Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель Жарминского района
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 января 2018 года № 17/152-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 января 2018 года № 5467
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьеи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Жарминского района согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Э. Мурумбаев
Секретарь маслихата А. Сахметжанова
Приложение 1
к решению Жарминского
районного
маслихата № 17/152-VI
от 4 января 2018 года
Приложение 2
к решению Жарминского
районного
маслихата № 17/152-VI
от 4 января 2018 года
Номера оценочных зон по кадастровым кварталам и населенным пунктам
№ зоны
Номер и название кадастровых
кварталов входящих в зону
№ зоны
Название населҰнных пунктов,
входящих в зону
1
2
3
4
I

Жарма ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (сызбасын) бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 17/152-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 қаңтарда № 5467 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарма ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кеиін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Э. Мурумбаев
Мәслихат хатшысы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының
2018 жылғы 4 қантардағы
№ 17/152-VI
шешіміне 1 қосымша
Жарма аудандық мәслихатының
2018 жылғы 4 қантардағы
№ 17/152-VI
шешіміне 2 қосымша
Бағалау аймақ бойынша кадастрлық кварталдар нөмері мен елді мекендер бойынша бағалауы
Аймақ
Кадасторлық кварталдардың аймағына
кіретін нөмірі мен атауы
Аймақ
Елді мекендердің атауы
кіретін аймағы
1
2
3
4
I