О снижении базовой налоговой ставки на придомовые земельные участки, превышающие 1000 квадратных метров
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 февраля 2018 года № 26/5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 марта 2018 года № 5520. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 марта 2021 года № 3/6-VII.
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.03.2021 № 3/6-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 505 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Снизить базовую ставку налога на придомовые земельные участки, превышающие 1000 квадратных метров, с 6,00 (шести) тенге до 3,00 (трех) тенге за 1 (один) квадратный метр.
2. Признать утратившим силу решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 6 апреля 2015 года № 37/4-V "О снижении базовой налоговой ставки на придомовые земельные участки, превышающие 1000 квадратных метров" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3921, опубликовано в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск" 14 мая 2015 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Р. Ахметжанов
Секретарь городского маслихата А. Светаш

1000 шаршы метрден асатын үй іргесіндегі жер учаскелеріне салынатын базалық салық мөлшерлемесін төмендету туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 26/5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 наурызда № 5520 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 3/6-VII шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 12.03.2021 № 3/6-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 505-бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 1000 шаршы метрден асатын үй іргесіндегі жер учаскелеріне салынатын базалық салық мөлшерлемесі 1 (бір) шаршы метр үшін 6,00 (алты) теңгеден 3,00 (үш) теңгеге дейін төмендетілсін.
2. "1000 шаршы метрден асатын үй іргесіндегі жер учаскелеріне салынатын базалық салық мөлшерлемесін төмендету туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 37/4-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3921 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 14 мамырдағы "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Ахметжанов
Қалалық мәслихаттың хатшысы А. Светаш