О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 29 декабря 2017 года № 22/138-VI "О бюджете Знаменского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 24 мая 2018 года № 26/165-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 31 мая 2018 года № 5-2-177. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 33/220-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29.12.2018 № 33/220-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением маслихата города Семей от 27 апреля 2018 года № 25/159-VI "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 22 декабря 2017 года № 21/129-VI "О бюджете города Семей на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-2-170), маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 29 декабря 2017 года № 22/138-VI "О бюджете Знаменского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5406, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2018 года) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 59 562,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 370,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 542,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 650,4 тысяч тенге;"
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 59 562,8 тысяч тенге;";
приложение 1 изложить в следующей редакции, согласно приложению.

"Знаменка ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласының мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 22/138-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 26/165-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2018 жылғы 31 мамырда № 5-2-177 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/220-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 29.12.2018 № 33/220-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "Семей қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласының мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/129-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 25/159-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 5-2-170 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 22/138-VI "Знаменка ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5406 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 59 562,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 370,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 542,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 55 650,4 мың теңге;"
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 59 562,8 мың теңге;";
қосымшаға сәйкес 1-қосымша келесі редакцияда жазылсын.