О бюджете города Зыряновска на 2019-2021 годы
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 42/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2019 года № 5-12-182. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 5 января 2020 года № 61/2-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 05.01.2020 № 61/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2018 года № 821 "О переименовании Зыряновского района и города Зыряновск Восточно-Казахстанской области в район Алтай и город Алтай Восточно-Казахстанской области", со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 12.04.2019 № 47/7-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
1. Утвердить бюджет города Алтай на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 774836,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 369347,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4736,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 400752,7 тысяч тенге;
2) затраты – 796896,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22059,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22059,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22059,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1- в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 13.12.2019 № 59/4-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Предусмотреть в бюджете города Зыряновска на 2019 год объем бюджетных изъятий из бюджета города в районный бюджет в сумме 203016,0 тысяч тенге.

2019-2021 жылдарға арналған Зырян қаласының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 42/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 9 қаңтарда № 5-12-182 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 5 қаңтардағы № 61/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 05.01.2020 № 61/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 821 "Шығыс Қазақстан облысының Зырян ауданын және Зырян қаласын Шығыс Қазақстан облысының Алтай ауданы және Алтай қаласы деп қайта атау туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 12.04.2019 № 47/7-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. 2019-2021 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 774836,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 369347,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4736,6 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 400752,7 мың теңге;
2) шығындар – 796896,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -22059,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22059,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22059,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 13.12.2019 № 59/4-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Алтай қаласының бюджетінде қала бюджетінен аудандық бюджетке 203016,0 мың теңге сомада бюджеттік алып қоюлар көлемі қарастырылсын.

Сноска. Пункт 2- в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 20.11.2019 № 56/3-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Предусмотреть в бюджете города Алтай на 2019 год объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 393104,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3- в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 13.12.2019 № 59/4-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Предусмотреть в бюджете города Зыряновска на 2019 год объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 3148,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4- в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 28.10.2019 № 54/5-VI (вводится в действие с 01.01.2019).

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 20.11.2019 № 56/3-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019 жылға арналған Алтай қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен 393104,7 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 13.12.2019 № 59/4-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019 жылға Алтай қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен 3148,0 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 28.10.2019 № 54/5-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

5. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата Зыряновского района согласно приложению 4.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии,
Секретарь маслихата
Зыряновского района Л. Гречушникова
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтай
от 29 декабря 2018 года
№ 42/2-VI
Бюджет города Алтай на 2019 год
Сноска. Приложение 1- в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 13.12.2019 № 59/4-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
I. Доходы

5. Зырян ауданының мәслихатының кейбір шешімдері 4 - қосымшаға сәйкес күшін жойды деп танылсын.
6. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай
ауданының мәслихатының
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 42/2-VI шешіміне 1- қосымша
2019 жылға арналған Алтай қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 13.12.2019 № 59/4-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кірістер атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4
к решению маслихата
Зыряновского района
от 29 декабря 2018 года
№ 42/2-VI
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата Зыряновского района
1. Решение маслихата Зыряновского района от 29 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Зыряновска, города Серебрянска, поселка Новая Бухтарма, поселка Октябрьский, поселка Зубовск, Малеевского сельского округа, Соловьевского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5436, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2018 года);

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
8
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Зырян
ауданының мәслихатының
2018 жылғы желтоқсандағы
№ ___-VI шешіміне 4-қосымша
Зырян ауданының мәслихатының күшін жойған кейбір шешімдерінің тізімі
1. "2018-2020 жылдарға арналған Зырян қаласының, Серебрянск қаласының, Жаңа Бұқтырма кентінің, Октябрьск кентінің, Зубовск кентінің, Малеевск ауылдық округінің, Соловьево ауылдық округінің бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 25/2-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5436 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 24 қаңтарда электрондық түрде жарияланған);

2. Решение маслихата Зыряновского района от 16 апреля 2018 года № 28/2-VI "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 29 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Зыряновска, города Серебрянска, поселка Новая Бухтарма, поселка Октябрьский, поселка Зубовск, Малеевского сельского округа, Соловьевского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-149, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 апреля 2018 года);
3. Решение маслихата Зыряновского района от 9 июля 2018 года № 32/2-VI "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 29 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Зыряновска, города Серебрянска, поселка Новая Бухтарма, поселка Октябрьский, поселка Зубовск, Малеевского сельского округа, Соловьевского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-163, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 июля 2018 года);
4. Решение маслихата Зыряновского района от 24 сентября 2018 года № 35/2-VI "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 29 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Зыряновска, города Серебрянска, поселка Новая Бухтарма, поселка Октябрьский, поселка Зубовск, Малеевского сельского округа, Соловьевского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-166, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 октября 2018 года);
5. Решение маслихата Зыряновского района от 22 ноября 2018 года № 38/2-VI "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 29 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Зыряновска, города Серебрянска, поселка Новая Бухтарма, поселка Октябрьский, поселка Зубовск, Малеевского сельского округа, Соловьевского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-173, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 декабря 2018 года);
6. Решение маслихата Зыряновского района от 11 декабря 2018 года № 40/2-VI "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 29 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Зыряновска, города Серебрянска, поселка Новая Бухтарма, поселка Октябрьский, поселка Зубовск, Малеевского сельского округа, Соловьевского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-180, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 декабря 2018 года).

2. "2018-2020 жылдарға арналған Зырян қаласының, Серебрянск қаласының, Жаңа Бұқтырма кентінің, Октябрьск кентінің, Зубовск кентінің, Малеевск ауылдық округінің, Соловьево ауылдық округінің бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 25/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2018 жылғы 16 сәуірдегі 28/2-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-12-149 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 23 сәуірде электрондық түрде жарияланған);
3. "2018-2020 жылдарға арналған Зырян қаласының, Серебрянск қаласының, Жаңа Бұқтырма кентінің, Октябрьск кентінің, Зубовск кентінің, Малеевск ауылдық округінің, Соловьево ауылдық округінің бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 25/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2018 жылғы 9 шілдедегі 32/2-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-12-163 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 23 шілдеде электрондық түрде жарияланған);
4. "2018-2020 жылдарға арналған Зырян қаласының, Серебрянск қаласының, Жаңа Бұқтырма кентінің, Октябрьск кентінің, Зубовск кентінің, Малеевск ауылдық округінің, Соловьево ауылдық округінің бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 25/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2018 жылғы 24 қыркүйектегі 35/2-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-12-166 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 9 қазанда электрондық түрде жарияланған);
5. "2018-2020 жылдарға арналған Зырян қаласының, Серебрянск қаласының, Жаңа Бұқтырма кентінің, Октябрьск кентінің, Зубовск кентінің, Малеевск ауылдық округінің, Соловьево ауылдық округінің бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 25/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы 38/2-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-12-173 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 11 желтоқсанда электрондық түрде жарияланған);
6. "2018-2020 жылдарға арналған Зырян қаласының, Серебрянск қаласының, Жаңа Бұқтырма кентінің, Октябрьск кентінің, Зубовск кентінің, Малеевск ауылдық округінің, Соловьево ауылдық округінің бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 25/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2018 жылғы 11 желтоқсандағы 40/2-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-12-180 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда электрондық түрде жарияланған);