О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 4 января 2018 года № 15/144-VI "О бюджетах Алтынбельского, Катон-Карагайского, Улкен Нарынского сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 апреля 2018 года № 17/154-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 24 апреля 2018 года № 5-13-131. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 24/214-VI
Сноска. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2018 № 24/214-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Катон-Карагайского районного маслихата от 30 марта 2018 года № 16/148-VI "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 15/132-VI "О бюджете Катон-Карагайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-13-129), Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 4 января 2018 года № 15/144-VІ "О бюджетах Алтынбельского, Катон-Карагайского, Улкен Нарынского сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5435) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить бюджет Алтынбельского сельского округа  на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 875,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 745,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1829,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 301,0 тысяча тенге;
2) затраты – 37 875,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған Алтынбел, Катонқарағай, Үлкен Нарын ауылдық округтерінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 15/144–VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 17/154-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 24 сәуірде № 5-13-131 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 24/214-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 28.12.2018 № 24/214-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 -бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/132–VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 16/148-VI шешіміне (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-13-129 нөмірімен тіркелген) сәйкес Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Алтынбел, Катонқарағай, Үлкен Нарын ауылдық округтерінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 15/144–VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5435 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2018-2020 жылдарға арналған Алтынбел ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –  37 875,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 3 745,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1829,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсiмдерi  – 32 301,0 мың теңге;
2) шығындар –  37 875,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –  0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.".
Пункт 2 изложить в следующей редакции:
"Утвердить бюджет Катон-Карагайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы –84 196,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 536,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60 660,0 тысяч тенге;
2) затраты – 84 196,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.".
Пункт 3 изложить в следующей редакции:
"Утвердить бюджет Улкен Нарынского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы –154 936,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 40 360,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8506,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106070,0 тысяч тенге;
2) затраты – 154 936,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
Приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.".
2- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2018-2020 жылдарға арналған Катонқарағай ауылдық округінің бюджеті 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84 196,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 23 536,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсiмдерi  – 60 660,0 мың теңге;
2) шығындар –  84 196,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру– 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер– 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.".
3- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2018-2020 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –154 936,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 40360,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 8506,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсiмдерi  – 106 070,0 мың теңге;
2) шығындар –  154 936,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 0,0 мың теңге;