирования
пассажирских перевозок
городским рельсовым
транспортом (трамваем) города
Усть-Каменогорска
Справка о выполненных рейсах по маршрутам городского рельсового транспорта (трамвая)
____________________________________________________
(наименование перевозчика)
за ___________________20_ года.
№ маршрута
Наименование маршрута
Количество рейсов
Пробег/
километр
Примечание
план
факт
план
факт
1
2
3
Итого:
Начальник службы движения
Начальник планово-экономического отдела
Руководитель организации
Место печати
Приложение 6
к Правилам субсидирования
пассажирских перевозок
городским рельсовым
транспортом (трамваем) города
Усть-Каменогорска
Отчет по доходам от реализации билетов поступивших от перевозки пассажиров по маршрутам городского рельсового транспорта (трамвая)
____________________________________________________
(наименование перевозчика)
за ___________________20_ года
№ п/п
Наименование
Количество, единиц
Тариф, тенге
Сумма,
тенге
Примечание
1
2
3
4
5
6
1
Доходы от реализации:
1.1
абонементных талонов
1.2
трамвайных проездных билетов для граждан
1.3
школьных проездных билетов
2
Доходы по льготным категориям граждан.
3
Прочие доходы
4
Итого доходы, тенге
Руководитель организации
Главный бухгалтер
Место печати

10. Жылдың соңғы күнтізбелік айына бюджеттік субсидиялауды төлеу 20 желтоқсаннан кешіктірілмей, болжамдық деректер бойынша жасалған қалалық рельсті көліктің (трамвай) субсидияланатын маршруттары бойынша ұсынылған есептің негізінде жүзеге асырылады, кейіннен келесі жылдың 25 қаңтарынан кешіктірілмей нақты деректер бойынша жасалған есепті ұсынады. Ұсынылған болжамдық деректер іс жүзіндегісінен асқан жағдайда, айырмасы жергілікті бюджетке қайтаруға жатады.
11. Жергілікті уәкілетті орган Қағиданың 9-тармағында көрсетілген құжаттар тасымалдаушымен ұсынылған күннен бастап 15 жұмыс күн ішінде орындалған жұмыстар актілеріне және қалалық рельсті көліктің (трамвай) субсидияланатын маршруттары тізіліміне қол қояды.
Өскемен қаласының қалалық
рельсті көлікпен (трамваймен)
жолаушылар тасымалдауды
субсидиялау қағидаларына
1 қосымша
Қалалық рельсті көлікпен (трамваймен) нақты тасымалданған жолаушылар туралы есеп
____________________________________________________
(тасымалдаушының атауы)
20__жыл "___"_______________
р/б №
Қалалық рельсті көлік (трамвай) маршрутының атауы
1 жолаушыға белгіленген тариф
Есеп беру айында тасымалданған жолаушылар саны
жолаушыларды тасымалдаудан келіп түскен қаражаттар, теңге
1
2
3
4
5
Ұйымның басшысы
Бас бухгалтер
Мөрдің орны
Өскемен қаласының қалалық
рельсті көлікпен (трамваймен)
жолаушылар тасымалдауды
субсидиялау қағидаларына
2 қосымша
Орындалған жұмыстар актілері
Өскемен қаласы "___"                                           _________ 20__ жыл
Біз төменде қол қойғандар, Тапсырыс берушінің өкілі _________________
(атауы)
___________________________________________(лауазымы, басшының тегі,
аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда))
Бір тараптан және Орындаушының өкілі _________________________________
(атауы)
___________________________________________________________________
(қолы,басшының, бас бухгалтердің Тегі, Аты, Әкесінің аты (ол болған жағдайда) екінші тараптан, "__" __________ 20__ жылға қалалық рельсті көлікпен (трамваймен) жолаушыларды тасымалдау бойынша орындалған жұмыстар шарт талаптарын қанағаттандыратындығы туралы осы актіні жасады
Тасымалданған жолаушылар саны:
__________________________________________________________________құрайды.
(жолаушылардың санын сандармен және жазбаша жазу)
Субсидиялау сомасы:
__________________________________________________________________құрайды.
(соманы сандармен және жазбаша жазу)
Тараптардың заңды мекен-жайлары:
Тапсырыс беруші:
Орындаушы:
Атауы
Атауы
Мекен-жайы
Мекен-жайы
Банк реквизиттері
Банк реквизиттері
Өскемен қаласының қалалық
рельсті көлікпен (трамваймен)
жолаушылар тасымалдауды
субсидиялау қағидаларына
3 қосымша
20__ жылғы ________айына маршруттарбойыншақалалық рельсті көліктің (трамвай) кірістер мен шығыстар туралы есеп
"___" _________ 20__ жыл
мың теңге
Тасымалдаушының атауы
Еңбекақы
Электрэнергиясы
Жанар-жағар май материалдары және автомобиль жанармайы
Жылжымалы құрамды күтіп ұстауға және жөндеуге пайдалану шығыстары
Контактілі және кабель желілерін, қалалық рельсті жолдарды күтіп ұстауға және жөндеуге пайдалану шығыстары
Өндірістік ғимараттар мен имараттарды күтіп ұстауға пайдалану шығыстары
Қозғалысты дистпетчерлендіру
Техникалық қызмет көрсету және ағымдағы жөндеу
Амортизация
Жүкқұжаты
Барлық шығыс
Барлық кірістер
Залал
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Ұйымның басшысы
Бас бухгалтер
Мөрдің орны
Өскемен қаласының қалалық
рельсті көлікпен (трамваймен)
жолаушылар тасымалдауды
субсидиялау қағидаларына
4 қосымша
Қалалық рельсті көлікті (тармвайды) субсидияландырылатын маршруттар тізілімі
"___" ______________20___жыл
р/б №
Қалалық рельсті көлік (трамвай) маршрутының атауы (маршрут нөмірі)
Субсидиялау сомасы (мың теңге)
1
2
3
Субсидиялау сомасының жиыны:
__________________________________________________________________
(соманы сандармен және жазбаша жазу, теңгемен,)
Тасымалдаушы:
Жергілікті уәкілетті орган:
______________________________
(басшының қолы, Тегі, Аты,
Әкесінің аты (ол болған жағдайды)
______________________________
(басшының қолы, Тегі, Аты, Әкесінің
аты (ол болған жағдайды)
__________________________
(басшының, актілерді қабылдауға
жауаптының қолы, Тегі, Аты,
Әкесінің аты)
_____________________________
(бас бухгалтердің қолы, Тегі, Аты,
Әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Мөрдің орны
Мөрдің орны
Өскемен қаласының қалалық
рельсті көлікпен (трамваймен)
жолаушылар тасымалдауды
субсидиялау қағидаларына
5 қосымша
Қалалық рельсті көлік (трамвай) маршруттары бойынша орындалған рейстер туралы анықтама
____________________________________________________
(тасымалдаушының атауы)
20__жыл "___"________________
Маршруттың №
Маршруттың атауы
Рейстердің саны
Жүрген жолы,
Трамвай/километр
Ескерту
жоспар
нақты
жоспар
нақты
1
2
3
4
Жиыны:
Қозғалыс қызметінің бастығы
Жоспарлау-экономикалық бөлімінің бастығы
Ұйымның басшысы
Мөрдің орны
Өскемен қаласының қалалық
рельсті көлікпен (трамваймен)
жолаушылар тасымалдауды
субсидиялау қағидаларына
6 қосымша
Қалалық рельсті көліктің (трамвай) маршруттары бойынша жолаушыларды тасымалдаудағы сатылған билеттерден түскен кірістер бойынша есеп
_______________________________________________
(тасымалдаушының атауы)
20_ жыл "___"________________
р/б №
Атауы
Саны, бірлік
Тариф, тг
Сома, тг.
Ескерту
1
2
3
4
5
6
1
сатудан кірістер:
1.1
абонементтік талондарды сату
1.2
азаматтар үшін трамвай жол жүру билеттерін
1.3
мектеп оқушыларының жол жүру билеттерін
2
азаматтардың жеңілдігі бар категориялары бойынша кірістер
3
өзге кірістер
кірістер жиыны, тенге:
Ұйымның басшысы
Бас бухгалтер
Мөрдің орны