Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Риддера
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 14 февраля 2018 года № 148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 февраля 2018 года № 5500
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Риддера согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Риддера Курманбаева Б.Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера Ж. Муратов
Приложение к постановлению
акимата города Риддера
148 от 14 февраля 2018 года
Норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Риддера
Чистый доход до 3 000 000 тенге
5 процентов от суммы чистого дохода
Чистый доход от 3 000 001 тенге до 50 000 000 тенге
150 000 тенге + 10 процентов от суммы, превышающей чистый доход в размере 3 000 000 тенге
Чистый доход от 50 000 001 тенге до 250 000 000 тенге
4 850 000 тенге + 15 процентов от суммы, превышающей чистый доход в размере 50 000 000 тенге
Чистый доход от 250 000 001 тенге до 500 000 000 тенге
34 850 000 тенге + 25 процентов от суммы, превышающей чистый доход в размере 250 000 000 тенге
Чистый доход от 500 000 001 тенге до 1 000 000 000 тенге
97 350 000 тенге + 30 процентов от суммы, превышающей чистый доход в размере 500 000 000 тенге
Чистый доход от 1 000 000 001 тенге и свыше
247 350 000 тенге + 50 процентов от суммы, превышающей чистый доход в размере 1 000 000 000 тенге

Риддер қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 14 ақпандағы № 148 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 ақпанда № 5500 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 140-бабының сәйкес, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Риддер қаласы коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Риддер қаласы әкімінің орынбасары Б. Құрманбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі Ж. Мұратов
Риддер қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "14" ақпан
148 қаулысына қосымша
Риддер қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі
таза кіріс 3 000 000 теңгеге дейін
таза кіріс сомасынан 5 пайыз
таза кіріс 3 000 001 теңгед ен 50 000 000 теңгеге дейін
150 000 теңге + 3 000 000 теңге мөлшердегі таза кірістен асқан сомадан 10 пайыз
таза кіріс 50 000 001 теңгеден 250 000 000 теңгеге дейін
4 850 000 тенге + 50 000 000 теңге мөлшердегі таза кірістен асқан сомадан 15 пайыз
таза кіріс 250 000 001 теңгеден 500 000 000 теңгеге дейін
34 850 000 тенге + 250 000 000 теңге мөлшердегі таза кірістен асқан сомадан 25 пайыз
таза кіріс 500 000 001 теңгеден 1 000 000 000 теңгеге дейін
97 350 000 тенге + 500 000 000 теңге мөлшердегі таза кірістен асқан сомадан 30 пайыз
таза кіріс 1 000 000 001 теңге және одан жоғары
247 350 000 тенге + 1 000 000 000 теңге мөлшердегі таза кірістен асқан сомадан 50 пайыз