О снижении базовой налоговой ставки на придомовые земельные участки, превышающие 1000 квадратных метров
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 марта 2018 года № 19/18-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 марта 2018 года № 5557. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 августа 2022 года № 17/3-VII
Сноска. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.08.2022 № 17/3-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 505 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Снизить базовую ставку налога на придомовые земельные участки, превышающие 1000 квадратных метров с 6 (шести) до 1 (одного) тенге за 1 (один) квадратный метр.
2. Признать утратившим силу решение Риддерского городского маслихата от 16 апреля 2014 года № 26/8-V "О снижении базовой налоговой ставки на придомовые земельные участки, превышающие 1000 квадратных метров" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3342 от 20 мая 2014 года, опубликовано в газете "Лениногорская правда" № 22 от 06 июня 2014 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Климов
Секретарь городского маслихата И. Панченко

1000 шаршы метрден асатын үй іргесіндегі жер учаскелеріне салынатын базалық салық мөлшерлемесін төмендету туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 19/18-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 наурызда № 5557 болып тіркелді. Күші жойылды-Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2022 жылғы 31 тамыздағы № 17/3-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды-Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 31.08.2022 № 17/3-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсанындағы Кодексінің (Салық кодексі) 505 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 – бабына 1 - тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 1000 шаршы метрден асатын үй іргесіндегі жер учаскелеріне салынатын базалық салық мөлшерлемелері 1 (бір) шаршы метр үшін 6 (алты) теңгеден 1 (бір) теңгеге дейін төмендетілсін.
2. "1000 шаршы метрден асатын үй іргесіндегі жер учаскелеріне салынатын базалық салық ставкасын төмендету туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 26/8-V шешімінің (нормативтік құқықтік актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3342 нөмірмен тіркелген, 2014 жылғы 06 маусымда "Лениногорская правда" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Климов
Қалалық мәслихаттың хатшысы И. Панченко