О внесении изменений в постановление акимата Уланского района от 13 февраля 2018 года № 54 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2018 год"

Ұлан ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 13 ақпандағы № 54 "2018 жылға арналған ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы

Постановление акимата Уланского района Восточно-Казахстанской области от 29 июня 2018 года № 236. Зарегистрировано Управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2018 года № 5-17-185. Утратило силу постановлением Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 14 января 2019 года № 445
Сноска. Утратило силу постановлением Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 14.01.2019 № 445 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 маусымдағы № 236 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 13 шілдеде № 5-17-185 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 445 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 14.01.2019 № 445 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Уланского района "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2018 год" от 13 февраля 2018 года № 54 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5499, опубликованное 5 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов) следующие изменения:

Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2018 жылға арналған ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Ұлан ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 13 ақпандағы № 54 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде нөмірі 5499 тіркелген, 2018 жылғы 5 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін: