"О бюджете Приречного сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 33/219-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 января 2019 года № 5-2-204. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2019 года № 48/329-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30.12.2019 № 48/329-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением маслихата города Семей от 21 декабря 2018 года № 32/212-VI "О бюджете города Семей на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-2-199), маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Приречного сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 075,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 412,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 223,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 440,0 тысяч тенге;
2) затраты – 49 380,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 305,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 305,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

"Приречный ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/219-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2019 жылғы 14 қаңтарда № 5-2-204 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 48/329-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 30.12.2019 № 48/329-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/212-VІ "Семей қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-2-199 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Приречный ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 075,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 412,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 223,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 37 440,0 мың теңге;
2) шығындар – 49 380,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 305,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 305,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 6 305,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 06.12.2019 № 46/301-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из городского бюджета, на 2019 год в сумме 24 861,0 тысяч тенге.
3. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Семей согласно приложению 4.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 305,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 06.12.2019 № 46/301-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен 2019 жылға берілетін субвенция көлемі 24 861,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Семей қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің 4-қосымшаға сәйкес күші жойылды деп танылсын.

от 29 декабря 2018 года
№ 33/219-VI
Перечень, утративших силу, некоторых решений маслихата города Семей
1. Решение маслихата города Семей от 29 декабря 2017 года № 22/137-VI "О бюджете Приречного сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2018 года № 5405, опубликовано в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 16 января 2018 года).
2. Решение маслихата города Семей от 24 мая 2018 года № 26/164-VI "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 29 декабря 2017 года № 22/137-VI "О бюджете Приречного сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 мая 2018 года № 5-2-175, опубликовано в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 11 июня 2018 года).
3. Решение маслихата города Семей от 7 декабря 2018 года № 31/205-VI "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 29 декабря 2017 года № 22/137-VI "О бюджете Приречного сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 декабря 2018 года № 5-2-196, опубликовано в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 21 декабря 2018 года).

2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 33/219-VI шешiмге
4-қосымша
Семей қаласы мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізімі
1. Семей қаласы мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 22/137-VI "Приречный ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 5405 болып тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) шешім.
2. Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 26/164-VI "Приречный ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 22/137-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018 жылғы 31 мамырда № 5-2-175 болып тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 11 маусымда жарияланған) шешім.
3. Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 31/205-VI "Приречный ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 22/137-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 5-2-196 болып тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 21 желтоқсанда жарияланған) шешім.