О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 июня 2018 года № 23/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 26 июня 2018 года № 5-14-167. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2018 года № 32/3-VI
Сноска. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2018 № 32/3-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 6 июня 2018 года № 20/233-VI "О внесении изменений в решение Восточно - Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5648), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5382, опубликовано 9 февраля 2018 года в районной газете "Рауан -Заря" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 12, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 5137817,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 540368 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 26396,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 18707 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4552346 тысяч тенге;
2) затраты - 5168919,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 20826 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 36078 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 15252 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 маусымдағы № 23/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 26 маусымда № 5-14-167 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 32/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 26.12.2018 № 32/3-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 6 маусымдағы № 20/233-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5648 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17/3-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5382 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 9 ақпандағы "Рауан-Заря" аудандық газетінде және 2018 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 123 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5137817,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 540368 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26396,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18707 мың теңге;
трансферттердің түсім – 4552346 мың теңге;
2) шығындар - 5168919,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 20826 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 36078 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 15252 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;

приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 51927,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -51927,2 тысяч тенге;
поступления займов - 36075 тысяч тенге;
погашение займов - 15252 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 31104,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С. Рахимов
Секретарь Курчумского
районного маслихата
М. Саганаков
Приложение 1
к решению Курчумского
районного маслихата
от 18 июня 2018 года № 23/2-VI
Приложение 1
к решению Курчумского
районного маслихата

қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - - 51927,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 51927,2 мың теңге.
қарыздардың түсуі - 36075 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 15252 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 31104,2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Рахимов
Күршім аудандық
мәслихаттың хатшысы
М. Сағанақов
Күршім
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 18 маусымдағы
№ 23/2-VI шешіміне 1 қосымша
Күршім
аудандық мәслихатының