О внесении изменений в решение Курчатовскогого родского маслихата от 25 декабря 2017 года № 18/130-VI "О бюджете города Курчатов на 2018-2020 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 июня 2018 года № 21/168-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 26 июня 2018 года № 5-3-125. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2018 года № 27/206-VI.
Сноска. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2018 № 27/206-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 июня 2018 года № 20/233-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5648) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 18/130-VI "О бюджете города Курчатов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5363, опубликовано 3 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 4 января 2018 года в областной газете "7 дней") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 032 734,6 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 032 691,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 889,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 221,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 988 933,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 158 519,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 389 565,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 438 455,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 48 890,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 900,0 тысяч тенге, в том числе:

"Курчатов қаласының 2018–2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 18/130-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 21/168-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қалалық Әділет басқармасында 2018 жылғы 26 маусымда № 5-3-125 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/206-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 26.12.2018 № 27/206-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1- тармағы 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 6 маусымдағы № 20/233-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5648 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының "Курчатов қаласының 2018 – 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5363 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, 2018 жылғы 4 қаңтарда "7 дней" газетінде жарияланған) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №18/130-VI шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Курчатов қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 032 734,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 032 691,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 889,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 221,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 988 933,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 158 519,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 389 565,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 438 455,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 48 890,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 5 900,0 мың теңге, соның ішінде:

приобретение финансовых активов – 5 900,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 521 250,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 521 250,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"Принять к исполнению на 2018 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в размере 98,8%, установленных решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 июня 2018 года № 20/233-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5648).";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 246 874,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 46 250,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Э. Батырбеков
Секретарь
Курчатовского городского маслихата
Г. Карымбаева
Приложение
к решению Курчатовского
городского маслихата

қаржы активтерін сатып алу – 5 900,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 521 250,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 521 250,0 мың теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Қала бюджетіне "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 6 маусымдағы № 20/233-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5648 нөмірімен тіркелген) шешімімен белгіленген әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативі 2018 жылға 98,8 пайыз мөлшерінде орындауға қабылдансын.";
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 246 874,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 46 250,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Э. Батырбеков
Курчатов
қалалық мәслихатының хатшысы
Г. Қарымбаева
Курчатов қалалық
мәслихатының