О признании утратившими силу некоторых решений
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 мая 2018 года № 24/4-VІ. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 5 июня 2018 года № 5-5-150
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и протеста Абайского районного прокурора от 5 мая 2018 года, Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Абайского районного маслихата от 31 октября 2014 года № 24/6-V "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3566, опубликовано в газете "Абай елі" от 1-7 декабря 2014 года);
2) решение Абайского районного маслихата от 17 июня 2016 года № 3/8-VІ "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 31 актября 2014 года № 24/6-V "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4593, опубликовано в газете "Абай елі" от 24-31 июля 2016 года, Эталонный контрольный банк нормативного правового акта Республики Казахстан от 20 июля 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии Б. Оразбаев
Секретарь маслихата Е. Лдибаев

Кейбір шешімдердің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы № 24/4-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Абай ауданындағы Әділет басқармасында 2018 жылғы 5 маусымда № 5-5-150 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және Абай ауданы прокурорының 2018 жылғы 5 мамырдағы наразылығына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Абай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы № 24/6-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3566 тіркелген, 2014 жылғы 1-7 желтоқсанда "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімі;
2) "Абай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы № 24/6-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 маусымдағы № 3/8-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4593 тіркелген, 2016 жылғы 24-31 шілде "Абай елі" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкіде 2016 жылғы 20 шілдеде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Оразбаев
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев