О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Семей от 31 марта 2014 года № 28/150-V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 15 июня 2018 года № 27/176-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 июня 2018 года № 5-2-181. Утратило силу решением маслихата города Семей области Абай от 9 ноября 2023 года № 27/176-VIII
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей области Абай от 09.11.2023 № 27/176-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей № 28/150-V от 31 марта 2014 года "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3267, опубликовано в газетах "Семей таны" и "Вести Семей" от 7 мая 2014 года № 35-36) следующие изменения и дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункт 7) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"7) уполномоченный орган – государственное учреждение "Отдел занятости, социальных программ и регистраций актов гражданского состояния города Семей ВКО", финансируемое за счет местного бюджета, осуществляющее оказание социальной помощи;";
пункт 7:
дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1) несовершеннолетние, находящиеся в организациях образования с особым режимом содержания;";
подпункт 10) изложить в следующей редакции:
"10) лица, находящиеся на учете службы пробации;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
сессии городского маслихата
С. Покатилов
Секретарь
городского маслихата
Б. Акжалов

"Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 28/150-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы № 27/176-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қалалық Әділет басқармасында 2018 жылғы 29 маусымда № 5-2-181 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2023 жылғы 9 қарашадағы № 27/176-VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 09.11.2023 № 27/176-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 28/150-V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізілімінде 2014 жылғы 25 сәуірде № 3267 тіркелген, 2014 жылғы 7 мамырдағы "Семей таңы", "Вести Семей" газеттерінің № 35-36 нөмірінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
Аталған шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларының:
2-тармағының 7) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"7) уәкілетті орган – жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын, әлеуметтік көмек көрсететін "ШҚО Семей қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі;";
7-тармақ:
келесі мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
"2-1) ерекше күтім режіміндегі білім беру ұйымдарында ұсталатын кәмелетке толмағандар;";
10) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"10) пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының
төрағасы
С. Покатилов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Б. Ақжалов