Об установлении единых ставок фиксированного налога по Курчумскому району
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 апреля 2018 года № 22/11-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 18 мая 2018 года № 5-14-164. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 июня 2020 года № 50/14-VI

Күршім ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 22/11-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 18 мамырда № 5-14-164 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 50/14-VI шешімімен

Сноска. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.06.2020 № 50/14-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 24.06.2020 № 50/14-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 546-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Установить ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Курчумского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Курчумского районного маслихата от 29 октября 2009 года № 16-9 "Тіркелген салықтың ставкаларын бекіту туралы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-99, опубликовано 5 декабря 2009 года в районной газете "Рауан").

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес қызметін Күршім ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салық мөлшерлемелері белгіленсін.
2. Күршім аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 қазандағы № 16-9 "Тіркелген салықтың ставкаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-99 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 5 желтоқсандағы "Рауан" аудандық газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылған деп танылсын.