О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 17/125-VI "О бюджете Аягозского района на 2018-2020 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2018 года № 31/203-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Аягозского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 5 декабря 2018 года № 5-6-186. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 33/214-VI.
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2018 № 33/214-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2018 года № 24/275-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5695) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 17/125-VI "О бюджете Аягозского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5372, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 января 2018 года, газете "Аягөз жаңалықтары" от 13 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 9896452,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4309062,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26707,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24920,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5535761,5 тысяч тенге;
2) затраты – 9911776,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9967,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15374,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5407,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/125-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 31/203-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Аягөз аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 5 желтоқсанда № 5-6-186 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/214-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 24.12.2018 № 33/214-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі)
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 15 қарашадағы № 24/275-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5695 нөмірімен тіркелген) сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/125-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5372 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 3 қаңтарында, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2018 жылдың 13 қаңтарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9896452,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4309062,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26707,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24920,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5535761,5 мың теңге;
2) шығындар – 9911776,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9967,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15374,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5407,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 25291,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25291,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 15210,0 тысяч тенге;
погашение займов – 5407,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15488,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
секретарь Аягозского
районного маслихата С. Искаков
Приложение к решению
Аягозского районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 25291,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25291,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 15210,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5407,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15488,9 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Аягөз аудандық
мәслихат хатшысы С. Искаков
Аягөз аудандық маслихатының

2655,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
120,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
2535,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
31,9
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
31,9
9
Прочие доходы от государственной собственности
3470,0
07
Поступления от реализации бесхозяйного имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в установленном порядке в коммунальную собственность, безнадзорных животных, находок, а также имущества, перешедшего по праву наследования к государству
3354,0
10
Плата за сервитут по земельным участкам, находящихся в коммунальной собственности
116,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
1,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
1628,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
1628,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
1373,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
255,0
06
Прочие неналоговые поступления
17631,0
1
Прочие неналоговые поступления
17631,0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
1612,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
16019,0
3
Поступления от продажи основного капитала

2655,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
120,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
2535,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
31,9
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
31,9
9
Мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер
3470,0
07
Иесіз мүлікті, белгіленген тәртіппен коммуналдық меншікке өтеусіз өткен мүлікті, қадағалаусыз жануарларды, олжаларды, сондай-ақ мұрагерлік құқығы бойынша мемлекетке өткен мүлікті сатудан алынатын түсімдер
3354,0
10
Коммуналдық меншігіне жататын жер учаскелері бойынша сервитут үшін төлемақы
116,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
1,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
1,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
1,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1628,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1628,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
1373,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
255,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
17631,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
17631,0
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
1612,0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
16019,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер