Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, освобожденных из мест лишения свободы, граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Постановление Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 28 июня 2018 года № 179. Зарегистрировано Управлением юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 23 июля 2018 года № 5-7-131. Утратило силу постановлением Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 16 мая 2019 года № 144
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 16.05.2019 № 144 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 179 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бесқарағай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 23 шілдеде № 5-7-131 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 144 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 16.05.2019 № 144 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", подпунктами 14-1), 14-3) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13898), акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабы 7), 8), 9) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31- бабы 1-тармағының 14-1), 14-3) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 (мемлекеттік тіркеу Тізілімінің нормативтік құқықтық актілерінің 13898 нөмірінде тіркелген) бұйрығына сәйкес, Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, освобожденных из мест лишения свободы, граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, в размере одного процента от списочной численности работников организации, согласно приложения к настоящему постановлению.

1. Осы қаулыға қосымша бойынша, пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін ұйым қызметкерлерінің тізімдік санының бір пайызы мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.

2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Бескарагайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2. "Бесқарағай аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркелген күнінен бастап он күнтізбелік күн ішінде Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізілуі үшін мемлекеттік және орыс тілдерінде қағаз және электрондық түрде оның көшірмелерінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Бескарагайского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Бескарагайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима Бескарагайского района Глазинского Т.Н.

3) осы қаулының мемлекеттік тіркелгенінен кейін он күнтізбелік күн ішінде Бесқарағай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялануы үшін олардың көшірмелерінің жіберілуін;
4) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін Бесқарағай ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Бесқарағай ауданы әкімі орынбасарының міндетін атқарушы Т.Н. Глазинскийге жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бескарагайского района Д. Батырбаев
Приложение к постановлению
акимата Бескарагайского района
"28" июня 2018 года № 179
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, освобожденных из мест лишения свободы, граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников (чел)
Размер квоты (%) от списочной численности работников
1
Букебаевский филиал Республиканского государственного учреждения государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
98
1 %
2
Морозовский филиал Республиканского государственного учреждения государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
75
1%
3
Канонерский филиал Республиканского государственного учреждения государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
78
1%
4
Жанасемейский филиал Республиканское государственное учреждение государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
161
1%
5
Долонский филиал Республиканского государственного учреждения государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
130
1%
6
Комунальное государственное казенное предприятие "Бескарагайская районная центральная больница" Управления здравоохранения Восточно - Казхстанской области
89
1%
7
Бегенский филиал Республиканского государственного учреждения государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
75
1%

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай ауданының әкімі Д. Батырбаев
Бесқарағай ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "28" маусымдағы
№ 179 қаулысына қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квотаны белгілеу туралы ұйымдардың тізілімі
№ р/н
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан квота мөлшері
1
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" мемлекетік орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Бөкебай филиалы
98
1 %
2
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" мемлекетік орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Мороз филиалы
75
1%
3
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" мемлекетік орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Канонерка филиалы
78
1%
4
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" мемлекетік орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Жаңасемей филиалы
161
1%
5
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" мемлекетік орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Долон филиалы
130
1%
6
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бесқарағай орталық аудандық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәісіпорны
89
1%
7
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" мемлекетік орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесінің Беген филиалы
75
1%