Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения Катон-Карагайского района
Постановление Катон-Карагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 29 марта 2018 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 апреля 2018 года № 5594
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Катон - Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог районного значения Катон-Карагайского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Отменить постановление Катон - Карагайского районного акимата "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения Катон - Карагайского района" № 107 от 14 марта 2018 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тыныбекова Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Нургожин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
Восточно-Казахстанской области
__________________М. Мусатаев
"29" марта 2018 года
Приложение
к постановлению акимата
Катон-Карагайского района
от 29 марта 2018 года № 131
Перечень автомобильных дорог районного значения Катон - Карагайского района
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 26.10.2020 № 314 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Индекс автодороги
Наименование автодороги
Общая протяженность, км
Категория
По типу покрытия, км
Мосты
Трубы
Асфальт/ бетон
Черно гравийное
Гравийно-щебеночное
шт/п.м.
шт/п.м.
1.
KF KT-56
Ново-Хайрузовка–Кундызды
24
IV
-
-
24
1/2,6 ж/б,
1/2,9 мет.

Катонқарағай ауданының аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 29 наурыздағы № 131 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 сәуірде № 5594 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабының 7-тармағына сәйкес, Катонқарағай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Катонқарағай ауданындағы аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Катонқарағай ауданының аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Катонқарағай ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 14 наурыздағы № 107 қаулысы жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Тыныбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Нұрғожин
"КЕЛІСІЛДІ"
Шығыс Қазақстан облысының
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары
басқармасының басшысы
______________М. Мұсатаев
2018 жылғы "29" наурыз
Катонқарағай ауданының
әкімдігінің 2018 жылғы
29 наурыз131
қаулысына қосымша
Катонқарағай ауданының аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының әкімдігінің 26.10.2020 № 314 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Р/с №
Автомобиль жолының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Барлығы,км
Санаты
Төсем жамылғысының түрі бойынша, км
Көпірлер, дана/қума метр
Құбырлар, дана/қума метр
Асфальт/бетон
Қара жамылғысы қиыршық тасты
Жай төсемді-ұсақ тасты
1.
KF KT-56
Ново - Хайрузовка–Құндызды
24
IV
-
-
24
1/2,6 т/б, 1/2,9 т