Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2018 год
Постановление Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 13 февраля 2018 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 февраля 2018 года № 5498. Утратило силу постановлением Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 14 января 2019 года № 446
Сноска. Утратило силу постановлением Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 14.01.2019 № 446 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

2018 жылға арналған мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 13 ақпандағы № 53 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 ақпанда № 5498 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 446 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 14.01.2019 № 446 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с подпунктом 6) статьи 9, подпунктом 1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14010), в целях оказания содействия занятости инвалидов, акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, 27-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1- тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14010 тіркелген), мүгедектерді жұмыспен қамтуға көмек көрсету мақсатында, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере согласно приложения к настоящему постановлению от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда.
2. Признать утратившими силу постановление акимата Уланского района от 28 октября 2016 года № 623 "О квоте рабочих мест для инвалидов на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4763, опубликованное 30 декабря 2016 года в газете "Уланские зори" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в электронном виде 21 декабря 2016 года), постановление акимата Уланского района от 20 июня 2017 года № 285 "О внесении изменений в постановление акимата Уланского района от 28 октября 2016 года № 623 "О квоте рабочих мест для инвалидов на 2016 год"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5145, опубликованное 11 августа 2017 года в газете "Уланские зори" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в электронном виде 17 августа 2017 года).

1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Ұлан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қазандағы № 623 "2016 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4763 тіркелген, 2016 жылғы 30 желтоқсандағы "Ұлан таңы" газетінде және 2016 жылғы 21 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған), Ұлан ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 маусымдағы № 285 "Ұлан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қазандағы № 623 "2016 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы"" қаулысына өзгерістер еңгізу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5145 тіркелген, 2017 жылғы 11 тамыздағы "Ұлан таңы" газетінде және 2017 жылғы 17 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күштері жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Абдыкаримова Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Уланского района Д. Қажанов
Приложение
к постановлению акимата
Уланского района
от "13" февраля 2018 года № 53
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2018 год

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Абдыкаримовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Ұлан ауданы әкімінің міндетін атқарушы Д. Қажанов
Ұлан ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "13" ақпан
№ 53 қаулысына қосымша
2018 жылға арналған мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері