О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Катон-Карагайского района
Постановление Катон-Карагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 16 июля 2018 года № 307. Зарегистрировано Управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 июля 2018 года № 5-13-145
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", с пунктами 1, 2 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Катон - Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Катон - Карагай-ского района № 168 от 20 апреля 2017 года "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Катон-Карагайского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5034, опубликованное в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 мая 2017 года), "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" по Катон - Карагайскому району на 2017 год" от 26 июля 2017 года № 261 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5179, опубликованное в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 августа 2017 года ).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Байгунусова А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Нургожин

Катонқарағай ауданының әкімдігінің кейбір қаулыларының күштері жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 16 шілдедегі № 307 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 27 шілдеде № 5-13-145 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық акті туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27 - бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 - бабының 1, 2 - тармақтарына сәйкес, Катонқарағай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Катонқарағай ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 20 сәуірдегі № 168 "Катонқарағай ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5034 тіркелген, 2017 жылғы 31 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған), 2017 жылғы 26 шілдедегі № 261 "Катонқарағай ауданы бойынша 2017 жылға арналған ата - анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5179 болып тіркелген, 2017 жылғы 29 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А. Байгунусовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Нұрғожин