О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/2-VI "О бюджете города Риддера на 2018-2020 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 8 ноября 2018 года № 26/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 22 ноября 2018 года № 5-4-179. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2019 года № 38/2-VI
Сноска. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.12.2019 № 38/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 октября 2018 года № 23/264-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5682), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/2-VI "О бюджете города Риддера на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5370, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5773864,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3026658 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 72324 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33036 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2641846,6 тысяч тенге;
2) затраты – 5879599,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -50000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 50000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -55735,2 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2-VI шешіміне келесі өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 8 қарашадағы № 26/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық Әділет басқармасында 2018 жылғы 22 қарашада № 5-4-179 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 27.12.2019 № 38/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ сессиясының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекетік тіркеу Тізілімінде № 5682 болып тіркелген) өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты сессиясының 2018 жылғы 10 қазандағы № 23/264-VI шешіміне сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5370 тіркелген, 2018 жылғы 4 қантарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5773864,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3026658 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 72324 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33036 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2641846,6 мың теңге;
2) шығындар – 5879599,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -50000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 50000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -55735,2 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55735,2 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 526039,6 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 126522 тысячи тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 332071 тысяч тенге";

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55735,2 мың теңге.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 526039,6 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері 126522 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 332071 мың теңге мөлшерінде көзделсін";

180
007
Оказание жилищной помощи
8813
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2807
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56214
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39844
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
37161
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
24920
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
31887
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
31887
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
506
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
31381
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
632984,4
1
Жилищное хозяйство
363247,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2089
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2089
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
361158,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
107921,4
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
22774,6
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
230462,9
2
Коммунальное хозяйство
68671,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
39958
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
30434
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
9524
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
28713,5
005
Развитие коммунального хозяйства
5985,5
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
16969
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
5759
3
Благоустройство населенных пунктов
201065
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

180
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
8813
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2807
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56214
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
39844
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
37161
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
24920
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
31887
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
31887
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
506
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
31381
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
632984,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
363247,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2089
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
2089
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
361158,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
107921,4
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
22774,6
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
230462,9
2
Коммуналдық шаруашылық
68671,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
39958
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
30434
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
9524
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
28713,5
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
5985,5
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
16969
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
5759
3
Елді мекендерді көркейту
201065
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі