О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 22 декабря 2017 года № 21/129-VI "О бюджете города Семей на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2018 года № 30/193-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 6 декабря 2018 года № 5-2-190. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 32/212-VI.
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21.12.2018 № 32/212-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2018 года № 24/275-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5695), маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 22 декабря 2017 года № 21/129-VI "О бюджете города Семей на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5364, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 декабря 2018 года), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 39 580 543,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 17 160 074,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 99 418,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 170 827,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 150 223,5 тысяч тенге;"
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 42 830 482,6 тысяч тенге;";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 361 931,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 367 302,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 371,0 тысяч тенге;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"сальдо по операциям с финансовыми активами – 453 699,6 тысяч тенге:
Приобретение финансовых активов – 763 699,6 тысяч тенге;

"Семей қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласының мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/129-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 30/193-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2018 жылғы 6 желтоқсанда № 5-2-190 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/212-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 21.12.2018 № 32/212-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 15 қарашадағы № 24/275-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 5695 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Семей қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласының мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/129-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5364 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 39 580 543,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 17 160 074,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 99 418,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 170 827,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 150 223,5 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 42 830 482,6 мың теңге;";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру – 361 931,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 367 302,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 371,0 мың теңге;";
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 453 699,6 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 763 699,6 мың теңге;

поступления от продажи финансовых активов государства – 310 000,0 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – -4 065 569,9 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 065 569,9 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа города Семей – 377 927,0 тысяч тенге.";

мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 310 000,0 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – -4 065 569,9 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 065 569,9 мың теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Семей қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 377 927,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";

159 200,0
2
Социальная помощь
1 603 540,6
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 603 540,6
004
Программа занятости
456 289,9
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 455,0
007
Оказание жилищной помощи
60 000,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
66 754,7
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
297 166,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
99 005,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
163 757,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
220 957,7
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
154 428,5
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
76 726,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
126 823,9
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
126 823,9
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 885,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
122 938,9
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 154 354,7
1
Жилищное хозяйство
6 900 636,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 616 444,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3 996 837,1
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 557 553,4
07
1
467
025
Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
54 802,0
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
7 251,9
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
284 192,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда

159 200,0
2
Әлеуметтiк көмек
1 603 540,6
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 603 540,6
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
456 289,9
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 455,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
60 000,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
66 754,7
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
297 166,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
99 005,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
163 757,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
220 957,7
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
154 428,5
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
76 726,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
126 823,9
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
126 823,9
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 885,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
122 938,9
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 154 354,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 900 636,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 616 444,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3 996 837,1
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 557 553,4
07
1
467
025
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
54 802,0
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
7 251,9
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
284 192,2
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

763 699,6
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
763 699,6
Поступления от продажи финансовых активов государства
310 000,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-4 065 569,9
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
4 065 569,9
Приложение 2 к решению
от 29 ноября 2018 года
№ 30/193-VI
Приложение 6 к решению
от 22 декабря 2017 года
№ 21/129-VI
Бюджетные программы сельских округов, поселков в бюджете на 2018 год
тысяч тенге
№
Наименование сельского округа, поселка
Всего
в том числе по программам
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
022 "Капитальные расходы государственного органа"

763 699,6
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
763 699,6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
310 000,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-4 065 569,9
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
4 065 569,9
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ 30/193-VI шешiмге
2-қосымша
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 21/129-VI шешiмге
6-қосымша
2018 жылға арналған ауылдық округтері мен кенттердің бюджеттік бағдарламалары
мың теңге
№
Ауылдық округтің, кенттің атауы
Барлығы
Соның ішінде бағдарламалар бойынша
001 " Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер "
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"