О бюджетах Алтынбельского, Катон-Карагайского, Улкен Нарынского сельских округов на 2019-2021 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 24/214-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 23 января 2019 года № 5-13-160. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 января 2020 года № 35/314-VI
Сноска. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.01.2020 № 35/314-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Катон-Карагайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 24/200-VI "О бюджете Катон-Карагайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-13-159 от 15 января 2019 года), Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алтынбельского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 659,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 784,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 875,0 тысяч тенге;
2) затраты – 62 555,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 896,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.12.2019 № 34/295-VI (вводится в действие с 01.01.2019).

2019-2021 жылдарға арналған Алтынбел, Катонқарағай, Үлкен Нарын ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 24/214-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 23 қаңтарда № 5-13-160 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 35/314-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 06.01.2020 № 35/314-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 – тармағының 1) тармақшасына, "2019-2021 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/200-VI шешіміне (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018 жылғы 15 қаңтарда № 5-13-159 болып тіркелген) сәйкес Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Алтынбел ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 61 659,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 3 784,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 57 875,0 мың теңге;
2) шығындар – 62 555,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –
0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 896,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 04.12.2019 № 34/295-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Утвердить бюджет Катон-Карагайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 122 618,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 108,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 100 510,0 тысяч тенге;
2) затраты – 123 756,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч
тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
0,0 тысяч тенге":
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 138,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.12.2019 № 34/295-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет Улкен Нарынского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 303 119,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 900,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 265 219,0 тысяч тенге;
2) затраты – 306 709,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства –0,0 тысяч
тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 590,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.12.2019 № 34/295-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Субвенция передаваемая из районного бюджета на 2019 год в бюджеты сельских округов - 228 610,0 тысяч тенге, в том числе:

2. 2019-2021 жылдарға арналған Катонқарағай ауылдық округінің бюджеті 4,5,6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 122 618,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 22 108,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 100 510,0 мың теңге;
2) шығындар – 123 756,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 138,0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 04.12.2019 № 34/295-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019-2021 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –303 119,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 37 900,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 265 219,0 мың теңге;
2) шығындар – 306 709,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 590,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 04.12.2019 № 34/295-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенция 228 610,0 мың теңге, соның ішінде: -

- Алтынбельский сельский округ - 40 273,0 тысяч тенге;
- Катон-Карагайский сельский округ – 67 917,0 тысяч тенге.
- Улкен Нарынский сельский округ – 120 420,0 тысяч тенге;
5. Перечень целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета на 2019 год в бюджеты сельских округов согласно приложению 10.
6. Перечень целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета на 2019 год в бюджете сельских округов согласно приложению 11.

- Алтынбел ауылдық округі – 40 273,0 мың теңге;
- Катонқарағай ауылдық округі – 67 917,0 мың теңге;
- Үлкен Нарын ауылдық округі – 120 420,0 мың теңге.
5. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетіне облыстық бюджеттен түскен нысаналы ағымдағы трансферттер және даму трансферттері 10-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетіне республикалық бюджеттен түскен нысаналы ағымдағы және даму трансферттері 11-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

1) Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 4 января 2018 года № 15/144-VІ "О бюджетах Алтынбельского, Катон-Карагайского, Улкен Нарынского сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5435, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 23 января 2018 года);
2) Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 13 апреля 2018 года № 17/154-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 4 января 2018 года № 15/144-VІ "О бюджетах Алтынбельского, Катон-Карагайского, Улкен Нарынского сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-13-131, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 11 мая 2018 года);
3) Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 17 июля 2018 года № 19/176-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 4 января 2018 года № 15/144-VІ "О бюджетах Алтынбельского, Катон-Карагайского, Улкен Нарынского сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-13-144, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 6 августа 2018 года);
4) Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 12 декабря 2018 года № 23/194-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 4 января 2018 года № 15/144-VІ "О бюджетах Алтынбельского, Катон-Карагайского, Улкен Нарынского сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-13-155, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 28 декабря 2018 года).

1) "2018-2020 жылдарға арналған Алтынбел, Катонқарағай, Үлкен Нарын ауылдық округтерінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 15/144-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5435 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 23 қаңтарда жарияланған);
2) "2018-2020 жылдарға арналған Алтынбел, Катонқарағай, Үлкен Нарын ауылдық округтерінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 15/144-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуіріндегі № 17/154-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-13-131 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 11 мамырда жарияланған);
3) "2018-2020 жылдарға арналған Алтынбел, Катонқарағай, Үлкен Нарын ауылдық округтерінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 15/144-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 шілдедегі № 19/176-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-13-144 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 6 тамызда жарияланған);
4) ) "2018-2020 жылдарға арналған Алтынбел, Катонқарағай, Үлкен Нарын ауылдық округтерінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 15/144-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 23/194-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-13-155 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда жарияланған).